R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bomba İddia: Samsung, Telefonlarında Daha Yüksek Şarj Hızı Sunacak!

  Samsung'un transformatör tedarikçisi Atum'un portföyüne eklediği yeni ürünler, şirketin yüksek şarj hızlarına geçiş yapma olasılığını artırıyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.11.2023 17:34 2874 1 dk okuma süresi
  Bomba İddia: Samsung, Telefonlarında Daha Yüksek Şarj Hızı Sunacak!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon teknolojisinin hızla ilerlemesiyle günümüzde kullanıcıların en çok önem verdiği özelliklerden biri şüphesiz şarj hızı. Çinli telefon üreticileri 240 Watt gibi etkileyici şarj hızlarıyla öne çıkarken Samsung gibi devler, bu konuda daha temkinli davranıyor.

  Samsung'un Geçmişteki Tavrı

  Samsung, 2020'de Galaxy S20 serisi ile 45 Watt şarj hızını kullanıcılarına sundu. Ancak bu gelişmeden sonra şarj hızında bir artış yaşanmadı. Apple gibi markaların da muhafazakâr bir yaklaşım sergilediği bu alanda, Samsung'un stratejisi merak konusuydu.

  Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı bilgiye göre Samsung'un transformatör tedarikçisi olan Atum şirketi, ürün gamına 65 Watt ve 140 Watt'lık transformatörleri eklemiş. Bu, Samsung'un yüksek şarj hızı sunma olasılığını artırıyor. Ancak bu transformatörlerin sadece telefonlar için mi yoksa laptoplar için mi tasarlandığı henüz netlik kazanmış değil.

  Son dönemde Samsung'un Galaxy S24 serisinde 65 Watt şarj hızını destekleyeceği yönünde beklentiler vardı. Ancak bu beklentilere karşılık gelen bir diğer bilgi, 45 Watt şarj hızının devam edeceği yönünde. Yine de Samsung'un ilerleyen modellerde daha yüksek bir şarj hızı sunma ihtimali oldukça kuvvetli görünüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Daha Fazla Trafik için SEO’da Etkili Bağlantı Kurma Stratejileri

  Etkili bağlantı kurma stratejileri, bir web sitesinin arama motorunda ön sıralarda görünmesine doğrudan katkıda bulunur. Bu nedenle oluşturulan bu tür stratejiler, SEO çalışmalarının önemli bileşenleri arasında yer alır.

  Samsung, Yeni Kredi Kartı Tanıttı: İşte Konum Takip Özellikli IoT Kart!

  Samsung, KB Kookmin Card ile iş birliği yaparak Güney Kore'de Bluetooth LE bağlantılı ve kablosuz şarj edilebilen yenilikçi bir kredi kartı tanıttı.

  Toshiba’dan Devrim Yaratacak Araç Pili: 10 Dakikada Şarj Oluyor!

  Toshiba, 10 dakikada %80 şarj olan ve 10.000 şarj döngüsü ömrüne sahip yeni SCiB Nb pilleri ile elektrikli otobüs prototipini Brezilya'da tanıttı.

  Xiaomi, Yeni Telefonlarında Şarj Cihazlarını Kutudan Çıkarıyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, şarj cihazlarını telefon kutularından çıkarma kararı aldı. Bu değişiklik, tüketici alışkanlıklarını ve akıllı telefon endüstrisini nasıl etkileyecek?

  Bomba İddia: Samsung, Telefonlarında Daha Yüksek Şarj Hızı Sunacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et