R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Quarry Sistem Gereksinimleri

  Steam platformu üzerinde yeni yayınlanan, geliştiricisinin Supermassive Games olduğu The Quarry oyununun sistem gereksinimleri.

  EvaStore
  EvaStore R10 Editörü
  27.05.2022 14:50 1673 2 dk okuma süresi
  The Quarry Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  2K Games'in yayıncılığını yaptığı, Supermassive Games'in geliştirdiği, korku ve macera türlerini kapsayan yeni oyun The Quarry'nin sistem gereksinimleri açıklandı. Geçtiğimiz zamanlarda ürettiği oyunlar ile kafamızın bir köşesine kazınmıştı. Çıkarttığı bu oyundan sonra da çabasının boşuna olmadığını belirtmemiz gerekir.

   

  The Quarry Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

  Sistem gereksinimlerine bir göz gezdirirsek minimum tarafta oyunu oynayan kişileri büyük şekilde üzmeyeceğini görebiliriz. En düşük ayarlar olarak İNTEL İ5 3570 ve AMD FX 8350 işlemci modellerini tavsiye eden oyun, ekran kartı olarak ise RX 470 ve GTX 780 bandında olan kart modellerini tavsiye etmektedir.

  Önerilen yani en performanslı şekilde oyunu oynayabilmenize yarayan gereksinimler olarak baktığımızda RTX modeli ekran kartlarının ön rafta olduğunu belirtmek gerekir. Depolama alanında 50GB bir alan kaplayacağını ifade ederken ssd kullanımı konusunda oyuna yararlı bir etkisi olacağını da not olarak eklediler.

   

   

  Oyunun konusu şu şekildedir;

  Yaz kampının son gününde güneş batarken Hackett's Quarry'nin genç gözetmenleri kutlamak için bir parti düzenler. Çocuk yok. Yetişkin yok. Kural yok.
  Ancak işler hızla kötüye gitmeye başlar.
  Kana bulanmış bölge sakinleri ve çok daha sinsi bir şey tarafından avlanan gençlerin parti planları öngörülemeyen bir korku gecesine dönüşür. İlişkiler akla hayale gelmeyecek kararlarla sınanırken dostane atışmaların ve flörtleşmelerin yerini ölüm kalım meseleleri alıyor.
  Hepsi de örümcek ağının ipleri gibi birbirine bağlı olasılıklar arasından yaptığın seçimlerle şekillenen ve sürükleyici bir film gibi ilerleyen bu hikâyede dokuz kamp gözetmeninden birini seçip oyna. Karakterlerin her biri gösterinin yıldızı olabilir ya da daha gün doğmadan ölebilir.

   

  The Quarry Sistem Gereksinimleri

   

  Minimum Sistem Gereksinimleri

  ⦁ 64-bit İşlemci ve İşletim Sistemi Gerekmektedir.                 
  ⦁ İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
  ⦁ İşlemci: AMD FX-8350 \ Intel i5-3570
  ⦁ Bellek: 8 GB RAM
  ⦁ Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 / Radeon RX 470
  ⦁ Depolama: 50 GB Kullanılabilir Alan

  Önerilen Sistem Gereksinimleri

  ⦁ 64-bit İşlemci ve İşletim Sistemi Gerekmektedir.
  ⦁ İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  ⦁ İşlemci: AMD Ryzen 7-3800XT \ Intel i9-10900K
  ⦁ Bellek: 16 GB RAM
  ⦁ Ekran Kartı: Nvidia RTX 2060 / Radeon RX 5700
  ⦁ Depolama: 50 GB Kullanılabilir Alan

   

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows’a Rakip Çıktı: Yapay Zeka Tabanlı İşletim Sistemi Geliyor!

  Lenovo, yapay zeka tabanlı yeni işletim sistemi ile Windows'a rakip oluyor. CES 2024'te duyurulan bu sistem, 2024'te piyasaya çıkacak.

  Huawei Yeni İşletim Sistemini Resmen Tanıttı: İşte Karşınızda HarmonyOS NEXT!

  Huawei, Android'den bağımsız yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT'i duyurdu. Yakında kullanıma sunulacak sistem, teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlatıyor.

  Windows 11 Bellek Gereksinimleri Yükseliyor: 16GB RAM Yeni Standart

  Microsoft, Windows 11 gereksinimlerini artırıyor. Yapay zekadaki gelişmelerle sistem gereksinimlerini güncelleyerek 16GB RAM'i yeni standart olarak belirliyor.

  The Last Of Us Online İptal Edildi: İşte Nedenleri!

  Çok oyunculu 'The Last of Us' oyununun iptaline karar verildi. Stüdyo, projelerinde tek oyunculu ve hikaye temelli oyunlara yoğunlaşacağını belirtti.

  The Quarry Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et