R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Honor of Kings Kapalı Beta İçin Türkiye Erişimi Açıldı!

  Mobil oyun piyasasının trend listelerinde yer alan Honor of Kings için uzun süredir devam eden “kapalı Beta testi” için önemli gelişme yaşandı. Honor of Kings kapalı Beta testi artık Türkiye’de de erişime açıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 08.08.2022 15:43 1334 2 dk okuma süresi
  Honor of Kings Kapalı Beta İçin Türkiye Erişimi Açıldı!
  Son Düzenleme:

  Mobil oyun pazarının en popüler oyunlarından “Honor of King” için kapalı Beta testi gerçekleştiriliyor. Uzun süredir devam eden test sürecine sonunda Türkiye’deki oyuncularda dahil edildi. Yapılan son açıklamayla birlikte Türkiye’de de “Honor of King Kapalı Beta Testi” için erişim imkanı geldi.

  Google Android işletim sistemi cihaza sahip kullanıcılar “MOBA” kategorisindeki son dönemin popüler oyunu Honor of King’i “Türkçe” olarak dönüştürülmüş içerik yapısında oynama imkanına sahip olabiliyor. 

  Level Infinite ve TiMi Stuido Group tarafından yapılan açıklamaya göre beta testi sürecine Apple’nin iOS kullanıcıları ise daha sonraki test sürecinde dahil olabilecek.

  Oyun Mekaniği İyileştirmeleri Test Ediliyor

  Honor of Kings

  Mobil oyunun Beta sürümüne katılan oyuncuların, oyun içerisindeki “temel oyun iyileştirmelerini” ve “oynanış dengesi” kriterleri üzerinde denemeler yapacağı açıklandı. Test sürecine dahil olan oyuncuların şu an için “sınırlı” olan “oyun modları” arasından seçim yapabilecek. Ayrıca oyuncular Honor of Kings’in 60 farklı kahramanından birisini seçerek, oynanış testlerini yapabilecek.

  Test sürecine katılan oyuncuların tüm süreç boyunca şirkete “oyun deneyimi”, “ağ bağlantısı” ve “Türkçe” gibi kriterler bakımından geri bildirimde bulunması gerekecek.

  Honor of Kings Beta sürümüne katılmak isteyen oyuncular, oyunun resmi sitesine buradan erişerek, Beta kaydını yaptırabiliyor.

  Honor of Kings Oyunu

  Honor of Kings, ilk defa 2015 yılında piyasaya sürülmüştü. Geliştirmesi “TiMi Studio Group” şirketi tarafından gerçekleştirilen mobil oyun, ilk olarak Çin pazarına çıkmış ve daha sonra dünyaya yayılmıştı. Honor of Kings oyununun “günlük aktif oyuncu” sayısı 2020 yılına gelindiğinde 100 Milyon barajını aşmıştı.

  Honor of Kings kapalı Beta testlerine katıldınız mı? Katıldıysanız testlere dair deneyiminiz nasıl oldu? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a iletebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yıllar Sonra Ay’a İnsan Götürecek Olan Artemis Fırlatması İçin Tarih Belirlendi!

  Yıllar sonra Ay’a insan götürecek olan Artemis Fırlatması için tarih belli oldu. Artemis Fırlatması, 12 ile 27 Kasım aralığında Ay'a gönderilecek.

  İddialar Doğrulandı: HBO Max, Türkiye’de Yayın Yapmak İçin Gereken RTÜK İznini Aldı!

  RTÜK Başkanı, HBO Max platformuna lisans verildiğini açıkladı. Buna göre HBO Max, yakın dönemde Türkiye'de yayın hayatına başlayacak.

  Google Türkiye’nin İlk Kadın Arkeoloğuna Özel Doodle Çıkardı!

  Google, Türkiye'nin ilk kadın arkeoloğu olan Jale İnan adına özel bir Doodle çıkardı. Doodle’lar, Google tarafından özel bir şekilde hazırlanır.

  Türkiye’de iPhone 14 Plus Satış Tarihi Duyuruldu! İşte iPhone 14 Plus Ön Sipariş Tarihi!

  Apple Türkiye, geçen hafta içerisinde iPhone 14 ve yanı sıra iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinin satışına başlamıştı. Ancak iPhone 14 Plus Türkiye'de satışta bulunmuyor. iPhone 14 Plus ön sipariş ve genel satış tarihleri açıklandı. İşte o tarihler!

  Honor of Kings Kapalı Beta İçin Türkiye Erişimi Açıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et