R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy S23 Ultra Ekran Problemi için Açıklama Yapıldı

  Samsung’un yeni telefonu ciddi bir ekran kusuruna sahip. Galaxy S23 Ultra’da keşfedilen ekran problemi, kullanıcı deneyimini etkiler nitelikte.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  22.02.2023 17:11 1988 2 dk okuma süresi
  Galaxy S23 Ultra Ekran Problemi için Açıklama Yapıldı
  Son Düzenleme:

  Samsung’un Şubat ayında tanıttığı Galaxy S23 serisi, harika özelliklere yer veriyor. Serinin en üst modeli ise Galaxy S23 Ultra olmakta. Kullanıcılar, böyle bir telefondan en iyi performansı bekler. Ayrıca ürünün sorunsuz olmasını talep eder. Çünkü telefon pahalı ve en üst düzey model olmakta.

  Tabii bir ürün ne kadar üst model olsa da bazı problemlere yol açabilir. Bunu daha önce de birçok firmada gördük. Örneğin NVIDIA, yeni nesil ekran kartlarında kablo yanma sorunu ile gündeme gelmişti. Şimdi de Samsung, ilginç bir sorun ile gündemde.

  Galaxy S23 Ultra ekran problemi müşterileri etkilemişti

  Galaxy S23 Ultra’da keşfedilen soruna göre telefonun köşesinde kusur bulunuyor. Yani ekranın bir köşesinde pürüzlü bir kısım mevcut. Bu durum pek fark edilmese de ışık altında çıkan çizgilerden anlaşılıyor. Yani normal şartlarda belli olmayacak bir sorun. Önemli bir problem olmasa da titiz insanlar, bu soruna tepki gösterebilmekte.

  Yaşanan bu sorun ile beraber Samsung’dan resmî bir açıklama geldi. Bu problemin bir sorun olmadığı söyleniyor. Yani şirket, kullanıcıların telefonları rahatlıkla kullanabileceklerini söylüyor. Ayrıca ürün hakkında bazı ek açıklamalar da yapılmakta. Bunlardan birisi ekranın birden fazla katmandan oluştuğu. Bu katmanlar sayesinde bu kusura rağmen ekranın su veya toz geçirmeyeceği söyleniyor.

  Samsung, bu problem sebebiyle ürünün ömrünün etkilenmeyeceğini açıklıyor. Ayrıca ekranın sorunsuz bir şekilde görevini yerine getireceğini de belirtiyor. Firma, müşterilerine telefonu kullanmaktan çekinmemeleri gerektiğini de söylüyor.

  Akıllı telefon her ne kadar sorunsuz çalışsa da Samsung’un bu açıklaması yeterli bulunmuyor. Bazı müşteriler, para iadesi veya değişim yapılıp yapılmayacağını merak ediyor. Bununla ilgili net bir bilgi verilmemiş durumda.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy Tab S10 Ultra'nın Görselleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı!

  Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Tab S10 Ultra'nın yüksek çözünürlüklü görselleri sızdırıldı. MediaTek işlemcili bu cihaz, yakında piyasaya sürülecek!

  Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6’nın Maket Görüntüleri Yayınlandı: İşte Beklenen Yenilikler!

  Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6'nın maket görüntüleri sızdırıldı. Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6'nın yeni tasarım ve özellikleri tanıtılacak.

  Samsung Galaxy Watch Ultra Render Görüntüleri Ortaya Çıktı: İşte Yeni Tasarım!

  Samsung Galaxy Watch Ultra'nın render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen model, 500 dolar fiyatla yakında piyasaya sürülecek.

  Samsung Galaxy Ring'in Şarj Kutusu Ortaya Çıktı: İşte Tasarımı!

  Samsung Galaxy Ring'in şarj kutusu ortaya çıktı. Şubat ayında tanıtılan cihaz, yakında piyasaya sürülecek ve 300-350 dolar arasında fiyatla satışa sunulacak.

  Galaxy S23 Ultra Ekran Problemi için Açıklama Yapıldı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et