R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 güncellemesi ile beraber geliyor. Yeni güncelleme, küresel çapta yayınlanmış olacak.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  04.02.2023 17:11 5878 2 dk okuma süresi
  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler
  Son Düzenleme:

  MIUI 14, geçtiğimiz dönemlerde duyurulan ve yeni yeni kullanıma sunulan bir sürüm. Bu sürüm ile beraber pek çok yenilik yapıldı. Bu yeniliklerden bazıları performans artışları olmuştu. Yeni güncelleme, ilk olarak Redmi Note 11 Pro+ için bazı bölgelerde yayınlandı. Şimdi ise dünya çapında yayınlanacak.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 sürümüne kavuştu

  Redmi Note 11 Pro+ için resmî olarak MIUI 14 güncellemesi geliyor. Android 12 ve Android 13 işletim sistemleriyle gelecek sürüm, Ocak ayı güncellemesini de içeriyor. MIUI 14, kullanıcılar için daha güvenli ve daha verimli bir sistem sunacak. Yazılım, telefonların durumuna göre Android 12 veya Android 13 olarak yüklenecek. Redmi Note 11 Pro+ için Android 13 temel alınacak. Yeni sürüm kademeli olarak sunulacak. Bir problem ile karşılaşılmazsa genele yayılacak.

  MIUI 14 neler sunuyor?

  MIUI 14 ile gelecek yeniliklerden birisi daha fazla uygulamanın kaldırılabilirliği. Bazı uygulamalar, kullanıcılar için gereksiz olabilir. Yeni güncelleme ile beraber daha fazla uygulama, cihazdan kaldırılabilir olacak. Bu özellik, özellikle yer açmak isteyenler için faydalı.

  Yeni güncellemenin öne çıkan bir diğer yanı foton motoruna geçiş. Bu motor sayesinde ciddi bir performans artışı kaydediliyor. Yapılan testlerde uygulamaların %22 güç tasarrufu yaptığı tespit edildi. Ayrıca işletim sistemi, bir önceki sürüme göre %88 daha akıcı çalışıyor. Buna ek olarak depolama alanında Xiaomi verilerinin %23 daha az yer kapladığı söyleniyor.

  Eklenen yenilikler arasında süper simgeler özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar, ana ekrandaki bir uygulamanın simgesini güncelleyebilecek. Kullanıcılar ayrıca simgenin tasarımını da düzenleyebiliyor. Süper simgeler dışında klasörlerin nasıl görüneceği de bir diğer özellik oldu. Kullanıcılar, klasör düzeni sayesinde klasörün görünümünü güncelleyebiliyor. Şu anlık 2 farklı klasör düzeni mevcut.

  Redmi Note 11 Pro+ modeli, "MIUI 14"" güncellemesi ile beraber daha güçlü olacak. Yeni widgetlerin bulunacağı bu sürümde animasyonlu hayvan ve bitkiler de yer alacak. Xiaomi, bu özellik ile beraber ana ekranın daha eğlenceli bir yere dönüşeceğini söylüyor. Ana ekranda hareketli nesnelerin bulunması soğuk ve klasik yapıdan uzaklaşmasına olanak sağlıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Nvidia GeForce Now, Reklam Gösterecek: İşte Detaylar!

  Nvidia GeForce Now, ücretsiz planında reklam gösterecek. Yeni düzenleme ile kullanıcı deneyimi nasıl etkilenecek?

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Xiaomi Smart Band 8 Pro Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı!

  Xiaomi Smart Band 8 Pro ve Watch S3, Türkiye'de! Şık tasarım, üstün özellikler ve özel fiyatlarla teknoloji tutkunlarını bekliyor.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et