R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ünlü Analist Açıkladı Shiba Inu Yükselecek mi ?

  Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, lider kriptolardan olan Bitcoin, Shiba Inu ve diğer altcoin projeleriyle ilgili yorumlarda bulundu.

  Rokito Rokito 01.04.2022 17:36 367 1 dk okuma süresi
  Ünlü Analist Açıkladı Shiba Inu Yükselecek mi ?
  Son Düzenleme:

  Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, lider kriptolardan olan Bitcoin, Shiba Inu ve diğer altcoin projeleriyle ilgili yorumlarda bulundu. Merten'in tahminlerine göre Bitcoin fiyatı önümüzdeki aylarda büyük bir geri dönüşe hazırlanıyor. 

  "Bitcoin 60 Bin Dolara Geri Dönecek"

  500bin üzeri aboneli Data Dash kanalının sahibi olan ve yeni yayınladığı bir youtube videosunda açıklamalarda bulunan ünlü analist Nicholas Merten, kripto marketinde yaz rallisinin başlamaya çok yakın olduğunu söyledi. 

  Ünlü analist, Bitcoin'in 2021 Kasım ayındaki fiyatı olan 60bin dolara tekrar döneceğini ve altcoinlerinde bu rallilerde hızlı bir yükseliş ivmesi yakalayacağına inandığını söyledi. 

  "İşte bu yüzden kripto marketi yükselişe başlayacak!"

  Nicholas Merten, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: "Biliyorum insanlar önce bitcoini sonra altcoinlerin durumunu düşünüyor. Her gün yeni bir altcoin görüyoruz ve bunlar birkaç gün içinde %10 ila %20 arasında yükseliş yapabiliyor. Kurumlar artık limit emirlerinin dolmasını beklemeden yeni bir piyasa emri alıyor. Çünkü köşede beklerken FOMO hissine kapılıyorlar. İşte bu yüzden kripto marketi yükselişe başlayacak."

  Daha önce birçok kez yaptığı tahminleri tutturan ve özellikle Shiba Inu üzerinden tahminler yapmayı seven Nicholas Merten, yaz aylarında Bitcoin'in 60bin doları bulduğu dönem, favori coini olan Shiba Inu'nun da bu ralliden etkilenip yükseleceğini belirtti. 


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 3 Yorum
  • Cihan
   Cihan 7 ay önce
   Shiba yatırımcısı biri olarak tek temennim.
  • Fetih Akdoğan
   Fetih Akdoğan 8 ay önce
   Ay hadi inşallah
  • CodeTech
   CodeTech 7 ay önce
   BTC 60.000USD gelince diğer coinlerimle birlikte maliyete ancak gelir heralde çok uzun zamandır düşüyor:)

  İlgili İçerikler:

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  Google Açıkladı: İnternetin Yüzde 60’ı Kopya İçerikten Oluşuyor

  Google mühendisi, bir etkinlikte kopya içerik konusuna yer verdi. İnternetin neredeyse %60'ının kopya veya yinelenen içeriklerden oluştuğunu dile getirdi.

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  Ünlü Analist Açıkladı Shiba Inu Yükselecek mi ?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et