R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  OnePlus yeni amiral gemisini tanıtmadan önce bazı detayları açıkladı. Şirketin ilk günden bu yana kullandığı bazı özelliklere veda edecek olması kullanıcıları şaşırttı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  27.07.2022 13:38 1309 2 dk okuma süresi
  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon üreticilerinden OnePlus yakın zamanda yeni modelini tanıtmak için harekete geçti. Şirketin yeni amiral gemisi olarak tanıtacağı yeni model büyük bir heyecanla beklenirken, telefonun isminin “OnePlus 10T” olduğu öğrenildi. Yeni telefonla birlikte şirket bazı özellikleri de kaldırmayı planladığını duyurdu. 

  OnePlus 10T Bazı Özelliklere Veda Ediyor!

  OnePlus şimdiye kadar üretmiş olduğu tüm modellerde bazı tuşlar kullanıyordu. Cihazın yan kısmında bulunan tuş ile tüm bildirimler yönetilebiliyordu. Tuşun ismi “Alert Slider” olarak adlandırılırken, iPhone modellerinde olduğu gibi titreşim ve ses modları arasında geçiş yapılmasına imkan tanıyordu. 

  Gelecek yeni cihazda oldukça önemli değişikliklere imza atılacak. Bu değişikliklerden bazıları OnePlus kullanıcılarının alışkanlıklarından vazgeçmelerine yol açacak. Yeni model olan OnePlus 10T üretiminden detaylar gelirken şirketin “Alert Slider tuşu” kullanmayacağı öğrenildi. Yapılan bir paylaşım sonrasında ise detaylar netleşmeye başladı.

  OnePlus'ın yeni cihazının resmi lansmanının  3 Ağustos tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

  OnePlus 10T Özellikleri Ortaya Çıktı!

  OnePlus amiral gemisi olarak adlandırılan yeni modelinde daha büyük bir batarya ve hızlı şarj ile kullanıcılara ulaşacak. Cihazın daha farklı performanslar sergilemesi için ise uzun yıllardır kullanılan bazı özelliklerden feragat edilmesine karar verildi. 

  Şimdiye kadar sürekli kullanılan Alert Slider tuşunun, anakart üzerinde ciddi bir yer işgali yaptığı öğrenildi. Bu tuşun kaldırılmadan benzer özelliklerin eklenmesi bu sefer farklı sorunlara neden olacaktı. Telefonun planlanandan daha kalın olmasını istemeyen şirket yeni bir adım atmaya karar verdi.

  Şirketin yakın zamanda tanıtımını yapması beklenen OnePlus 10T, 150W’lik hızlı şarj desteği ile gelebilir. Şirket iki farklı şarj girişinin olacağını yaptığı açıklamayla doğrulamış oldu. Böylece telefonun yüksek hızlı şarj özelliklerinin olduğu da ortaya çıkmış oldu. 

  Telefonun oyuncuları sevindiren bir özelliği de 15 ayrı anten sistemi kullanılacak olması oldu. Böylece daha iyi bir oyun performansı sunacağı düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2023'ün En Çok Satan Telefonları Belli Oldu: İşte Liste!

  2023'ün en çok satan telefonları açıklandı! Apple ve Samsung'un liderliği sürerken, iPhone 14 Pro Max zirvede. İşte yılın öne çıkan modelleri ve trendleri!

  Tablet Satışları Her Geçen Gün Daha da Düşüyor: İşte En Çok Satan Markalar!

  Tablet pazarında satışlarda düşüş yaşanırken Apple liderliğini sürdürüyor. Katlanabilir modellerin yükselişi ve gelecek projeksiyonları, tablet satışlarını artırabilir!

  Türkiye'de En Çok Kullanılan Dijital Platformlar Belli Oldu: İşte O Liste!

  Türkiye'nin en popüler dijital platformları ve 2023 pazar payları belli oldu. BluTV liderliğini sürdürürken Netflix ve Amazon tırmanışını sürdürüyor.

  YouTube, Çok İlginç Bir Özelliği Test Ediyor: Renk Kodlarıyla Video Akışı Geliyor!

  YouTube, renklere göre video önerileri sunan yeni bir özelliği test ediyor. Kullanıcılar kırmızı, yeşil, mavi seçeneklerle kişiselleştirilmiş içerik keşfedecek.

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et