R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  R10.net Blog'da Hesap Nasıl Açılır?

  Yigit Aksüt Yigit Aksüt 27.04.2022 15:04 391 1 dk okuma süresi
  R10.net Blog'da Hesap Nasıl Açılır?
  Son Düzenleme:

  1.Adım

  Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Giriş yap butonuna tıklayın. (Bu arada son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız ve bunlardan anında haberdar olmak istiyorsanız, karşınıza gelen bildirimden Günlük Haber Bültenimize Abone olabilirsiniz. )

  2.Adım
   

  Daha sonra gelen  pencerede herhangi bir Google, Facebook, Github, LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarınızla veya R10.net Forum üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz. 

  3.Adım

  Üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra Ana sayfa > Sağ üstteki profil resmine tıklayarak Profil sayfanıza gelebilirsiniz. Buradan profilinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Kapak fotoğrafı ve Profil resmi yükleme alanları buradan yapılmaktadır.

  Daha fazla kişiselleştirmeye ihtiyaç duyuyorsanız Düzenle butonuna tıklayarak profil düzenleme kısmına gelebilirsiniz. 

  4.Adım

  Giriş yaptığınız yöntemleri, Ad Soyad veya kullanıcı adı düzenlemeleri, Profil URL’sini, mesleğinizi, öğrenim biliginizi, hakkında yazınızı ve sosyal medya hesaplarınızı buradan ekleme yapabilirsiniz. 

  5.Adım

  Kontrol panelinden, yazdığınız içerikleri, yorumları takip edebilir ve R10.net Forum üyesiyseniz Blog tarafına içeriğiniz ile katkı sağlayabilirsiniz. 

  R10.net ailesine hoşgeldiniz. 

  R10.net’te profil oluşturdunuz ve içerik yüklemeye hazırsınız. R10.net Blog’da İçerik Oluşturma rehberini inceleyebilirsiniz. 
   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Ufuk TEMUR
   Ufuk TEMUR 7 ay önce
   Siftah benden bereketi allahtan hayırlı olsun :D

  İlgili İçerikler:

  İnsan Gibi Konuşan OpenAI ChatGPT Nedir? Nasıl Kullanılır?

  OpenAI ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen bir dil modelidir. Bu yapay zeka modeli, insan dilini anlamaya ve yanıt vermeye odaklanmıştır.

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistemdir. Bu veriler sayesinde satın alınan ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşılır.

  VALORANT İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  VALORANT oyununda isim veya nick değiştirmek, oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak nick belirlenmeli ve isim değişikliği bağlantısından gerekli alanlar doldurulmalıdır.

  Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

  Instagram'dan fotoğraf indirmek için birçok farklı yöntem vardır. Bunun için uygulamalar kullanılabileceği gibi web tabanlı platformlar da tercih edilebilir.

  R10.net Blog'da Hesap Nasıl Açılır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et