R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İlk Fragman Ne Zaman?

  Rockstar içerisinden gelen yeni bilgiler, yaklaşmakta olan Grand Theft Auto 6 hakkında resmi duyurunun yakında gelebileceğini gösteriyor.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 10.05.2022 17:40 1294 2 dk okuma süresi
  GTA 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İlk Fragman Ne Zaman?
  Son Düzenleme:

  GTA dünyasının binlerce hayranı, yıllardır GTA 6'nın çıkış tarihini bekliyorlardı. Ancak duyurunun ne zaman yapılacağını ortaya koyduğu iddia edilen bazı GTA 6 söylentileri var.

  Grand Theft Auto 6'nın uzun süredir yapım aşamasında olduğu söyleniyor ve hayranlar sonunda Rockstar'ın bir sonraki açık dünya başyapıtına kavuşmak için sabırsızlanıyor. 

  Rockstar, oyunun yapım aşamasında olduğunu zaten doğrulamış olsa da, stüdyo aslında oyun için bir çıkış tarihi vermekten çekiniyor. Bu nedenle, oyuncular oyunun çıkışını beklerken, Rockstar dışında kimse oyunun gerçekten ne zaman çıkacağını bilmiyor.

  GTA 6 2024'te gelebilir

  Bununla birlikte son söylentiler, bir çıkış tarihinin nihayet ufukta olduğunu gösteren dönüyor. İddia edilen bir Take-Two sunumundan sızdırılmış resim, Grand Theft Auto VI'nın 2024'ün ikinci yarısında çıkacak bir oyun olduğunu gösteriyor. 

  Başka bir sızıntı, Take Two'nun 16 Mayıs kazanç çağrısı sırasında GTA 6 çıkış tarihini veya logosunu ortaya çıkaracağını gösteriyor. Kazanç çağrıları genellikle halka duyurulur ve halka açık bir şirketin mali durumu ve gelecek planları hakkında yatırımcıları bilgilendirmek içindir.

  Önceki sızıntılar, yeni oyundaki haritanın daha önce Grand Theft Auto'da bulunan yerlerden oluşacağını belirtmişti, ancak içeriden bir başka sızıntıcı, Rockstar'ın oyunu tamamen yeni bir ortamda geçirmeyi düşündüğünü söyledi. 

  Take-Two'nun tüm oyunları sızdırıldı

  Take Two sunumunda gösterilen diğer oyunlar, NBA 2K23'ün Eylül 2022'de lansmanını, Kerbal Space Program'ın 2024'ün ilk yarısında, Mafia: Primordial'ın 2023'te, Red Dead: Gunslinger İlkbahar 2023'te ve Max Payne: The Trilogy 2025'te çıkacağını gösterecek. 

  NBA 2K23 başta olmak üzere tüm bu oyunların çıkış tarihi resmi olarak açıklandığında, bu sızıntının doğruluğunu daha iyi anlayacağız.

  Tüm bu kaynakların ve sızıntıların Rockstar veya Take-Two tarafından doğrulanmadığını belirtmek önemlidir. Oyuncuların Rockstar'dan aldığı tek resmi bilgi, GTA 6'nın geliştirme aşamasında olduğu.

  Siz GTA 6 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 14 Bekleyenleri Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor?

  iPhone 14 Pro ve Pro Max için bilinen tüm sızıntı haberleri, söylentiler ve iphone 14 ne zaman çıkacağına dair tüm bilgiler haberimizin detayında.

  R10.Net davetiyesiz üyelik kısa süreliğine tekrar aktif!

  R10.Net Webmaster forumu davetiye kodu olmayan kişilere manuel onay ile üyelik dağıtıyor. R10.net webmaster forumuna kayıt olmak için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

  Havale Nedir? Nasıl Yapılır?

  Havele ile EFT arasında ne gibi farklar vardır, havale yaparken hangi bilgiler gereklidir, havale saatleri nelerdir gibi soruların cevabını yazımızdan bulabilirsiniz.

  Samsung’dan İlk Defa Katlanabilir Tablet Modeli Geliyor!

  Samsung, katlanabilir telefon modelinin ardından merakla beklenen katlanabilir tablet bilgisayarını da yakında tanıtacak. İşte şirketin ilk katlanabilir tabletinden şuana kadar ortaya çıkan bilgiler!

  GTA 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İlk Fragman Ne Zaman?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et