R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Game Pass'a Rakip Olacak PS Plus Çıkış Tarihi Açıklandı

  Sony, PS Plus Premium dahil olmak üzere yeni PlayStation Plus abonelik katmanları için planlanan çıkış tarihlerini onayladı. Yeni PlayStation Plus çıkış tarihi ne zaman?

  Omer Dursun Omer Dursun 23.04.2022 12:27 221 2 dk okuma süresi
  Game Pass'a Rakip Olacak PS Plus Çıkış Tarihi Açıklandı
  Son Düzenleme:

  Sony'nin PlayStation Plus abonelik hizmeti on yılı aşkın süredir mevcut. Abonelik, çeşitli platformlardaki PlayStation kullanıcılarına özel indirimlere, aylık ücretsiz oyunlara ve diğer avantajlara erişim sağlıyor. 

  Fakat Sony, üç yeni PlayStation Plus katmanı oluşturmak için PlayStation Now ile birleştirdi ve önümüzdeki birkaç ay içinde, PlayStation Plus hizmetinde bazı büyük değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Yeni PlayStation Plus katmanları PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra ve PlayStation Plus Premium'dur

  PS Plus Essential, şu anki PS Plus hizmetinin aynısı olacak. PS Plus Extra ise abonelere bazı yeni oyunlara erişim sağlayacak. PS Plus Premium en pahalı katman olacak, ancak PS Plus Essential ve Extra ile gelen tüm avantajlara ek olarak PS1, PS2, PSP ve PS3 kitaplıklarından yüzlerce retro oyuna erişim sunacak.

  Yeni PlayStation Plus çıkış tarihi ne zaman?

  Sony, PS Plus Premium aracılığıyla sunulacak belirli oyunları henüz açıklamadı, ancak daha fazla bilginin önümüzdeki haftalarda gelmesi muhtemel. Bunun nedeni ise Sony'nin yeni PS Plus katmanlarının çıkış tarihlerini onaylaması ve beklenenden daha erken gelmesidir.

  • Asya pazarları – 23 Mayıs 2022
  • Japonya – 1 Haziran 2022
  • Amerika – 13 Haziran 2022
  • Avrupa – 22 Haziran 2022

  Yeni PS Plus katmanları için hedeflenen çıkış tarihleri ​​Japonya hariç Asya pazarları için 23 Mayıs, Japonya için 1 Haziran, Amerika için 13 Haziran ve Avrupa için 22 Haziran'dır.

  Yeni PS Plus katmanları 23 Mayıs'ta Asya pazarlarında kullanıma sunulacağından dolayı bu tarihten önce hangi oyunların mevcut olacağına dair daha fazla ayrıntı açıklanacaktır diye düşünüyoruz. 

  Ayrıca Sony, hizmet yayına girene kadar retro oyunlar hakkında herhangi duyuru yapmaktan kaçınmayı seçebilir. Bu pek olası görünmüyor, ancak özellikle yüzlerce oyun içereceği için dikkat edilmesi gerekiyor.

  Bu arada PS Plus Premium'un bir parçası olacak bazı klasik oyunların vaktinden önce sızdırıldığı görülüyor. Son derecelendirme kurulu listeleri, PS1 ve PSP'den klasik Siphon Filter oyunlarının PS Plus Premium'un bir parçası olacağını öne sürdü.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Epic Games’in Geçen Haftaki Ücretsiz Oyunu Beklentiyi Düşürdü

  Epic Games, her hafta olduğu gibi geçen haftada oyun tutkunlarına haftanın ücretsiz oyununu paylaştı. İşte o oyun ve özellikleri!

  Motorola Razr 2022 ve X30 Pro'nun Yeni Lansman Tarihi Belli Oldu!

  Motorola'nın beklenmedik şekilde ertelenen cihaz tanıtım lansmanının yeni tarihi açıklandı. İşte Motorola'nın "Razr 2022" ve"X30 Pro" modelleri için tanıtım etkinliği tarihi ve özellikleri!

  iPhone 14’ün Çıkışını Dört Gözle Bekleyenleri Üzecek Haber

  Apple, Çin ile ABD arasındaki Tayvan krizi nedeniyle iPhone 14 çıkış tarihini ertelemek zorunda kalabilir. İşte son gelişmeler!

  Realme 9i 5G'nin Tasarımı ve Lansman Tarihi Açıklandı

  Realme 9i 5G modelinin çıkış tarihine dair resmi açıklama geldi. İşte Realme 9i 5G lansman tarihi, özellikleri ve fiyatı!

  Game Pass'a Rakip Olacak PS Plus Çıkış Tarihi Açıklandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et