R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  MIR4 Sistem Gereksinimleri

  MIR4 çapraz platform desteğine sahip oynaması ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Oyun, Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. MIR4 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  30.07.2022 13:47 2806 3 dk okuma süresi
  MIR4 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  MIR4 açık dünya tarzında oynanabilen ve yoğun bir biçimde Kore tarzı fantastik unsurlara sahip olan bir oyundur. Wemade Next tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2021 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Android ve iOS platformlarında oynanabilir durumdadır.

  Oyuncu, dört farklı karakter sınıfından birini seçerek tamamen açık dünyada geçen macerasına başladığında dilediği şekilde kendine bir yön çizebilir. Yaratıkları avlayabilir, çeşitli ganimetler toplayabilir ve eşya oluşturma yoluna gidebilir. Dilerse çok geniş yapılı PvP mücadelelerine dahil olarak gücünü göstermeye çalışabilir.

  MIR4 nasıl bir oyun?

  MIR4 diğer MMORPG oyunlarında görebileceğiniz niteliklerin büyük bir kısmını barındırır. Tek farkı kripto para desteğinin olmasıdır. Oyunda yapacağınız çeşitli etkinlikler karşılığında kripto para kazanabilme şansınız vardır. MMORPG oynarken aynı zamanda para kazanmak istiyorsanız ilginizi çekebilir. Kazanacağınız paranın kripto para olduğunu unutmamalısınız.

  Oyunun en önemli yanı görüntüsünün farklı olmasıdır. Yapılan çeşitli ayarlamalar MMORPG oyuncularının ilgisini çekecek kadar iyidir. Oyunun en önemli yanlarından bir diğer ise çok fazla sistem gereksinime ihtiyaç duymadan oynanabilmesidir. Hitap ettiği kitle düşünüldüğünde bu kesinlikle ayrıcalıklı bir durumdur.

  Çapraz platform desteğini unutmamak gerekir. Birbirinden farklı cihazlara sahip olan arkadaşlarınızla aynı oyunda buluşma şansınız vardır. Stratejik olarak hareket edecek şekilde bir oyun oynamak istiyorsanız oyunun sunduğu özelleştirme seçeneklerinden yararlanmanız gerekir. Hepsinin başında ise klan sistemi gelir.

  Klan sisteminden yararlanmak çok önemli olsa bile bireysel ilerlemek isteyen bir oyuncu olmak hoşunuza gidebilir. Bu durumda pek çok özellikten mahrum kalabilirsiniz. Ancak yapacağınız ilgili tercih oyunu oynayamayacağınız anlamına gelmez. MMORPG oyunlarına merakınız varsa bu oyuna bir şans verebilirsiniz.

  MIR4 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın MIR4 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse MIR4 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  MIR4 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-5200U
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 530
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 10 GB
  • İşletim sistemi: Windows 8

  MIR4 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-6200U
  • Ekran kartı: AMD Radeon Pro 560
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama alanı: 10 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  MIR4 fiyatı ne kadar?

  MIR4 oyunu Windows, Android ve iOS platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için indirip yüklemeniz yeterlidir. Oyun ücretsiz bir şekilde oynanır ama oyun içerisinde çeşitli satın alınabilir unsurlar mevcuttur. Para harcamayı seçip seçmemek sizin elinizdedir. Ayrıca size doğrudan para kazandıracak ender oyunlardan biridir.

  MIR4 klasik MMORPG oyunlarından farklı bir yöne doğru ilerler. Oyunculara kripto para kazanma fırsatı sunar. Söz konusu fırsattan yararlanmak istemeniz durumunda oyunda belirli görevleri yerine getirmeniz ve belirli etkinliklere katılmanız gerekir. MIR4 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  MIR4 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et