R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İlk Fragman Ne Zaman?

  Rockstar içerisinden gelen yeni bilgiler, yaklaşmakta olan Grand Theft Auto 6 hakkında resmi duyurunun yakında gelebileceğini gösteriyor.

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  10.05.2022 17:40 1539 2 dk okuma süresi
  GTA 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İlk Fragman Ne Zaman?
  Son Düzenleme:

  GTA dünyasının binlerce hayranı, yıllardır GTA 6'nın çıkış tarihini bekliyorlardı. Ancak duyurunun ne zaman yapılacağını ortaya koyduğu iddia edilen bazı GTA 6 söylentileri var.

  Grand Theft Auto 6'nın uzun süredir yapım aşamasında olduğu söyleniyor ve hayranlar sonunda Rockstar'ın bir sonraki açık dünya başyapıtına kavuşmak için sabırsızlanıyor. 

  Rockstar, oyunun yapım aşamasında olduğunu zaten doğrulamış olsa da, stüdyo aslında oyun için bir çıkış tarihi vermekten çekiniyor. Bu nedenle, oyuncular oyunun çıkışını beklerken, Rockstar dışında kimse oyunun gerçekten ne zaman çıkacağını bilmiyor.

  GTA 6 2024'te gelebilir

  Bununla birlikte son söylentiler, bir çıkış tarihinin nihayet ufukta olduğunu gösteren dönüyor. İddia edilen bir Take-Two sunumundan sızdırılmış resim, Grand Theft Auto VI'nın 2024'ün ikinci yarısında çıkacak bir oyun olduğunu gösteriyor. 

  Başka bir sızıntı, Take Two'nun 16 Mayıs kazanç çağrısı sırasında GTA 6 çıkış tarihini veya logosunu ortaya çıkaracağını gösteriyor. Kazanç çağrıları genellikle halka duyurulur ve halka açık bir şirketin mali durumu ve gelecek planları hakkında yatırımcıları bilgilendirmek içindir.

  Önceki sızıntılar, yeni oyundaki haritanın daha önce Grand Theft Auto'da bulunan yerlerden oluşacağını belirtmişti, ancak içeriden bir başka sızıntıcı, Rockstar'ın oyunu tamamen yeni bir ortamda geçirmeyi düşündüğünü söyledi. 

  Take-Two'nun tüm oyunları sızdırıldı

  Take Two sunumunda gösterilen diğer oyunlar, NBA 2K23'ün Eylül 2022'de lansmanını, Kerbal Space Program'ın 2024'ün ilk yarısında, Mafia: Primordial'ın 2023'te, Red Dead: Gunslinger İlkbahar 2023'te ve Max Payne: The Trilogy 2025'te çıkacağını gösterecek. 

  NBA 2K23 başta olmak üzere tüm bu oyunların çıkış tarihi resmi olarak açıklandığında, bu sızıntının doğruluğunu daha iyi anlayacağız.

  Tüm bu kaynakların ve sızıntıların Rockstar veya Take-Two tarafından doğrulanmadığını belirtmek önemlidir. Oyuncuların Rockstar'dan aldığı tek resmi bilgi, GTA 6'nın geliştirme aşamasında olduğu.

  Siz GTA 6 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  One UI 6.1 Güncellemesi ile Gelen Yenilik: Gelişmiş Pil Koruma Özelliği!

  Samsung'un One UI 6.1 güncellemesi, Galaxy cihazları için gelişmiş pil koruma modları sunarak pil ömrünü uzatmayı hedefliyor.

  Vivo Y36i Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Vivo, ürün yelpazesini zenginleştiriyor. S18 serisinin kamera yeteneklerini benimseyen firma orta segmente hitap eden yeni akıllı telefonu Vivo Y36i'yi duyurdu.

  Monster Hunter Wilds İlk Fragmanıyla Resmen Duyuruldu: İşte Çıkış Tarihi!

  Capcom'un yeni oyunu Monster Hunter Wilds, 2025'te piyasaya sürülecek. İlk fragman, oyunun heyecan verici yeniliklerini gözler önüne seriyor.

  GTA 6’nın İlk Fragmanı, YouTube’da Rekorları Alt Üst Etti!

  GTA 6'nın ilk fragmanı, yayınlandığı ilk 22 saatte 85 milyon izlenme ile YouTube rekorlarını alt üst etti, oyun dünyasında yeni bir dönemi başlattı.

  GTA 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İlk Fragman Ne Zaman?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et