R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy Unpacked 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?

  Teknoloji devleri, her yıl olduğu gibi 2022 sonbahar döneminde de yeni ürünlerin ilk lansmanlarını gerçekleştirecek. Şirketlerin sonbahar dönemini kapsayan lansman etkinliği tarihi açıklamalarından birisi de Samsung’dan geldi. Samsung, yıl boyunca düzenlediği “Galaxy Unpacked” lansmanının Ağustos 2022 etkinliği 2 gün sonra gerçekleştirecek. Peki Galaxy Unpacked etkinliği nasıl canlı izlenebilecek?

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 08.08.2022 16:51 1413 3 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy Unpacked 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?
  Son Düzenleme:

  Samsung her yıl 2 defa “Galaxy Unpacked” etkinliği düzenliyor. 2022 yılında ilkini Şubat ayında gerçekleştirmişti. Yılın ikinci “Galaxy Unpacked” etkinliğinin Ağustos ayı içerisinde düzenleneceği açıklanmıştı. Yılın 2.yarısında piyasaya sürülecek yeni cihazların tanıtılacağı “Galaxy Unpacked 2022 Ağustos” etkinliğine çok az bir süre kaldı.

  Samsung, “Galaxy Unpacked 2022” 2.etkinliğini 10.08.2022 tarihinde gerçekleştirecek. Etkinlik, Samsung resmi Youtube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

  Samsung Galaxy Unpacked Ağustos 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?

  Samsung Galaxy Unpacked

  Samsung, tüm lansman etkinliklerini resmi Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlıyor. Bu çerçevede şirketin “Galaxy Unpacked 2022 Ağustos” etkinliği tıpkı Şubat ayındaki etkinlikte olduğu gibi Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak. 

  Teknoloji piyasasındaki çoğu şirket etkinliklerinde eskiye dönmüş olmasına rağmen Samsung, etkinliklerinde halen Pandemi kriterlerine göre hareket etmeye devam ediyor. 

  Samsung’un “Galaxy Unpacked” etkinliği 10.08.2022 Çarşamba günü saat 09:00 ET/06.00 PT’de(Türkiye saatiyle saat 16:00’da) başlayacak. Samsung’un merakla beklenen yeni cihazlarını tanıtacağı etkinlik “akıllı telefon”, “tablet”, “bilgisayar” ve “akıllı TV” gibi farklı platformlar üzerinden Samsung Youtube kanalı aracılığıyla izlenebilecek. Etkinliğin, daha öncekilerin de olduğu gibi ortalama 1 saat sürmesi bekleniyor.  

  Samsung Youtube kanalında canlı yayın için geri sayım başladı. Videoda yer alan “Beni Bilgilendir” seçeneğine tıklanarak, canlı yayın başladığı anda bildirim alınabilecek.

  Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğinde Açıklanması Beklenenler

  Samsung Galaxy Unpacked

  Samsung’un lansmanda tanıtacağı ürünleriyle ilgili şu ana kadar çok fazla sızıntı yaşanmıştı. Bu nedenle çok büyük sürprizler olmadığı sürece etkinlikte ilk defa görücüye çıkacak cihaz ve yazılım gelişmelerinin neler olacağının belli olduğu belirtiliyor. Samsung’un, en büyük rakipleri Apple, Xiaomi ve Microsoft gibi şirketlere göre lansman öncesinde tanıtılacak ürünlere dair sızıntı yayma konusunda daha istekli bir şirket olduğu biliniyor.

  Şu ana kadar ortaya çıkan bilgilere göre tanıtım etkinliğinin dikkat çeken ürünleri “Galaxy Z Fold 4” ve “Galaxy Z Flip 4” modelleri olacak. Kullanıcıları heyecanlandıracak önemli değişiklikleri getireceği belirtilen cihazların açıklanacak özellikleri çok merak ediliyor.

  Yaşanan sızıntılarda “Galaxy Z Flip 4” modelinin ön kısmında daha büyük bir ekrana yer verileceği dikkat çekmişti. Özellikle de bir önceki versiyonunda bulunan 1.9 inç büyüklüğündeki kapak ekranın 2 inç boyutuna çıkabileceği belirtilmişti. Tasarım bakımından ise daha yumuşak kıvrımlara ve daha kalın bir profile sahip olacağı iddia ediliyor. Renk seçenekleri bakımından ise önceki versiyonlarına göre daha fazla alternatif sunulacak.

  Yeni Akıllı Saat ve Kablosuz Kulaklık Tanıtılacak!

  Galaxy Watch 5

  Etkinlikte Samsung’un yeni akıllı saat serisi “Galaxy Watch 5” ve “Galaxy Watch 5 Pro” modelleri de tanıtılacak. Standart Watch 5 için en dikkat çeken iddia ise “40 mm 1.19 inç ve “44 mm 1.36 inç” boyutlarında “AMOLED” ekran kullanılacağına dair sızıntılar yaşanmıştı. Pro versiyonunda ise “44 mm” ütünde bir ekran boyutu olacağı belirtiliyor.

  Samsung, “Galaxy Watch 4” serisinde yer verdiği “dokunmatik” duyarlılığı bulunan yüzey, yeni seride olmayacak.

  Galaxy Buds 2

  Samsung’un etkinlikte yeni bir “Galaxy Buds” modeli tanıtacağı da belirtiliyor. Yeni kablosuz kulaklığının “Galaxy Buds 2 Pro” veya “Galaxy Buds Pro 2” şeklinde isimlendirileceği iddia ediliyor. Yeni Samsung kablosuz kulaklık modelinin gelişmiş “gürültü engelleme” ve güçlü “kaliteli ses” özelliklerini destekleyecek “10 mm sürücü” olacağı iddiaları bulunuyor. Ayrıca yeni modelin öncekine göre hızlı şarj desteği ile birlikte tasarımının daha yumuşak yuvarlak hatlara sahip olacağı öne sürülüyor.

  Samsung’un akıllı telefon, kablosuz kulaklık ve akıllı saat pazarına getireceği yeni serilerine dair sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Minecraft Sunucu Kurma Nasıl Yapılır?

  Minecraft sunucu kurma işlemi, farklı yöntemlerle yapılır. Orijinal sunucu yazılımı kullanılabileceği gibi modlu veya eklenti destekli sunucular da kurulur.

  Çalışma Motivasyonu Nasıl Sağlanır?

  Çalışma motivasyonu sağlamanın en kolay yolu, planlı ve düzenli olmaktır. Motivasyonu arttırmak için uyku, konfor, özgüven ve düzenli beslenme de şarttır.

  Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

  Samsung, 2022 yılı sona ermeden evvel, özellikle üst segment cihazlarına Android 13 tabanlı "One UI 5.0" kararlı sürüm güncellemesi gönderecek. İşte yeni One UI 5.0 kararlı sürüm güncellemesi alacak Samsung modelleri!

  Windows 11 Hızlandırma Nasıl Yapılır?

  Windows 11 hızlandırma işlemi son derece basittir. Ancak Windows 11'i hızlandırmak için bazı önemli hususlara dikkat edilmesi gerekir.

  Samsung Galaxy Unpacked 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et