R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy S23 için Kamera Güncellemesi Yaklaşıyor: Kaldırılan Özellik Yeniden Kullanıma Sunuluyor

  Samsung, Galaxy S23 telefonları için yeni bir kamera güncellemesi yayınlayacak ve bu güncelleme ile birkaç ay önce kaldırılan kamera modu geri dönecek. Bu yeni yazılım güncellemesi, kullanıcılara daha yüksek çözünürlüklü ve net fotoğraflar çekme imkanı sunacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.05.2023 14:50 1745 1 dk okuma süresi
  Galaxy S23 için Kamera Güncellemesi Yaklaşıyor: Kaldırılan Özellik Yeniden Kullanıma Sunuluyor
  Son Düzenleme:

  Samsung, S23 serisi için yeni bir kamera güncellemesi yayınlamayı planlıyor. Kullanıcıların talep ettiği 2x portre modu özelliği tekrar kullanılabilir hale getirilirken, önemli bir hata da düzeltiliyor.

  2x Portre Modu Geri Dönüyor, HDR Sorunu Çözülüyor

  Yaklaşan yazılım güncellemesi, portre modunun yanında Galaxy S23 Ultra'nın HDR performansı ile ilgili sorunları da ele alacak. HDR özelliği kullanıldığında düşük ışıklı veya iç mekan koşullarında objelerin çevresinde hale etkisi oluşması problemi, birçok kullanıcı tarafından rapor edildi. Samsung, bu sorunu resmi olarak kabul ederek, bir sonraki güncelleme ile düzelteceğine dair söz verdi. Mayıs ayında yayınlanan güvenlik yaması güncellemesi, ne yazık ki, HDR düzeltmesini içermiyordu.

  Samsung, S23 Kamera Sorunlarına Yönelik Güncellemeleri Sürdürüyor

  Samsung, S23 serisinin kamera sorunlarını düzeltmek amacıyla düzenli olarak güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Nisan ayında gerçekleşen güncelleme, otomatik odaklanma performansı, Süper Sabit Açık modu ve Kamera Asistanı için iyileştirmeler sunmuştu.

  Yeni kamera güncellemesi ile birlikte, Samsung'un S23 serisindeki fotoğrafçılık deneyimini daha da geliştirmeyi hedeflediği görülüyor. Kullanıcıların geri bildirimlerini dikkate alarak yapılan güncellemeler, şirketin müşteri memnuniyetine verdiği önemi gösteriyor. Bu sayede, Galaxy S23 serisinin kamera performansı ve özellikleri, rakip cihazlarla daha iyi bir rekabete girebilecek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Samsung Galaxy Fit 3 Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Samsung Galaxy Fit 3, geniş ekranı ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle Mart ayında piyasaya sürülüyor.

  Galaxy S23 için Kamera Güncellemesi Yaklaşıyor: Kaldırılan Özellik Yeniden Kullanıma Sunuluyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et