R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege taktiksel türde bir nişancı oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Tom Clancy's Rainbow Six Siege sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  19.08.2022 23:11 1316 3 dk okuma süresi
  Tom Clancy's Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege, terörle mücadele faaliyetlerinden ilham alan taktiksel yönü güçlü nişancı oyunudur. Speresoft ve Ubisoft işbirliğiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2015 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanır.

  Team Rainbow ekibinin devre dışı kalmasının ardından ortaya pek çok yeni terör örgütü çıkmıştır. White Masks adını taşıyan örgüt diğerlerinden çok daha yıkıcı faaliyetler gerçekleştirirler. Onlardan kurtulabilmek için tek gereksinim Team Rainbow ekibini yeniden aktif hale getirmektir.

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege nasıl bir oyun?

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege ilk çıkış yaptığı dönemde sürekli olarak güncelleme alarak oyuncuları memnun etmeyi başardı. Haritalar, operatörler, silahlar ve diğer seçenekler zaman içerisinde oyuna eklendi. Tüm bunlar yapılırken oyun içi dengenin kaybedilmemesi için çaba gösterildi.

  Oyunda zaman içerisinde pek çok şey değişkenlik göstermiş olmasına rağmen temel yapısı en iyi şekilde korundu. Tek oyunculu bir senaryoya dalış yapmak istiyorsanız pek memnun kalmayabilirsiniz. Çok oyunculu yöne doğru biraz daha fazla eğilim göstermeniz gerekir. Böylece oyundan daha fazlasını elde edebilirsiniz.

  Grafikler açısından beklentileriniz epey bir karşılanır. Seslere hemen hemen her aşamada olabildiğince dikkat etmeniz gerekir. Standartları yakaladığınız zaman oyundan epey bir keyif alabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda muhteşem bir yıkımla karşı karşıya kalabilirsiniz.

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege çok oyunculu senaryolara uygundur. Tek oyunculu senaryolar açısından istediğinizi bulamayabilirsiniz. Senaryosu aşırı iyi bir taktiksel nişancı oyunu arıyorsanız sizi memnun etmeyebilir. Diğer tüm koşullarda ise eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar.

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Tom Clancy's Rainbow Six Siege çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Tom Clancy's Rainbow Six Siege sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciAMD Phenom II X4 945
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 460
  Bellek6 GB RAM
  Depolama alanı61 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-2500K
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 670
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı61 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege fiyatı ne kadar?

  Outlast oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam 89,00 TL
  Epic Store89,00 TL
  Origin89,00 TL
  Ubisoft Store89,00 TL
  PlayStation Store255,00 TL
  Xbox84,15 TL

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege taktiksel bir nişancı oyunudur. Çok oyunculu olarak dahil olduğumuz mücadelelerde farklı stratejilerle karşılaşabilirsiniz. Patlamanın ve tahribatın bol olduğu durumlara alışmalısınız. Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Kimlik Doğrulama Sistemi Getirebilir!

  Sosyal medya platformu Twitter, "gerçek bilgi" ilkesine ağırlık vermeye devam ediyor. Bu çerçevede platformda "kimlik doğurlama" modeline geçilecek. İşte Twitter kimlik doğrulama sisteminden ilk bilgiler!

  Forspoken Önerilen Sistem Gereksinimleri Paylaşıldı!

  Rol yapma oyunu Forspoken için önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Sistem gereksinimleri yüksek olmasıyla oyuncuları şaşırtıyor.

  Yüzler Gülecek: S.T.A.L.K.E.R. 2 Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı Belli Oldu!

  S.T.A.L.K.E.R. 2'nin sistem gereksinimleri ve fiyatı belli oldu! 2023 yılının Aralık ayında çıkacağı duyurulan oyunun fiyatı, 345 ile 599 TL aralığında olacak!

  Vallet.com.tr Sanal Pos Alternatifi Yeni Nesil Ödeme Sistemi

  25.000.000 Türk Lirası Finansal Teknoloji Yatırımı ve Kurumsal Güçlü İş Ortaklıkları ile gündeme gelen Vallet hızlı bir şekilde #fintech sektörüne giriş yaparak tüm ilgileri üzerine topladı.

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et