R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sims'e Büyük Rakip: Life by You, Kapsamlı Yaşam Simülasyonuyla Fark Yaratıyor

  Paradox Interactive, Cities Skylines ile SimCity serisine rakip olduğu gibi şimdi de Life by You ile Sims serisine rakip oluyor.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  21.03.2023 14:48 2496 2 dk okuma süresi
  Sims'e Büyük Rakip: Life by You, Kapsamlı Yaşam Simülasyonuyla Fark Yaratıyor
  Son Düzenleme:

  Yeni yaşam simülasyonu türündeki oyun, kapsamlı özelleştirmeler vadediyor ve oyuncuların beklentilerini karşılamak için iddialı bir şekilde piyasaya çıkıyor.

  Life by You, Sims Serisine Ciddi Bir Rakip Olarak Geliyor

  Bu ayın başlarında Cities Skylines 2'yi duyuran Paradox Interactive, şehir yapma oyunları ile SimCity serisine ciddi bir rakip olmuştu. Geliştirici stüdyo şimdi de Life by You ile popüler Sims serisine doğrudan rakip olacak. Bununla birlikte Life by You'nun arkasındaki isimler ise oyunun vadettiği kadar önemli ve dolu görünüyor.

  Life by You, Sims'i Her Açıdan Geride Bırakmayı Hedefliyor

  Daha önce hem The Sims serisinde hem de Second Life'ta önemli rollere sahip olan Rod Humble liderliğinde geliştirilen Life by You, 12 Eylül'de PC'de Steam ve Epic Games Store üzerinden erken erişime açılacak. Life by You fiyatı Epic Games’te şu anda 340 TL. Oyunun Steam ön sipariş fiyatı ise henüz belirsiz.

  Kapsamlı Özelleştirmeler ve Yeniliklerle Life by You

  Life by You'nun geliştirilmesi Paradox Tectonic olarak adlandırılan yeni bir dahili stüdyo tarafından yürütülüyor. Şirkete göre Life by You’da oyuncular her şeyi özelleştirebilecek. GTA serisinde olduğu gibi açık dünyaya sahip olan oyunda yaratılan karakterin hayatını baştan sonra tasarlanabilecek. Temel olarak Sims’e çok benziyor diyebiliriz ancak kişiselleştirme tarafı çok daha ağır basıyor. Paradox ayrıca oyunda herhangi bir yükleme ekranının da olmayacağının altını çiziyor.

  Mod Desteği ve Gerçek Dillerle Life by You, Sims Serisinden Ayrışıyor

  Karakterler ve dünyanın kendisi için özelleştirme seçenekleri olsa da yapımcı geniş mod desteğiyle oyunu sürekli gelişen bir yapı haline sokmayı hedefliyor. Ayrıca The Sims serisinin ikonik bir parçası haline gelen özel Simlish dili insanların en sevmediği özellikti. Life by You'da ise normal, gerçek diller kullanılacak.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Android 15 ile Kablosuz Ses Kalitesi Büyük Ölçüde Artacak!

  Android 15 ile gelen Bluetooth LE Audio ve Dinamik Uzamsal Ses desteği, kablosuz ses kalitesini artırarak sinema salonu gibi bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

  Samsung Galaxy Watch 7 Ultra Geliyor: Büyük Tasarım Değişiklikleri Var!

  Samsung Galaxy Watch 7 Ultra, büyük tasarım değişiklikleri ve yeni özelliklerle geliyor. Karemsi tasarım, üçüncü düğme ve gelişmiş sensörler ile dikkat çekiyor.

  iOS 17.5.1 Yayınlandı: En Büyük Sorun Nihayet Çözüldü!

  Apple, iOS 17.5.1 güncellemesiyle silinen fotoğrafların geri dönmesi sorununu çözdü. Güncellemeyle silinen fotoğrafların geri gelmesi sorununu çözebilirsiniz.

  Sims'e Büyük Rakip: Life by You, Kapsamlı Yaşam Simülasyonuyla Fark Yaratıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et