R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Swarm Şifre Değişikliği Nasıl Yapılır?

  Swarm hesabınızın şifresini değiştirmek veya sıfırlamak istiyorsanız bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz. Swarm hesabınızı güvende tutmak için şifrenize erişebilir olmalısınız.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  13.04.2022 13:37 1149 3 dk okuma süresi
  Swarm Şifre Değişikliği Nasıl Yapılır?
  Son Düzenleme:

  Swarm hesabınızın şifresini çeşitli nedenlerden dolayı değiştirmek isteyebilirsiniz. Güvenlik sebebiyle değişiklik yapmak en yaygın olan seçenektir. Bazı durumlarda ise zor bir şifre seçtiğiniz ve unutma şansınız yüksek olduğundan değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

  Swarm, kullanıcıların nerede olduklarını paylaşması için yayınlanmış sosyal bir uygulamadır. Nerelere gittiğinizi ve aynı ortamda kimlerle bulunduğunuzu kolayca görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ve kendinize özgü bir gezinti haritası oluşturabilirsiniz.

  Swarm ne işe yarar?

  Swarm uygulaması gittiğiniz hemen hemen her yerin kaydını tutmanızı sağlar. Bunu yaparken sosyal etkileşimlerde bulunursunuz. Daha önce gittiğiniz yerleri unutmamak için Swarm uygulamasındaki check-in özelliğini kullanıp onları kolayca hatırlayabilirsiniz.

  Swarm uygulamasında yaptığınız check-in kayıtlarını arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Haritadaki yerlerinizi takip edebilirsiniz. Harita üzerinden ne kadar şimdiye kadar ne kadar mesafeye yolculuk ettiğinize göz atabilirsiniz. Böylece gezinti yapmayı daha eğlenceli hale getirirsiniz.

  Swarm sosyal bir uygulama olduğundan yakında yer alan kişilerin kimler olduğunu görebilirsiniz. Arkadaşlarınızın nereye gittiğini ve nerede olduklarını kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz onlarla kolayca iletişime geçebilmek için mesaj gönderebilirsiniz.

  Unutulan Swarm şifresi nasıl değiştirilir?

  Swarm şifrenizi unuttuysanız şifre değiştirme işlemini Foursquare sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Swarm hesabı açarken e-posta adresinizi kullandıysanız Foursquare size şifrenizi değiştirmek için bir onay linki gönderecektir.

  • Swarm hesabınız için şifre yenileme talebinde bulunduğunuzda e-postanın dakikalar içerisinde size ulaşması gerekir.
  • Şifre sıfırlama e-postasını e-posta kutunuzda göremiyorsanız öncelikle spam (istenmeyen) klasörünü kontrol etmelisiniz.
  • Sıfırlama e-postası size ulaşmadıysa bu durum ilgili e-postayla bağlantılı bir Swarm hesabınızın olmadığı anlamına gelebilir.
  • Nadiren bile olsa e-posta adresini yanlış yazdığınız için şifre sıfırlama e-postası hesabınıza ulaşmamış olabilir.

  Tüm bunları kontrol etmenize rağmen şifre sıfırlama e-postası alamıyorsanız Foursquare destek birimine ulaşarak bir talep formu oluşturmanız gerekir. Ayrıca hesabınıza erişim sağlayabiliyorsanız ve şifrenizi değiştirmek istiyorsanız şifre sıfırlama yöntemini kullanmanıza gerek yoktur.

  Swarm şifresi nasıl değiştirilir?

  Swarm hesabınıza erişim sağlayabiliyorsanız şifre değiştirme işlemini çok daha kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Foursquare sitesinden hesabınıza giriş yapmak, settings (ayarlar) kısmını geçiş yaptıktan sonra Şifre Değiştir (Change Password) linkine tıklamaktır.

  Swarm şifrenizi değiştirmek için birbirinden farklı sebeplere sahip olabilirsiniz. Şifrenizi periyodik olarak yenilemek isteyebilirsiniz. Şifrenizi başkasıyla paylaştıktan sonra değiştirmeye çalışabilirsiniz. Farklı bir yerde aynı şifreyi kullandıysanız sorun yaşamamak için şifre değiştirebilirsiniz.

  Hangi sebeple şifrenizi değiştirmek istiyorsanız isteyin güvenli bir şifre seçmeniz gerekir. Güvenliğiniz için her uygulamada ve her sitede farklı bir şifre kullanmanız tavsiye edilir. Böylece bir şifreniz başkasının eline geçtiğinde onunla aynı şifreyi kullanan hesabınıza erişim fırsatı tanımamış olursunuz.

  Güvenli bir Swarm şifresi nasıl olmalıdır?

  Sahip olduğunuz tüm çevrimiçi hesaplar gibi Swarm hesabınızın da şifresinin güçlü olması gerekir. Swarm sosyal bir uygulamadır. En önemli yanı sizin hakkınızda birçok farklı bilgi ve veri içermesidir. Bu verileri koruyabilmek için Swarm hesabınız için güvenli bir şifre seçmelisiniz.

  • Swarm hesabınız için kullanacağınız şifrenin sadece bu uygulamaya özel olması gerekir.
  • Şifre oluştururken minimum 6 veya 8 karakterden oluşmasına dikkat etmelisiniz.
  • Şifrenizi oluştururken harf, sayı ve mümkünse sembol kullanmaya çalışmalısınız.
  • Şifreniz küçük ve büyük harflere duyarlı olacağı için bazı yerlerde büyük harfler kullanabilirsiniz.
  • Hesap şifrenizde doğum tarihiniz ve isminiz gibi genel bilgilere yer vermemelisiniz.

  Swarm şifrenizi değiştirdiğiniz zaman Foursquare hesabınızın şifresini değiştirmiş olacağınızı unutmamalısınız. Swarm şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilmek için hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine veya telefon numarasına erişim sağlayabilmeniz gerekir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Nintendo Switch 2 Geliyor: Yeni Nesil Konsol Piyasayı Nasıl Değiştirecek?

  2025'te çıkacak Nintendo Switch 2, üstün performansı ve rekabetçi fiyatıyla oyun dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  Disney+, Şifre Paylaşımını Engellemeye Başladı: İşte Detaylar!

  Disney+'ın hesap paylaşımını kısıtlama planları bir süredir gündemdeydi. Şimdi platform, ABD'deki kullanıcılarına bu konuda uyarı mesajları yollamaya başladı.

  Bilgisayar Ortamında Kullanılan Kart, Şifre ve Kodlar KDV’ye Tabi Olacak!

  Satışı yapılan kartlar, şifreler ve kodlar, artık KDV'ye tabi olacak. Bu, aktivasyon kodları, e-pinler, dijital ürün kodları ve hediye kartlarını kapsıyor.

  Dacia Nasıl Ucuz Araç Üretebiliyor?

  Dünyaca ünlü araç üreticisi Dacia, otomobil endüstrisinde uygun fiyatlı araçları ile öne çıkıyor. Dacia, kaliteli ve bütçe dostu araçlar sunarak pek çok alıcının dikkatini çekmeyi başarıyor.

  Swarm Şifre Değişikliği Nasıl Yapılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et