R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  Samsung Galaxy S23 ailesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilerden birisi fiyatların daha yüksek olacağı yönünde.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  03.12.2022 16:07 2319 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!
  Son Düzenleme:

  2023 yılının ilk çeyreğinde duyurulacak olan Galaxy S23 serisi için çalışmalar sürüyor. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen cihazların daha iyi şekilde sunulacağı bilinmekte. 

  Aslına bakarsak firmanın hedefi, uygun fiyatlı cep telefonlarını piyasaya sürmekti. Yaşanan ekonomik krizin etkisiyle bu plan suya düşmüş gibi duruyor. Buna rağmen şirketin bu bağlamda elinden geleni yapacağı tahmin ediliyor.

  Samsung Galaxy S23 cep yakacak!

  Samsung’un yeni nesil serisi olan Galaxy S23 için çeşitli iddialar dolaşıyor. Yeni çıkan bir habere göre Galaxy S23, beklenenden daha yüksek fiyat ile gelebilir. Bunun sebebinin dünya çapında yaşanan ekonomik kriz olduğu açıklanıyor.

  Samsung, 2023 yılının Şubat ayında bir etkinlik düzenleyecek. Unpacked adı altında düzenlenecek olan etkinlikte yeni seri de duyurulacak. Samsung Galaxy S23 ile beraber daha üst seviye modellerin tanıtılması bekleniyor. Yani yeni serinin özelliklerinde ciddi bir artış düşünülmekte.

  Samsung’un asıl amacı, fiyatları düşük tutarak kaliteli modeller sunmaktı. Özellikle Apple’ın politikasını eleştiren firma, böyle bir karar almıştı. Artan enflasyonun etkisiyle bir önceki nesile göre fiyatların 100 dolar daha yüksek olması bekleniyor. Yine de şirketin bazı özellikleri çıkararak fiyatı düşük tutacağı da söylenenler arasında.

  Kullanıcılar, “Samsung Galaxy S23 kaç TL?” sorusunu da sorabiliyor. Galaxy S22’nin en düşük 330 dolar olduğunu belirtelim. Yeni serinin 100 dolar daha pahalı olacağı belirtiliyor. Yani Galaxy S23 serisinin en uygun telefonunun 400 doların üzerinde olma ihtimali bulunuyor.

  Samsung Galaxy S23 özellikleri

  Samsung’un yeni modelleri hakkında net bilgiler ortaya çıkmadı. Bazı bilgiler henüz iddia niteliğinde. Güvenilir kaynaklardan birisi, serinin uygun fiyatlı olması adına firmanın bazı özellikleri düşüreceğini açıklıyor. Bunlardan birisi titreşim motorunun kaldırılması. Titreşim motoru, cihazın bazı tetikleyicilere göre titremesini sağlayan bir özellik. Bu özelliğin kaldırılmasıyla titreşim özelliği de olmayacak.

  Samsung Galaxy S23 ile beraber karşımıza güçlü bir işlemci de çıkabilir. Henüz doğrulanmayan bilgiye göre Galaxy S23 serisinde özel işlemci kullanılacak. Samsung ve Qualcomm, bunun için daha öncesinde anlaşma yapmıştı. Bu anlaşmaya göre Samsung’un yeni serisi için Snapdragon 8 Gen 2’nin daha iyisi üretilecek. Bu da daha güçlü modeller anlamına geliyor. Buna ek olarak işlemcinin iki farklı varyasyonu bulunacağı da ifade ediliyor.

  Henüz net olmayan bilgilere göre cihazın donanımlarının güçlü olacağı iddia edilmekte. Cihaz hakkında ortaya çıkan iddialardan bazıları şu şekilde:

  6,1 inç ve 2.340 x 1.080 çözünürlük
  Gelişmiş Snapdragon 8 Gen 2 işlemci
  200 MP ana kamera
  12 MP ön kamera
  5.000 mAh batarya kapasitesi
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Daha Kutusundan Çıkmamış iPhone 1 Açık Arttırmaya Çıktı!

  Teknoloji devi Apple, tüm dünyaya iPhone serisini ilk kez 2007 yılında kazandırmıştı. O dönem teknolojik devrim yaratan 1.Nesil iPhone(iPhone 1) piyasaya sürülmüştü. O dönem alınmış ancak kutusu dahi hiç açılmamış iPhone 1 açık arttırmaya çıktı!

  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!

  Microsoft Teams, ChatGPT desteğine sahip olacak. ChatGPT, toplantılarda otomatik notlar alıp bazı tavsiyeler sunacak!

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et