R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S23 Ultra ile Film Çekti!

  Samsung Galaxy S23 Ultra ile film çekimi yapıldı. Yapılan bu çekim sonucunda Galaxy S23 Ultra’nın marifetleri göründü.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  11.02.2023 15:08 1854 1 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S23 Ultra ile Film Çekti!
  Son Düzenleme:

  Samsung, geçtiğimiz günlerde “Unpacked” etkinliğine yön verdi. Bu etkinlikle beraber Galaxy S23 modelleri de ortaya çıktı. Özellikle Galaxy S23 Ultra, 200 MP ana kamerasıyla gözleri üzerine çekmişti. Güçlü kamera özelliklerine yer veren telefon, kullanıcıları heyecanlandırmıştı.

  En büyük rakibi Apple ise, zaman zaman “iPhone ile çekildi” reklamlarıyla kamera kalitesini vurguluyor. Apple, kamerasının kalitesini göstermek için bu reklamlara yer veriliyor. Samsung da iki ünlü yönetmen ile anlaşarak reklam yapmak yerine kısa film çekti. Videonun sonunda ise “Galaxy S23 Ultra ile filme alındı” yazısı eklendi.

  Galaxy S23 Ultra ile film çekilerek Apple’a yanıt verildi

  Galaxy S23 ailesinin en güçlü üyesi hiç şüphesiz ki Galaxy S23 Ultra. Firma, telefonun gücünü göstermek için iki ünlü yönetmen ile anlaşma yaptı. "Ridley Scott" ve “Na Hong-jin” ile anlaşan şirket, iki kısa film çekti.

  Kısa filmdeki tüm sahneler Galaxy S23 Ultra kullanılarak çekildi. Bunun dışında profesyonel ekipmanlara da yer verildi. Çekilen videolar, efektlerle süslenerek güzel bir şekilde kurgulandı. Film, YouTube’da paylaşıldıktan sonra izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

  Ünlü yönetmen Ridley Scott, projeye ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Değerlendirmelerinde filmin ilginç bir meydan okuma olduğunu dile getirdi. Scott, ayrıca gelecekte büyük kameraların yerini küçük telefonların alacağını da düşündüğünü dile getirdi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S25 Serisinden İlk Bilgiler Geldi: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25 serisi, yalnızca Exynos 2500 işlemciyle güçlendirilecek. Yeni strateji, teknoloji dünyasında önemli değişikliklere işaret ediyor.

  Samsung Unpacked Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring akıllı yüzük ve ekonomik katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Fold 6 FE'nin tanıtılacağı Samsung Unpacked etkinliğinin tarihi ortaya çıktı.

  Meta'dan Yenilikçi Adım: Threads API'si Geliştiricilere Açılıyor

  Meta'nın Threads API'si, geliştiricilere açılıyor. Haziran'a kadar geniş kullanım, test sürecinde Sprinklr, Hootsuite gibi liderler yer alıyor.

  Samsung Galaxy S24 FE Geliyor: Teknoloji Tutkunlarını Heyecanlandıran Yeni Üye!

  Samsung Galaxy S24 FE, yenilikçi özellikleri ve güçlü performansıyla yakında teknolojiseverlerle buluşuyor.

  Samsung Galaxy S23 Ultra ile Film Çekti!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et