R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung'dan Devrim Niteliğinde Kamera Yakınlaştırma Özelliği Geliyor: İşte Karşınızda Zoom Anyplace Özelliği!

  Samsung, yakın zamanda gerçekleştirdiği System LSI teknoloji etkinliğinde en son teknolojik yeniliklerini sergiledi. Firma, Exynos 2400'ün yanı sıra telefon kameraları için devrim niteliğinde bir yakınlaştırma özelliği olan Zoom Anyplace'ı da tüketicilere sundu.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  06.10.2023 14:33 1816 1 dk okuma süresi
  Samsung'dan Devrim Niteliğinde Kamera Yakınlaştırma Özelliği Geliyor: İşte Karşınızda Zoom Anyplace Özelliği!
  Son Düzenleme:

  Samsung, System LSI geliştirici konferansında yüksek beklentilere sahip yeni amiral gemisi Exynos çipi olan Exynos 2400'ü tanıttı. Galaxy S24 serisinin bu yongayı barındırması bekleniyor. Ancak konferansta duyurulan sadece bu değil; Samsung Zoom Anyplace adında, kamera teknolojisinde devrim yaratacak yeni bir özellik de tanıtıldı.

  Zoom Anyplace: Yenilikçi Yakınlaştırma Deneyimi

  Samsung'un 200 MP görüntü sensörü temelli Zoom Anyplace teknolojisi, mobil kullanıcıların hareketli nesneleri 4 kata kadar yakınlaştırarak net çekimler yapabilmesini vaat ediyor. Bu teknoloji, kullanıcılara herhangi bir görüntü kaybı yaşamadan benzersiz bir yakınlaştırma deneyimi sunmayı hedefliyor. Samsung'un bu konudaki iddiaları, kullanıcıların bu özelliği dört gözle beklemelerine neden oluyor.

  Zoom Anyplace özelliğinde barındırılan yapay zeka tabanlı izleme teknolojisi sayesinde nesneler, otomatik olarak takip edilip yakalanabiliyor. Bu sayede hiçbir an ya da detay gözden kaçmıyor. Şu an için teknolojinin nasıl işleyeceği hakkında net bilgiler bulunmasa da eğer vaatlerini yerine getirirse Galaxy S24 Ultra'nın kamerası, önceki modellere kıyasla çok daha üstün olabilir.

  Samsung'un yeni yongası Exynos 2400, yapay zeka konusunda benzersiz bir performans artışı sunuyor. İddialara göre bu performans artışı tam 14,7 kat. İşlemci performansında da Exynos 2400, Samsung'un açıklamalarına göre yüzde 70 daha yüksek bir performans vaat ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11'in Son Güncellemesi Yine Sorunlarla Geldi: İşte Detaylar!

  Windows 11'in KB5034765 güncellemesi, performans sorunları ve yükleme hataları yaşatıyor; Microsoft çözüm arıyor.

  Threads, X'e Karşı Üstünlük Kuruyor: İşte Son Durum!

  Threads, X karşısında kullanıcı artışıyla dikkat çekiyor. Meta destekli platform, indirme ve aktif kullanım oranlarıyla öne çıkıyor.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Nvidia GeForce Now, Reklam Gösterecek: İşte Detaylar!

  Nvidia GeForce Now, ücretsiz planında reklam gösterecek. Yeni düzenleme ile kullanıcı deneyimi nasıl etkilenecek?

  Samsung'dan Devrim Niteliğinde Kamera Yakınlaştırma Özelliği Geliyor: İşte Karşınızda Zoom Anyplace Özelliği!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et