R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy S23 Ultra Ekran Problemi için Açıklama Yapıldı

  Samsung’un yeni telefonu ciddi bir ekran kusuruna sahip. Galaxy S23 Ultra’da keşfedilen ekran problemi, kullanıcı deneyimini etkiler nitelikte.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  22.02.2023 17:11 1925 2 dk okuma süresi
  Galaxy S23 Ultra Ekran Problemi için Açıklama Yapıldı
  Son Düzenleme:

  Samsung’un Şubat ayında tanıttığı Galaxy S23 serisi, harika özelliklere yer veriyor. Serinin en üst modeli ise Galaxy S23 Ultra olmakta. Kullanıcılar, böyle bir telefondan en iyi performansı bekler. Ayrıca ürünün sorunsuz olmasını talep eder. Çünkü telefon pahalı ve en üst düzey model olmakta.

  Tabii bir ürün ne kadar üst model olsa da bazı problemlere yol açabilir. Bunu daha önce de birçok firmada gördük. Örneğin NVIDIA, yeni nesil ekran kartlarında kablo yanma sorunu ile gündeme gelmişti. Şimdi de Samsung, ilginç bir sorun ile gündemde.

  Galaxy S23 Ultra ekran problemi müşterileri etkilemişti

  Galaxy S23 Ultra’da keşfedilen soruna göre telefonun köşesinde kusur bulunuyor. Yani ekranın bir köşesinde pürüzlü bir kısım mevcut. Bu durum pek fark edilmese de ışık altında çıkan çizgilerden anlaşılıyor. Yani normal şartlarda belli olmayacak bir sorun. Önemli bir problem olmasa da titiz insanlar, bu soruna tepki gösterebilmekte.

  Yaşanan bu sorun ile beraber Samsung’dan resmî bir açıklama geldi. Bu problemin bir sorun olmadığı söyleniyor. Yani şirket, kullanıcıların telefonları rahatlıkla kullanabileceklerini söylüyor. Ayrıca ürün hakkında bazı ek açıklamalar da yapılmakta. Bunlardan birisi ekranın birden fazla katmandan oluştuğu. Bu katmanlar sayesinde bu kusura rağmen ekranın su veya toz geçirmeyeceği söyleniyor.

  Samsung, bu problem sebebiyle ürünün ömrünün etkilenmeyeceğini açıklıyor. Ayrıca ekranın sorunsuz bir şekilde görevini yerine getireceğini de belirtiyor. Firma, müşterilerine telefonu kullanmaktan çekinmemeleri gerektiğini de söylüyor.

  Akıllı telefon her ne kadar sorunsuz çalışsa da Samsung’un bu açıklaması yeterli bulunmuyor. Bazı müşteriler, para iadesi veya değişim yapılıp yapılmayacağını merak ediyor. Bununla ilgili net bir bilgi verilmemiş durumda.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring'in Pil Ömrü Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring'in devrimsel pil ömrü ve özellikleri açıklandı! Sağlık izlemesinden tasarımına kadar bu yenilikçi aksesuar hakkında her şey bu haberde!

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Samsung Galaxy Fit 3 Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Samsung Galaxy Fit 3, geniş ekranı ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle Mart ayında piyasaya sürülüyor.

  Galaxy S23 Ultra Ekran Problemi için Açıklama Yapıldı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et