R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Game Pass'a Rakip Olacak PS Plus Çıkış Tarihi Açıklandı

  Sony, PS Plus Premium dahil olmak üzere yeni PlayStation Plus abonelik katmanları için planlanan çıkış tarihlerini onayladı. Yeni PlayStation Plus çıkış tarihi ne zaman?

  Omer Dursun
  Omer Dursun R10 Editörü
  23.04.2022 12:27 1024 2 dk okuma süresi
  Game Pass'a Rakip Olacak PS Plus Çıkış Tarihi Açıklandı
  Son Düzenleme:

  Sony'nin PlayStation Plus abonelik hizmeti on yılı aşkın süredir mevcut. Abonelik, çeşitli platformlardaki PlayStation kullanıcılarına özel indirimlere, aylık ücretsiz oyunlara ve diğer avantajlara erişim sağlıyor. 

  Fakat Sony, üç yeni PlayStation Plus katmanı oluşturmak için PlayStation Now ile birleştirdi ve önümüzdeki birkaç ay içinde, PlayStation Plus hizmetinde bazı büyük değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Yeni PlayStation Plus katmanları PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra ve PlayStation Plus Premium'dur

  PS Plus Essential, şu anki PS Plus hizmetinin aynısı olacak. PS Plus Extra ise abonelere bazı yeni oyunlara erişim sağlayacak. PS Plus Premium en pahalı katman olacak, ancak PS Plus Essential ve Extra ile gelen tüm avantajlara ek olarak PS1, PS2, PSP ve PS3 kitaplıklarından yüzlerce retro oyuna erişim sunacak.

  Yeni PlayStation Plus çıkış tarihi ne zaman?

  Sony, PS Plus Premium aracılığıyla sunulacak belirli oyunları henüz açıklamadı, ancak daha fazla bilginin önümüzdeki haftalarda gelmesi muhtemel. Bunun nedeni ise Sony'nin yeni PS Plus katmanlarının çıkış tarihlerini onaylaması ve beklenenden daha erken gelmesidir.

  • Asya pazarları – 23 Mayıs 2022
  • Japonya – 1 Haziran 2022
  • Amerika – 13 Haziran 2022
  • Avrupa – 22 Haziran 2022

  Yeni PS Plus katmanları için hedeflenen çıkış tarihleri ​​Japonya hariç Asya pazarları için 23 Mayıs, Japonya için 1 Haziran, Amerika için 13 Haziran ve Avrupa için 22 Haziran'dır.

  Yeni PS Plus katmanları 23 Mayıs'ta Asya pazarlarında kullanıma sunulacağından dolayı bu tarihten önce hangi oyunların mevcut olacağına dair daha fazla ayrıntı açıklanacaktır diye düşünüyoruz. 

  Ayrıca Sony, hizmet yayına girene kadar retro oyunlar hakkında herhangi duyuru yapmaktan kaçınmayı seçebilir. Bu pek olası görünmüyor, ancak özellikle yüzlerce oyun içereceği için dikkat edilmesi gerekiyor.

  Bu arada PS Plus Premium'un bir parçası olacak bazı klasik oyunların vaktinden önce sızdırıldığı görülüyor. Son derecelendirme kurulu listeleri, PS1 ve PSP'den klasik Siphon Filter oyunlarının PS Plus Premium'un bir parçası olacağını öne sürdü.

  R10.net'te içerik editörlüğü yapıyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Unpacked Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring akıllı yüzük ve ekonomik katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Fold 6 FE'nin tanıtılacağı Samsung Unpacked etkinliğinin tarihi ortaya çıktı.

  Epic Games Hacklendi: 200 GB Veri Çalındı!

  Epic Games, Mogilevich hacker grubunun saldırısına uğradı; 189 GB hassas veri çalındı ve darkweb'de satışa sunuldu.

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  Oppo Watch X'in Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar!

  Oppo Watch X, 29 Şubat'ta geliyor. 1,43 inç OLED ekran, Snapdragon W5 Gen 1 çip, 4G LTE, 10W şarj desteği ile dikkat çekiyor.

  Game Pass'a Rakip Olacak PS Plus Çıkış Tarihi Açıklandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et