R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kripto Para Piyasasında Sürpriz hareketlilik: Toparlanma Başladı mı?

  Kripto para piyasasında meydana gelen hareketlilik yatırımcıları heyecanlandırdı. Bitcoin yükselmeye başlamışken bu durum toparlanmanın başladığı yönünde yorumlanmaya başladı. İşte detaylar..

  Ecem Ecem 21.06.2022 19:45 1259 2 dk okuma süresi
  Kripto Para Piyasasında Sürpriz hareketlilik: Toparlanma Başladı mı?
  Son Düzenleme:

  Kripto para piyasasında son zamanlarda yaşanan kriz pek çok yatırımcıyı olumsuz etkiledi. Bu süreçte pandemi, ekonomik kriz ve küresel belirsizlik oldukça etkili oldu. Kripto para piyasasında uzun zamandır ciddi bir düşüş yaşanmış hatta pek çok yatırımcı toparlanmanın gerçekleşmesini pek olası görmemişlerdi. Ancak beklenenin aksine dünden bu yana kripto para piyasasında bir hareketlilik yaşanmaya başladı. Bu hareketlilik kısa süre sonra piyasalarda heyecana neden oldu. 

  Bitcoin Hızla Yükselmeye Başladı

  Bir süredir İran ve ABD cephesinden gelen haberler piyasaların toparlanmasını geciktirmişti. Bu iki ülke kripto para madenciliğine karşı adeta savaş açmıştı. Bununla birlikte Binance, Coinbase gibi büyük kripto para borsaları piyasaların toparlanması için büyük çaba gösterdiler. Binance piyasaları toparlamak ve bir nebze olsun yatırımcıların rahat nefes almasını sağlamak için 2 milyar dolarlık bir Bitcoin alımı gerçekleştirmişti. Bitcoin geçtiğimiz günlerde 16 bin dolar seviyelerine kadar düştü. Bunun ardından bugün yaşanan bir yükseliş sonrasında 21 bin dolar seviyelerine çıktı. 

  Kripto Para Piyasasında Toparlanma Başladı mı?

  Bitcoin kripto para devi olarak anılırken sadece bir ay içerisinde 9 bin dolar değer kaybetti. Bununla birlikte yaşanan artış piyasalarda heyecana neden oldu. Akıllarda piyasaların toparlanıp toparlanmadığı ihtimalleri konuşulmaya başlandı. Kripto paralar üzerinde yapılan değerlendirme sonrasında bu yükselişle birlikte en fazla artışın Celsius üzerinde gerçekleşmesi yatırımcıları heyecanlandı. Sadece bir haftalık zaman diliminde kripto para biriminin yaşadığı artış yüzde 369 olarak belirlendi. Şimdilerde işlem gördüğü fiyat 1.49 dolar olarak belirlendi. Pek çok kişi toparlanmanın başladığını düşünse de kripto para analistleri acele edilmemesi gerektiğini savunuyorlar. Bu süreçte piyasaların bir süre daha belirsizliğe devam edeceği düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  League of Legends için Kaç Para Harcadınız? Gelin Açıklayalım

  League of Legends oyuncuları, bazen oyun için ne kadar para yatırdıklarını merak edebilir. Bunun için destek menüsü kullanılabileceği gibi giriş yaparak da harcama detayı öğrenilir.

  The Game Awards 2022 Adayları Açıklandı, Oylama Başladı: God of War ve Elden Ring Başı Çekiyor

  The Game Awards, 2022 adaylarını açıkladı. Oylama, 7 Aralık 2022’ye kadar devam edecek ve 8 Aralık’ta ise onlarca oyunun yarışacağı etkinlik düzenlenecek.

  Sunduğu Ayrıcalıklarla Fark Yaratan Kripto Para Borsası DyorEX

  DyorEX Kripto Para Borsasının entegreli olduğu dört banka (Ziraat Bankası, Garanti, Vakıfbank ve Halkbank) aracılığıyla 7/24 Türk Lirası yatırabilir ve çekilebilirsiniz.

  Kripto Para Piyasasında Sürpriz hareketlilik: Toparlanma Başladı mı?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et