R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PUBG Mobile, Bir İlke İmza Attı: Sanal Konser Geliyor!

  Mobil oyun dünyasının liderlerinden birisi olan PUBG Mobil, kısa süre önce bir ilke imza attı. 23 Temmuz 2022’de tüm kullanıcılara sunulacak bu yenilik, “The Virtual” ismini taşıyor.

  Arin Arslan Arin Arslan 18.07.2022 19:42 1320 1 dk okuma süresi
  PUBG Mobile, Bir İlke İmza Attı: Sanal Konser Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en popüler K-Pop grubu olan Blackping, PUBG Mobile ile yaptığı anlaşma neticesinde dünyada ilk kez sanal konser verecek. Ek olarak oyunun 2.1 güncellemesi ile gelen Antik Gizem: Yükseliş teması da oyuna eklenecek. 

  Geçtiğimiz sezonda Blackpink ile iş birliğinde bulunan PUBG Mobile, bu etkinlikle bir ilke imza atacak. Güney ve Kuzey Amerika’da 22 – 23 Temmuz 2022 ve 29 – 30 Temmuz 2022 tarihinde, diğer ülkelerde ise 23 – 24 Temmuz 2022 ve 30 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılacak. 

  Dünyanın ilk sanal konseri

  Dünyanın ilk sanal konseri olan bu etkinlik, iddialara göre PUBG Mobile için gelenek haline getirilecek. Her yıl farklı bir grubun ağırlanacağı tahminler arasında yer alırken, oyuncu kitlesi etkinliği olumlu şekilde karşıladı.

  Özel kostümler satılacak!

  Grubun hayranı olan oyuncular ise, konser esnasında özel kostümler alabilecek. Ücretsiz konser biletleri ise 15 Temmuz tarihinden itibaren oyun içerisinden temin edilebilecek. 

  Antik Gizem Modu geliyor

  Yeni oyun teması olan Antik Gizem modu da oyuna bu güncellemeyle eklenecek. Miramar, Erangel ve Livik ile girilebilen bu mod, çeşitli tılsım ögelerini de içerecek. Oyunda ölen oyuncular, savaş alanına böcek tılsımlarıyla yeniden dönebilecekler. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • gurkanatik
   gurkanatik 2 hafta önce
   İlk sanal konser değil. Yanlış bilgi verilmiş kaldırılması lazım. İlk sanal konseri Fornite'da verildi.

  İlgili İçerikler:

  Twitch’e Yeni Rakip Geliyor! Meta Canlı Yayın Platformunu Deniyor!

  Meta, WhatsApp, Instagram ve Facebook ile yakaladığı internet hakimiyetini yeni canlı yayın platformu Super ile Twitch'e rakip olarak, daha da genişletmeyi hedefliyor. İşte Meta'nın test aşamasındaki canlı yayın platformu!

  Xbox Series S Kullananlara İyi Haber: Performans Güncellemesi Geliyor!

  Oyun tutkunlarının performans konusunda yetersizlik yaşadığı Xbox Series S için Microsoft, yeni bir performans güncellemesi getirecek.

  Elif 1026

  Spotify’a Tercih Edilen Mod Özelliği Geliyor!

  Spotify, uzun süredir tartışmaların odağında olan "Oynat/Karışık Çal" butonu için yeni bir güncelleme getiriyor. Platform artık kullanıcılarına albüm ve çalma listeleri sayfasında 2 farklı butonu "tercih edilen mod" özelliğiyle sunacak.

  Intel Ürünlerine Zam Geliyor!

  Intel, 2022 yılında artan üretim maliyetleri ve düşen kar marjları nedeniyle 2022 yılının 3.çeyreğinden itibaren geçerli olacak şekilde ağırlıklı olarak "son kullanıcı" ürünlerinde %20'leri bulacak fiyat artışı yapacak.

  PUBG Mobile, Bir İlke İmza Attı: Sanal Konser Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et