R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam İade Nasıl Yapılır?

  Ersin Yıldırım Ersin Yıldırım 01.04.2022 17:36 362 1 dk okuma süresi
  Steam İade Nasıl Yapılır?
  Son Düzenleme:

  Valve tarafından geliştirilen ve 2003 yılında piyasaya çıkan Steam, 2021 itibariyle 30 bin üzerinde oyunu içerisinde barındırıyor. Günlük 33 milyon üzerinde aktif kullanıcıya sahip olan Steam, kullanıcılarına satın aldıkları oyunları iade etme olanağı da sağlıyor. 

  Steam Oyun İadesi Nasıl Yapılır? 

  Steam üzerinden aldığınız oyunları iade etmek oldukça kolay. Öncelikle “https://help.steampowered.com/tr/” bağlantısına tıklayın. Ardından karşınıza gelen ekranda iade etmek istediğiniz oyunun üzerine tıklayın. 

  İade sayfasından satın aldığınız oyunu neden iade etmek istediğinizi belirtin ve iade talebinizi gönderin. Eğer talebiniz iade şartlarına uyuyorsa 24 saat içerisinde talebiniz yanıtlanır. Kredi kartına yapılan iadeler bir haftayı bulmakta ancak cüzdana çekilen iadeler ortalama iki gün içerisinde hesaba aktarılır. 


   

  Steam İade Şartları Nelerdir?

   

  Satın aldığınız oyunun üzerinden 14 gün geçmişse iade talebiniz olumsuz sonuçlanır. Eğer bu 14 gün içerisinde oyunu oynama süresi iki saat üzerindeyse yine iade talepleri onaylanmıyor. 

  İade için bir başka şartta oyunun Steam üzerinden alınmış olması. Aracı sitelerden key olarak alınmış oyunlarda Steam iadelerine dahil değil. 

   

   

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistemdir. Bu veriler sayesinde satın alınan ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşılır.

  VALORANT İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  VALORANT oyununda isim veya nick değiştirmek, oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak nick belirlenmeli ve isim değişikliği bağlantısından gerekli alanlar doldurulmalıdır.

  Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

  Instagram'dan fotoğraf indirmek için birçok farklı yöntem vardır. Bunun için uygulamalar kullanılabileceği gibi web tabanlı platformlar da tercih edilebilir.

  Call of Duty®: Warzone™ 2.0 İlk Kez Steam'de!

  16 Kasım lansmanından önce CoD: Warzone 2 oyunu Steam'e geldi. Oyunun satışının başlamasıyla beraber uzun süredir oyunu bekleyenler, oldukça heyecanlandılar.

  Steam İade Nasıl Yapılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et