R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Müjde Geldi: Starfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı!

  Bethesda'nın uzay odaklı RPG oyunu Starfield, şimdi Türkçe dil desteğiyle oynanabilir hale geldi. Yayınlanan yeni bir mod sayesinde oyunu artık Türkçe dilinde deneyimleyebilirsiniz.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.09.2023 14:38 3055 1 dk okuma süresi
  Müjde Geldi: Starfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  2023 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Starfield, erken erişime girmiş ve Xbox Game Pass kullanıcılarıyla 6 Eylül'de buluşmuştu. Fakat oyunun Türkçe dil desteği olmaması, birçok oyuncunun hayal kırıklığı yaşamasına neden olmuştu. 

  Artık bu sorun tarih oluyor! Starfield için yayınlanan 3. parti Türkçe yama ile artık bu büyüleyici oyunu kendi dilimizde oynayabileceğiz.

  NexusMods ve GitHub ile Türkçe Yama Erişimde

  NexusMods platformu üzerinden duyurulan Türkçe yama, oyuncuların Starfield deneyimini Türkçe olarak yaşamalarını sağlayacak. Ancak unutulmamalıdır ki bu mod, makine çevirisi ile hazırlandığı için bazı çevirilerde hatalar olabilir. Oyuncuların bu sürecin daha da gelişmesine katkıda bulunabilmeleri için yamanın GitHub üzerinde de paylaşıldığını belirtelim.

  Oyun, başlangıçta İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Lehçe, Portekizce (Brezilya) ve Çince dillerinde arayüz ve altyazı desteği sunuyor. Seslendirme kısmında ise İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Japonca seçenekleri bulunuyor. Bu dillere yakın zamanda Arapça ve Korece'nin de ekleneceği bilgisi verildi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 Moment 5 Güncellemesi Geldi: İşte Yeni Özellikler!

  Windows 11 Moment 5 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile firma, işletim sistemine ileri düzeyde iyileştirmeler yaptı ve daha kapsamlı bir Copilot geldi!

  Windows 11'in Son Güncellemesi Yine Sorunlarla Geldi: İşte Detaylar!

  Windows 11'in KB5034765 güncellemesi, performans sorunları ve yükleme hataları yaşatıyor; Microsoft çözüm arıyor.

  Whatsapp'a Dört Yeni Biçimlendirme Seçeneği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, madde işaretleri, numaralı listeler, blok alıntılar ve satır içi kod gibi dört yeni biçimlendirme seçeneği ekledi.

  Discord Nitro Türkiye Fiyatına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  2024 yılında, Discord Nitro'nun sunduğu ekstra özelliklere ulaşım sağlayan üyelik bedelleri yüzde 40'lık bir artış gösterdi. İşte yeni fiyatlar!

  Müjde Geldi: Starfield İçin Türkçe Yama Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et