R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp İş Hesaplarının Satışlarını Artıracak Yenilikle Karşınızda!

  WhatsApp Business hesapları, Facebook'ta doğrudan paylaşım yapabilecekler ve bu sayede işletme hesaplarının satışları artacak.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  15.03.2023 15:15 1181 2 dk okuma süresi
  WhatsApp İş Hesaplarının Satışlarını Artıracak Yenilikle Karşınızda!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, günümüzde insanların doğrudan iletişim kurmak için en sık kullandıkları uygulama haline geldi. İşletmeler de müşterileriyle en rahat iletişimi sağlamak adına genellikle WhatsApp üzerinden görüşmeler gerçekleştiriyor. WhatsApp, işletmeler için Facebook ile entegrasyon sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Peki, bu özellik işletmelere ne gibi faydalar sağlayacak? İşte haberin detayları.

  WhatsApp Business Hesapları, Facebook'ta Doğrudan Paylaşım Yapabilecek

  WhatsApp, katalog ekleme gibi özelliklerle işletmelerin beğenisini kazanmış durumda. Ancak, müşterilerin katalog seçeneklerini görmesi için öncelikle işletmenin telefon numarasına sahip olmaları gerekmektedir. Bu noktada, sosyal medya platformları işletmeler için daha önemli hale geliyor.

  WhatsApp, işletmelerin yaşadığı bu olumsuz etkiyi azaltmak adına, paylaşımların Meta bünyesinde bulunan Facebook üzerinde doğrudan yapılabileceğini müjdeledi. Bu yeni özellik sayesinde, işletme sahibi WhatsApp üzerinde paylaşım yaptığında, aynı paylaşım otomatik olarak Facebook'ta da gerçekleşecek.

  Algoritma ve Reklamlar Sayesinde Paylaşımlar Daha Fazla Kişiye Ulaşacak

  Yeni özellik sayesinde, işletmenin telefon numarasına sahip olmayan kişiler de, algoritma ve reklamlar vasıtasıyla paylaşımları sosyal medyada görebilecekler. Böylece daha geniş kitlelere ulaşan paylaşımlar, işletmelerin satışlarında artışa katkı sağlayacak. WABetaInfo'nun blog yazısına göre, WhatsApp bu yenilikle işletmelerin Business hesap kullanmalarını teşvik etmeyi amaçlıyor.

  Ayrıca, WhatsApp, Business sürümü için Topluluklar özelliğini getirmek adına testler gerçekleştiriyor. Arka arkaya yapılan bu yenilikler, WABetaInfo'nun teşvik düşüncelerini destekler nitelikte.

  Yenilik Test Aşamasında ve Kararlı Sürüme Gelecek

  Bu yenilik şu anda Android 2.23.6.12 WhatsApp Business beta ve iOS 23.5.0.75 WhatsApp Business beta için test ediliyor. Test aşamasının tamamlanmasının ardından kararlı sürüme eklenecek. Bu gelişmeler ışığında, işletmelerin WhatsApp üzerindeki görünürlüğü ve müşteri etkileşimi önemli ölçüde artacak gibi görünüyor. Söz konusu özellikler, işletmelerin sosyal medya üzerinden daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak, daha fazla müşteriye hitap etmelerine olanak tanıyacak.

   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Type-C girişli AirPods Pro 2 yolda İşte detaylar

  Apple, yeni AirPods Pro 2 modellerinde Type-C girişine yer vereceğini sızdırılan bilgilerle duyurdu. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen iOS 16.4 geliştirici beta sürümü, yeni AirPods'lara ve bir AirPods kılıfına referans vererek bu bilgiyi doğruladı.

  Vivo S17 Serisi 16 GB Ram ile Geliyor! İşte İlk Bilgiler

  Vivo S17 serisi hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Son raporlar, Vivo'nun üç yeni akıllı telefon modeli olan S17, S17 Pro ve S17e'yi 2023'ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlandığını gösteriyor.

  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu

  Dünyanın en büyük hacme sahip kripto para borsası Binance, bir hata nedeniyle tüm dünyadaki yatırımcıları için alım satım işlemlerini geçici olarak durdurdu.

  GitHub, Copilot X'i Duyurdu: Yazılımcılar İçin Devrim Niteliğinde Yenilikler

  GitHub, yazılım geliştirme alanında lider platform olma özelliğini sürdürürken, Copilot X ile yapay zeka odaklı yazılım geliştirme konusunda büyük bir adım atmaya hazırlanıyor.

  WhatsApp İş Hesaplarının Satışlarını Artıracak Yenilikle Karşınızda!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et