R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 14 Yeni Renk Seçeneği Ne Olacak?

  iPhone 14 yeni renk seçeneği ile bizlerin karşısına çıkabilir. Müşterilerin bu beklentisi oldukça yüksek. Çünkü daha önce de böyle bir etkinlik düzenlenmişti.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  06.03.2023 17:50 1161 2 dk okuma süresi
  iPhone 14 Yeni Renk Seçeneği Ne Olacak?
  Son Düzenleme:

  Apple, yeni nesil telefonu iPhone 14 için yeni renk seçenekleri sunabilir. Bu iddianın ortaya çıkış sebebi aslında oldukça mantıklı. Daha önceki nesilleri değerlendirdiğimizde yine böyle etkinlikler gerçekleşmişti. Yani Apple firması, bahar aylarında özellikle de Mart ayında bu tür tanıtımlar yapıyor.

  Örnek vermek gerekirse iPhone 13 için özel renkler tanıtılmıştı. Yeni renk seçenekleri, 8 Mart’ta duyurulmuştu. Bu tarihte Apple, iPhone 13 Pro modeline özel köknar yeşili rengini tanıttı. iPhone 13 Mini için ise yeşil rengini duyurmuş oldu.

  iPhone 12 serisi için de benzer bir olay yaşandı. Buna göre Nisan ayında yeni renk seçenekleri bizlerle buluşmuştu. Buna göre telefonlar artık mor renk seçeneğine sahipti. Bu değerlendirmeler göz önüne alınarak bu yıl da benzer bir tanıtım bekleniyor. Yani şirketin iPhone 14 serisi için yeni renk seçenekleri sunacağı düşünülüyor.

  iPhone 14 için yeni bir renk seçeneği ortaya çıktı

  Bazı kaynaklara göre Apple, bu ay içerisinde tanıtım düzenleyecek. Mart ayında düzenlenmesi beklenen etkinlik ile beraber yeni renk açıklanmış olacak. Henüz tanıtım tarihi netleşmiş değil. Özetle iPhone 14 serisine etkinlik ile beraber renk katılacak.

  Yeni nesil telefonlar için düzenlenecek etkinlikten henüz net bilgiler gelmedi. Bazı kaynaklara göre birkaç gün içerisinde tanıtım yapılacak. Bununla beraber şirketin hangi renkte telefon yayınlayacağı da söyleniyor. Beklenen renk sarı olarak açıklandı. Yani iPhone 14 serisine sarı renkli bir model katılabilir. Bu renk, hem iPhone 14 hem de iPhone 14 Plus için geçerli olacak.

  iPhone 14 yeni renk seçeneği ile dikkat çekiyor. Bir de geçmiş yıllara bakmalıyız. Daha önceki yılları değerlendirirsek 2 modelde bu renk karşımıza çıkıyor. Müşteriler, iPhone 11’de de sarı renk seçeneğine kavuşmuştu. Ayrıca iPhone XR modeliyle de sarı renk tercihi mümkün oluyordu. Yakın zamanda düzenlenmesi beklenen etkinlik ile yeni renk seçeneği öğrenilmiş olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple iPhone 15 Serisinde eSIM Kullanımını Zorunlu Hale Getiriyor

  Apple, iPhone 15 serisi ile birlikte Avrupa'da eSIM kullanımını zorunlu hale getiriyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılara göre, önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinde esim kullanılacak.

  Elon Musk Açıklıyor: Twitter'ın Değeri Neden Düştü?

  Elon Musk, geçtiğimiz yıl 44 milyar dolara satın aldığı Twitter'ın değerinin yarı yarıya düşmesine dikkat çekti.

  GitHub, Copilot X'i Duyurdu: Yazılımcılar İçin Devrim Niteliğinde Yenilikler

  GitHub, yazılım geliştirme alanında lider platform olma özelliğini sürdürürken, Copilot X ile yapay zeka odaklı yazılım geliştirme konusunda büyük bir adım atmaya hazırlanıyor.

  WhatsApp Yeni Masaüstü Uygulaması: Hız, Güvenlik ve Gelişmiş Özellikler

  WhatsApp, Windows için yenilikçi masaüstü uygulamasını duyurarak kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Bu güncelleme sayesinde, artan hızlar, daha güçlü güvenlik önlemleri ve gelişmiş arama özellikleriyle tanışacağız.

  iPhone 14 Yeni Renk Seçeneği Ne Olacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et