R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spider Man Remastered Oyunu Hatalı Fiyattan Satışa Çıkartıldı!

  Marvel evreninin en sevilen karakteri Spider Man için Valve tarafından geliştirilen “Marvel’s Spider-Man Remastered” oyunu ön siparişleri açıldı. Ancak şirket ön sipariş ücretini yanlış yayınladı. Ön sipariş oluşturanların tekrar sipariş vermesi gerekecek. İşte detaylar!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 03.08.2022 16:04 1169 2 dk okuma süresi
  Spider Man Remastered Oyunu Hatalı Fiyattan Satışa Çıkartıldı!
  Son Düzenleme:

  Uzun zamandır heyecanla beklenen “Valve Corporation” stüdyosunun “Marvel’s Spider-Man: Remastered” oyunun ön siparişiyle ilgili ilginç bir olay yaşandı. İlk çıktığı dönemde çok beğenilen ve daha sonra Valve tarafından “Remastered” versiyonunun piyasaya sürüleceği açıklanan “Marvel’s Spider-Man” oyunun yenilenmiş versiyonu ön siparişe açıldı.

  Valve tarafından ön siparişi açılan oyunla ilgili ilginç gelişme ise ön sipariş için belirtilen fiyatın hatalı olmasıydı. Şirket, söz konusu ön sipariş sürecinde kullanıcılara olması gerekenden çok daha yüksek bir fiyatla sipariş oluşturmayı açtı. 

  Valve Yeniden Ön Sipariş Oluşturulmasını İstedi

  Spider Man Remastered

  Şirket, söz konusu hatayı fark ettikten sonra ön sipariş oluşturan kullanıcılarla iletişime geçmeye başladı. Bu doğrultuda da resmi bir açıklama yayınlamayan şirket, belirli ülkelerde yaşanan bu hatayla ilgili ön sipariş iptali yapılmasını kullanıcılardan talep etti. Böylelikle belirtilen ülkelerde Spider Man Remastered ön siparişi oluşturan kullanıcılar, mevcut siparişini iptal edecek ve yerine doğru fiyattan yeni bir ön sipariş oluşturacak.

   Valve’nin oyun fiyatlandırmasında hatalı giriş yaptığı ülkelerde açıklandı. O ülkeler arasında “Avustralya”, “İngiltere”, “İsrail”, “İsveç”, “Norveç”, “Polonya” ve “Yeni Zelanda” yer alıyor.

  Ön sipariş oluşturan kullanıcılar, ön siparişlerini daha yüksek fiyattan oluşturmuştu. Şimdi bu siparişlerini iptal ederek, oluşturacakları yeni ön sipariş ile birlikte daha uygun fiyattan satın alma şansına olabilecek. Söz konusu hatalı fiyatın, olması gereken fiyata göre oldukça yüksek bir farkının olduğu belirtildi. Zira yapılan açıklamalara göre hatalı girilen fiyat, normalde olması gereken fiyattan tam 12 Dolar daha yüksekti. Bu fiyatta Türk Lirası cinsinde yaklaşık 215 TL civarında bir bedel anlamına geliyor.

  Spider Man Remastered

  Açıklanan ülkelerin haricindeki diğer tüm ülkelerde söz konusu fiyat giriş hatasının söz konusu olmadığı belirtildi. Bu sebeple de açıklanan ülkeler haricindeki ülkede bulunan kullanıcıların yeniden ön sipariş oluşturmalarına gerek bulunmuyor.

  Spider Man Remastered Ne Zaman Çıkacak?

  Spider Man Remastered

  Valve, yenilenmiş “Spider Man:Remastered” oyunu 12.08.2022 tarihinde genel satışa açacak. Pek çok ülkede hatalı fiyatlandırma uygulanan Spider Man Remastered Türkiye satış fiyatı ise 499 TL olarak açıklanmıştı. Yurtdışında ise hayranları oyuna 59 Dolar bedelle sahip olabilecek.

  Spider Man:Remastered PC için uyumlu olarak yayınlanacak.

  Yaşanan olayın Spider Man’in geri dönüşüne gölge düşürmüş gibi görünüyor olsa da hatadan etkilenen kullanıcılardan bile çok fazla tepki gelmedi. Peki siz yaşanan olayla ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Epic Games’in Geçen Haftaki Ücretsiz Oyunu Beklentiyi Düşürdü

  Epic Games, her hafta olduğu gibi geçen haftada oyun tutkunlarına haftanın ücretsiz oyununu paylaştı. İşte o oyun ve özellikleri!

  Electronic Arts İki Marvel Oyunu Geliştiriyor Olabilir!

  Electronic Arts'ın iki adet Marvel oyunu geliştiriyor olma ihtimali, oyun severleri heyecanlandırdı. Detaylar haberimizde.

  Spider Man Remastered Oyunu Hatalı Fiyattan Satışa Çıkartıldı!

  Valve, dünya genelinde belirli ülkelerde Spider Man:Remastered oyununun ön sipariş fiyatını yanlış açıkladı. Bu yüzden ön sipariş oluşturan kullanıcıların, siparişlerini iptal ederek, yeni ön sipariş oluşturmaları gerekecek.

  Spider Man Remastered Oyunu Hatalı Fiyattan Satışa Çıkartıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et