R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Battlefield 2042 Ücretsiz Oluyor!

  Battlefield 2042 ücretsiz hale geliyor. Kampanyadan yararlanmak için yapılması gerekenleri haberimizin detaylarında anlattık.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  12.11.2022 19:41 2423 2 dk okuma süresi
  Battlefield 2042 Ücretsiz Oluyor!
  Son Düzenleme:

  Battlefield serisi, Electronic Arts’ın geliştirmiş olduğu bir oyun. Serinin pek çok oyunu yer alıyor. En büyük rakiplerinden birisi ise Call of Duty olarak karşımıza çıkıyor. Firma, bu zamana kadar pek çok etkili oyun çıkarsa da Battlefield 2042 üzerinde yeterli başarı elde edemedi. Hal böyle olunca oyunun kısa süreliğine bedava olmasına karar verildi.

  Battlefield 2042 ücretsiz olarak kütüphaneye eklenecek

  Battlefield 2042 oyunu, kısa süreliğine bedava hale geliyor. Yakın zamanda piyasaya sürülen oyun, oyunculardan yoğun tepki toplamıştı. Şirket, yaşanan bu olaylar sebebiyle kullanıcıların gönlünü almayı hedefliyor. Şirket, EA Play ve Xbox Game Pass aboneliğine sahip oyuncular için oyunu ücretsiz yapıyor. Ayrıca kısa süreliğine Steam'de de bedava olacak. Aboneliğe sahip olan oyuncular için oyun, Aralık ayı boyunca bedava bir şekilde kütüphaneye eklenip oynanacak. Alınan bu kararın bir diğer nedeninin firmanın yeni oyun üzerindeki oyuncu sayısını arttırması olduğu düşünülüyor.

  Battlefield 2042 neden başarılı olmadı?

  Battlefield 2042 ücretsiz oldu olmasına fakat olayın iç yüzüne bakarak bu durumun nedenini de araştırmak gerekiyor. Oyun, aslında grafikleri ve özellikleri ile harika bir yapım. Oyuncular tarafından yoğun bir ilgiyle oynanan Battlefield 2042, çeşitli sorunlar nedeniyle eleştiriliyor. Bu sorunlardan birisi optimizasyon sorunları. Oyunda yer alan çeşitli hatalar, kullanıcıları çileden çıkarmış durumda.

  Battlefield 5 olayı sonrasında oyunculara daha iyi bir oyun sunmak isteyen firma, yeni oyunda da yeterince başarılı olmuş gibi görünmüyor. Oyunda karşımıza çıkan bir diğer sorun, hileler olarak açıklanmakta. Hileler, oyuncuların zevkini bozduğu için eleştirilen bir diğer durum.

  Oyuncuların eleştirmiş olduğu bir diğer sebep sunucu kaynaklı sorunlar olarak açıklanıyor. Bu tür problemler nedeniyle kullanıcılar, oyundan en iyi keyfi alamıyor. Böylece oyunu eleştiri bombardımanına tutuyor. Daha yaşanan pek çok hata ile gündemde yer edinen oyun, bu nedenlerden dolayı yeterince başarılı olamadı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  GPT-4o, Ücretsiz Oldu: İşte Detaylar!

  OpenAI, ChatGPT kullanıcılarına ücretsiz olarak GPT-4o modelini sundu. Kullanıcılar, görsel sorular sorma ve grafik analizi gibi yeni özelliklerden yararlanacak.

  Warhammer 40K: Gladius, Ücretsiz Oldu: Steam’den Oynayabilirsiniz!

  Warhammer 40K: Gladius, Steam ve Epic Games Store'da kısa süreliğine ücretsiz! Savaş ve strateji dolu bu oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

  Hareket Proje Taşımacılığı Halka Arz Oluyor! Kaç Lot Verir?

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği AŞ, 15-17 Mayıs tarihlerinde halka arz için talep toplayacak. Şirketin halka arz fiyatı 70 lira olarak belirlenirken, katılımcı sayısına göre dağıtılacak lot miktarları da belli oldu.

  ChatGPT, Web Arama Pazarına Giriyor: Google'a Rakip Oluyor!

  OpenAI, ChatGPT ile arama motoru pazarına giriyor. Kaynak bağlantıları ve görsel içeriklerle zenginleştirilmiş yanıtlar sunacak yeni özellikler ekleniyor.

  Battlefield 2042 Ücretsiz Oluyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et