R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  OnePlus yeni amiral gemisini tanıtmadan önce bazı detayları açıkladı. Şirketin ilk günden bu yana kullandığı bazı özelliklere veda edecek olması kullanıcıları şaşırttı.

  Elif Elif 27.07.2022 13:38 1065 2 dk okuma süresi
  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon üreticilerinden OnePlus yakın zamanda yeni modelini tanıtmak için harekete geçti. Şirketin yeni amiral gemisi olarak tanıtacağı yeni model büyük bir heyecanla beklenirken, telefonun isminin “OnePlus 10T” olduğu öğrenildi. Yeni telefonla birlikte şirket bazı özellikleri de kaldırmayı planladığını duyurdu. 

  OnePlus 10T Bazı Özelliklere Veda Ediyor!

  OnePlus şimdiye kadar üretmiş olduğu tüm modellerde bazı tuşlar kullanıyordu. Cihazın yan kısmında bulunan tuş ile tüm bildirimler yönetilebiliyordu. Tuşun ismi “Alert Slider” olarak adlandırılırken, iPhone modellerinde olduğu gibi titreşim ve ses modları arasında geçiş yapılmasına imkan tanıyordu. 

  Gelecek yeni cihazda oldukça önemli değişikliklere imza atılacak. Bu değişikliklerden bazıları OnePlus kullanıcılarının alışkanlıklarından vazgeçmelerine yol açacak. Yeni model olan OnePlus 10T üretiminden detaylar gelirken şirketin “Alert Slider tuşu” kullanmayacağı öğrenildi. Yapılan bir paylaşım sonrasında ise detaylar netleşmeye başladı.

  OnePlus'ın yeni cihazının resmi lansmanının  3 Ağustos tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

  OnePlus 10T Özellikleri Ortaya Çıktı!

  OnePlus amiral gemisi olarak adlandırılan yeni modelinde daha büyük bir batarya ve hızlı şarj ile kullanıcılara ulaşacak. Cihazın daha farklı performanslar sergilemesi için ise uzun yıllardır kullanılan bazı özelliklerden feragat edilmesine karar verildi. 

  Şimdiye kadar sürekli kullanılan Alert Slider tuşunun, anakart üzerinde ciddi bir yer işgali yaptığı öğrenildi. Bu tuşun kaldırılmadan benzer özelliklerin eklenmesi bu sefer farklı sorunlara neden olacaktı. Telefonun planlanandan daha kalın olmasını istemeyen şirket yeni bir adım atmaya karar verdi.

  Şirketin yakın zamanda tanıtımını yapması beklenen OnePlus 10T, 150W’lik hızlı şarj desteği ile gelebilir. Şirket iki farklı şarj girişinin olacağını yaptığı açıklamayla doğrulamış oldu. Böylece telefonun yüksek hızlı şarj özelliklerinin olduğu da ortaya çıkmış oldu. 

  Telefonun oyuncuları sevindiren bir özelliği de 15 ayrı anten sistemi kullanılacak olması oldu. Böylece daha iyi bir oyun performansı sunacağı düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DuckDuckGo Eleştiriler Sonrası Microsoft Dosyalarını Engellemeye Başladı

  DuckDuckGo, gelen tepki ve eleştiriler sonrasında geri adım atarak, Microsoft dosyalarını engellemeye başladı.

  Elif 1138

  Meta 10 Yıl Sonra İlk Defa Düşüş Yaşadı!

  Meta, 2022 ikinci çeyrek dönemine ilişkin mali raporlarını açıkladı. Açıklanan mali raporlara göre çatı şirket Meta, gelir ve net kar değerlerinde düşüş yaşadı. Kullanıcı sayısı artmaya devam ederken 10 yıl sonra ilk defa yaşanan bu düşüş şaşırttı.

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  OnePlus, 2022'deki yeni amiral gemisi OnePlus 10T ile birlikte önemli değişikliklere imza atacak. OnePlus kullanıcılarının sevdiği o özellik artık olmayacak.

  Elif 1064

  John Wick Chapter 4 Fragmanı Sonunda Yayınlandı! İşte John Wick 4 Yayın Tarihi

  Merakla beklenen John Wick serisinin 4.filmi "John Wick: Chapter 4" fragmanı, ABD'de de düzenlenen "San Diego Comic-Con 22" etkinliğinde yayınlandı. İşte yayınlanan John Wick 4 fragmanı ve resmi olarak açıklanan vizyon tarihi!

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et