R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  RiotPoints (RP) Nedir?

  Bu fiyatlara oyun içerisinden rp satın alabilirsiniz ya da GamerMarkt üzerinden %18 indirimli fiyatlar ile ucuza riot points satın alabilirsiniz.

  Rokito
  Rokito R10 Editörü
  22.10.2022 09:52 2162 2 dk okuma süresi
  RiotPoints (RP) Nedir?
  Son Düzenleme:

  RiotPoints (RP) Nedir?

  RiotGames firmasına ait League Of Legends oyununda Riot Points kısa adıyla RP, oyun içi şampiyon ve kostüm gibi kozmetik içeriklerin satın alımı için kullanılır.

  RP Fiyatları Nedir?

  League of Legends oyunu için Ekim 2022 rp fiyatları nedir diye merak edenler için bir tablo oluşturduk.

   

  200 RP  17 TL
  850 RP  70 TL
  1600 RP  130 TL
  3150 RP  250 TL
  5800 RP  450 TL
  9200 RP  700 TL

   

  Bu fiyatlara oyun içerisinden rp satın alabilirsiniz ya da GamerMarkt üzerinden %18 indirimli fiyatlar ile ucuza riot points satın alabilirsiniz.

  RP Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

  RP satın alırken dikkat edeceğiniz ana konulardan birisi satın aldığınız yerin kullanıcı deneyimini araştırmak olacaktır. LOL RP satışında bir çok site bulunmakta olup, yıllardır aktif olan ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan GamerMarkt gibi siteleri tercih etmeniz satış öncesi ve sonrasında herhangi bir sorunda yardım alabilir ve Riot Pointslerinizi uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

  metin, kitap içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

  Valorant Points (VP) Nedir? 

  FPS türünde bir oyun olan Valorant oyununun oyun içi para birimi olan VP satın alarak, oyunda yer alan kozmetik içerikleri satın alabilirsiniz. 

  VP Fiyatları Nedir?

  Valorant VP fiyatları malesef TL değer kaybı sebbiyle sürekli olarak yükselmektedir. Ancak size 2022 Ekim ayı itibariyle valorant vp satın al isteyenler için VP fiyatlarını görebilecekleri bir tablo oluşturduk.

   

  175 RP  17 TL
  740 RP  70 TL
  1450 RP  130 TL
  2850 RP  250 TL
  5250 RP  450 TL
  8500 RP  700 TL

  Bu tabloyu görenler fiyatlar karşısında üzüntü yaşamaktadır. En ucuz Valorant Points'i nereden alacağınıza bir sonraki konumuzda değineceğiz.

  En Ucuz VP Nereden Alabilirim?

  Valorant (VP) satın alırken en ucuz VP satın almayı herkes istemektedir. Ancak bu Valorant Pointslerin de bir fiyatı olduğunu unutmamak gerekir. Size en ucuz VP satışı yaptığını iddia eden firmaları araştırmayı unutmayınız. Bu alanda bilindik olan GamerMarkt firmasını tercih ederek hem uygun fiyatlı VP, hem de kaliteli hizmet ile sorunsuz bir şekilde VP satın alabilirsiniz.

  Yasal Uyarı: Bu içerikten Rokito Digital sorumlu değildir, bu bir sponsorlu ilandır.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  EK MTV Resmi Gazetede Onaylandı: Ek MTV Nedir?

  2023 yılında yürürlüğe giren Ek MTV kararı hakkında tüm detayları ve MTV'den muaf olanları bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Twitter Keşfet Nedir? - Sosyal Medyada Trendleri Keşfedin!

  Twitter Keşfet nedir? Sosyal medyanın en önemli özelliği olan Twitter Keşfet'i kullanarak trendleri, haberleri ve ilgi alanlarınızı keşfedin. En güncel bilgilere ulaşın!

  Twitter Trending Nedir? Twitter Türkiye Gündemi nasıl takip edilir?

  Dijital dünyada, "Twitter Trending nedir?" sorusunun yanıtını merak ediyor musunuz? Bu detaylı ve bilgilendirici rehber, Twitter'da trend olanın ne olduğunu ve bunun nasıl kullanılabileceğini derinlemesine bakacağız.

  RiotPoints (RP) Nedir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et