R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy S22 FE’den Kötü Haber

  Samsung, akıllı telefonlarında “FE” modellerini her yıl yeniden piyasaya sunma kararı almıştı. Ancak bu yıl için çıkması beklenen Samsung Galaxy S22 FE modelinden kötü haber geldi.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  17.06.2022 18:57 1387 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy S22 FE’den Kötü Haber
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon pazarının güçlü markalarından Samsung, “FE” modelleriyle son dönemde dikkat çekiyordu. Samsung’un özellikle 2020’de piyasaya sunduğu Galaxy S20 modelinin “FE” versiyonu kullanıcı cephesinde çok beğenilmişti. Önemli satış başarıları yakalayan Galaxy S20 FE modelinin ardından Samsung “FE” modellerinin her yıl piyasaya sürülmesi kararını almıştı.

  Galaxy S20 FE versiyonuyla yakaladığı önemli başarıyı her yıl yeni modeller içinde yakalamak isteyen Samsung’un, 2020’den itibaren her yıl yeni model için “FE” versiyonunu piyasaya süreceği açıklanmıştı. Samsung yönetiminin aldığı bu karar gerçeğe dönüşmede ise bazı sorunlar yaşadı.

  Samsung’un FE serisi, “Fan Edition” kelimesinin kısaltılmış halidir. Samsung FE serisi cihazlar, o yılın amiral gemisi olan modellerin kullanıcılardan alınan geri dönüşler üzerine teknik donanım ve özellik bakımından yeniden düzenlenmiş versiyonlarıdır.

  Samsung Galaxy S21 FE Başarılı Olmadı

  Geçen yıl Samsung’un piyasaya sürdüğü amiral gemi cihazlarından birisi olan Samsung Galaxy S21 modelinin “FE” sürümünde önemli sorunlar yaşanmıştı. Neredeyse yıl boyunca çıkıp, çıkmayacağı dahi belli olmayan Samsung Galaxy S21 FE modelinin yılın sonuna doğru iptal edileceği dahi konuşulmuştu. Samsung Galaxy S21 FE versiyonu iptal edilmemiş olsa da Samsung modeli ancak 2022’nin Ocak ayı itibariyle piyasaya sürmüştü.

  S22 FE

  Samsung, Ocak ayında piyasaya sürdüğü Samsung Galaxy S21 FE modelinde arzuladığı başarıyı ise elde edemedi. 2022’nin ilk 6 aylık döneminde satışları açısından S20 FE modelinin çok gerisinde kaldı.  Bu gelişmeler ise bu yıl Samsung’un piyasa sunduğu Galaxy S22 modeli için “FE” versiyonunun gelme ihtimalini de oldukça düşürdü. Hatta iddialara göre Samsung’un “Galaxy S22 FE” modelini hiç piyasaya sürmeyeceği belirtiliyor.

  Samsung FE Serisi İptal Olabilir

  Samsung ilk olarak 2020 yılında S20 FE modeliyle denediği “FE” serisinde yakaladığı başarının hemen ardından “Tab S7 FE” modelini de piyasaya sürmüştü. Hatta gecikmeli de olsa S21 FE modeli de satışa sunulmuştu. Ancak FE serisinin ilk 2 cihazında yakalanan başarının üçüncü modelde elde edilememesi, Samsung’un aldığı kararı yeniden gözden geçirmesine neden olduğu belirtiliyor. Ortaya çıkan iddialara göre Samsung’un FE serisi modelleri piyasaya sürme kararını iptal edildi.

  Samsung’un her yılın amiral gemisi cihazları için “FE” model seçeneğini de piyasaya sürme kararını iptal etmesiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy Z Flip 6'nın Fiyatı Şaşırttı: Beklenenden Çok Pahalı!

  Samsung Galaxy Z Flip 6'nın fiyatı beklenenden pahalı çıktı. Yeni model, gelişmiş özellikler ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. İşte detaylar!

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  Samsung Galaxy Watch FE Fiyatı Sızdırıldı: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy Watch FE'nin Avrupa fiyatı 199 euro olarak açıklandı. Bu uygun fiyatlı model, Galaxy Watch ailesine yeni bir soluk getirecek.

  Samsung, Bazı Cihazlarda Güncelleme Desteğini Sonlandırıyor: İşte Güncelleme Almayacak Modeller!

  Samsung, Galaxy A51 5G, A41 ve M01 için güncelleme desteğini sonlandırıyor. Cihazlar artık yeni Android sürümleri almayacak, ancak güvenlik yamaları gelebilir.

  Samsung Galaxy S22 FE’den Kötü Haber

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et