R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone Ters Kablosuz Şarj Desteği için Çalışıyor!

  Apple, uzun süredir tersine şarj üzerinde duruyordu. iPhone ters kablosuz şarj özelliği için yeni bir bilgi ortaya çıktı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  11.02.2023 18:52 1904 1 dk okuma süresi
  iPhone Ters Kablosuz Şarj Desteği için Çalışıyor!
  Son Düzenleme:

  Apple’ın yıllardır tersine şarj teknolojisinde durduğu biliniyor. Çünkü 2019 yılında ortaya çıkan bir bilgiye göre firma, bu özelliği geliştirmişti. Yani Apple’ın iPhone 11 Pro Max’te tersine şarj özelliği olduğu öğrenilmişti. Tabii bu özellik o dönemde devre dışıydı. Bunun sebebi ise teknolojinin henüz optimize çalışmaması olarak biliniyor. Yeni gelen gelişmeler, teknolojinin yavaş yavaş hazır hale geldiğini ortaya koyuyor.

  iPhone ters kablosuz şarj özelliğine kavuşabilir

  Yeni gelen bilgilere göre Apple, tersine şarj özelliği için donanımsal engelleri aştı. Geriye yazılımsal düzenlemeler kaldı. İddiaya göre firma, şu anda yazılım ile donanım arasındaki optimizasyon ile uğraşıyor. Apple, bilindiği üzere titiz bir şirket. Bundan dolayı elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyor. Ters kablosuz şarjın da en iyi şekilde geliştirilmesini istiyor.

  Yeni özelliğin henüz hangi iPhone sürümlerinde kullanılacağı bilinmiyor. Yeni teknoloji iPhone 15’te de gelebilir iPhone 16’da da gelebilir. Kesin bir bilgi vermek doğru olmaz. Buna ek olarak yeni özelliğin Pro modellerinde mi yoksa her modelde mi olacağı bilinmemekte. Bazı bilgilere göre desteğin önce Pro modellerde bulunacağı söyleniyor. Yeni nesillerde ise tüm serilerde olması bekleniyor. Bu bilgilerin dışında iPhone ters kablosuz şarj hakkında şimdilik daha fazla bilgi yer almıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: Özellikleri Sızdırıldı!

  Apple'ın uygun fiyatlı yeni modeli iPhone SE 4'ün özellikleri açıklandı. Bu yeni iPhone, OLED ekran ve birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındıracak!

  iPhone 16 Plus ile İlgili Sızıntılar Devam Ediyor: 7 Farklı Renk Seçeneğiyle Gelebilir!

  Apple iPhone 16 Plus, 7 farklı renk seçeneğiyle yakında piyasaya sürülüyor. Yeni model, tasarım ve kullanıcı tercihlerine odaklanıyor.

  iPhone 16 Maketleri Sızdırıldı! Yeni Özellikler ve Beklentiler

  Son sızdırılan maketler, merakla beklenen iPhone 16'nın özelliklerini ve tasarımını gözler önüne seriyor. Apple kullanıcıları, bu yeni cihazın ne zaman çıkacağını ve neler sunacağını heyecanla bekliyor. İşte iPhone 16 hakkında bilmeniz gerekenler ve sızdı

  iPhone için Alternatif Uygulama Mağazaları: AltStore, SetApp ve Epic Games

  Avrupa Birliği’nde (AB) iPhone kullanıcıları için yeni bir dönem başlıyor. Dijital Piyasalar Yasası (DMA) ile artık Apple, iPhone’larda alternatif uygulama mağazalarına izin vermek zorunda. Bu gelişme, teknoloji devlerinin platformlarında rekabeti artırma

  iPhone Ters Kablosuz Şarj Desteği için Çalışıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et