R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 güncellemesi ile beraber geliyor. Yeni güncelleme, küresel çapta yayınlanmış olacak.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  04.02.2023 17:11 4279 2 dk okuma süresi
  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler
  Son Düzenleme:

  MIUI 14, geçtiğimiz dönemlerde duyurulan ve yeni yeni kullanıma sunulan bir sürüm. Bu sürüm ile beraber pek çok yenilik yapıldı. Bu yeniliklerden bazıları performans artışları olmuştu. Yeni güncelleme, ilk olarak Redmi Note 11 Pro+ için bazı bölgelerde yayınlandı. Şimdi ise dünya çapında yayınlanacak.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 sürümüne kavuştu

  Redmi Note 11 Pro+ için resmî olarak MIUI 14 güncellemesi geliyor. Android 12 ve Android 13 işletim sistemleriyle gelecek sürüm, Ocak ayı güncellemesini de içeriyor. MIUI 14, kullanıcılar için daha güvenli ve daha verimli bir sistem sunacak. Yazılım, telefonların durumuna göre Android 12 veya Android 13 olarak yüklenecek. Redmi Note 11 Pro+ için Android 13 temel alınacak. Yeni sürüm kademeli olarak sunulacak. Bir problem ile karşılaşılmazsa genele yayılacak.

  MIUI 14 neler sunuyor?

  MIUI 14 ile gelecek yeniliklerden birisi daha fazla uygulamanın kaldırılabilirliği. Bazı uygulamalar, kullanıcılar için gereksiz olabilir. Yeni güncelleme ile beraber daha fazla uygulama, cihazdan kaldırılabilir olacak. Bu özellik, özellikle yer açmak isteyenler için faydalı.

  Yeni güncellemenin öne çıkan bir diğer yanı foton motoruna geçiş. Bu motor sayesinde ciddi bir performans artışı kaydediliyor. Yapılan testlerde uygulamaların %22 güç tasarrufu yaptığı tespit edildi. Ayrıca işletim sistemi, bir önceki sürüme göre %88 daha akıcı çalışıyor. Buna ek olarak depolama alanında Xiaomi verilerinin %23 daha az yer kapladığı söyleniyor.

  Eklenen yenilikler arasında süper simgeler özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar, ana ekrandaki bir uygulamanın simgesini güncelleyebilecek. Kullanıcılar ayrıca simgenin tasarımını da düzenleyebiliyor. Süper simgeler dışında klasörlerin nasıl görüneceği de bir diğer özellik oldu. Kullanıcılar, klasör düzeni sayesinde klasörün görünümünü güncelleyebiliyor. Şu anlık 2 farklı klasör düzeni mevcut.

  Redmi Note 11 Pro+ modeli, "MIUI 14"" güncellemesi ile beraber daha güçlü olacak. Yeni widgetlerin bulunacağı bu sürümde animasyonlu hayvan ve bitkiler de yer alacak. Xiaomi, bu özellik ile beraber ana ekranın daha eğlenceli bir yere dönüşeceğini söylüyor. Ana ekranda hareketli nesnelerin bulunması soğuk ve klasik yapıdan uzaklaşmasına olanak sağlıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Type-C girişli AirPods Pro 2 yolda İşte detaylar

  Apple, yeni AirPods Pro 2 modellerinde Type-C girişine yer vereceğini sızdırılan bilgilerle duyurdu. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen iOS 16.4 geliştirici beta sürümü, yeni AirPods'lara ve bir AirPods kılıfına referans vererek bu bilgiyi doğruladı.

  Vivo S17 Serisi 16 GB Ram ile Geliyor! İşte İlk Bilgiler

  Vivo S17 serisi hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Son raporlar, Vivo'nun üç yeni akıllı telefon modeli olan S17, S17 Pro ve S17e'yi 2023'ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlandığını gösteriyor.

  GitHub, Copilot X'i Duyurdu: Yazılımcılar İçin Devrim Niteliğinde Yenilikler

  GitHub, yazılım geliştirme alanında lider platform olma özelliğini sürdürürken, Copilot X ile yapay zeka odaklı yazılım geliştirme konusunda büyük bir adım atmaya hazırlanıyor.

  Xbox Game Pass'e Dahil Olacak ve Ayrılacak Oyunlar Belli Oldu: İşte Detaylar

  Mart ayının ikinci yarısı için platforma eklenecek ve ayrılacak oyunlar açıklandı işte detaylar.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et