R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  FIFA 23 Sistem Gereksinimleri

  FIFA 23, oyun dünyasının en büyük spor ve futbol serisine ait bir oyundur. Oyun, Frostbite 3 oyun motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. FIFA 23 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 02.08.2022 10:32 1511 3 dk okuma süresi
  FIFA 23 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  FIFA 23 ürün kapağında Kylian Mbappe ve Sam Kerr'i barındıran bir futbol oyunudur. EA Vancouver ve EA Romania işbirliğinde geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Stadia ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilir.

  FIFA 23, EA tarafından geliştirilen son FIFA oyunu olacak. FIFA ile EA arasında anlaşma sağlanamadığı için seri EA liderliğinde devam etmeyecek. FIFA tarafından yapılan açıklamalara göre seri bir başka yapımcıya devredilecek. EA ise EA Sports FC adıyla kendi futbol serisini oluşturmaya çalışacak.

  FIFA 23 nasıl bir oyun?

  FIFA 23 serinin bir önceki oyununa göre kariyer modunda önemli geliştirmelere sahip. Artık oyuncunun daha fazla karar alabilmesi söz konusudur. Bu sayede kariyer modu çok daha dikkat çekici hale getirilmiş durumdadır. Çünkü saha içi dahil olmak üzere saha dışı bir takım olaylarla da uğraşmanız gerekir.

  Ayrıca oyunda cross-play özelliği mevcut olacak. Sadece belirli oyun modlarının bu imkana sahip olacağını belirtmek gerekir. Konsollar ile bilgisayar arasındaki cross-play imkanı sayesinde arkadaşlarınızla daha keyifli vakit geçirmeyi başarabilirsiniz. Sadece doğru modları seçtiğinizden emin olmanız gerekir.

  VOLTA Football özelliği oyunda yer alan ve ilgi çeken bir diğer özelliktir. Bu özellik seriye bir önceki oyunda dahil edilmiştir. Varlığını sürdürecek olması oldukça beğenilen bir mod olmasından kaynaklıdır. Eğer standart oyundan sıkılırsanız buraya bir göz atarak sokak futbolunun tadını çıkarabilirsiniz.

  FIFA 23, Ultimate Team gibi gözde bir özelliği geliştirir. Çok karmaşık bir yapıda olmasa bile doğru ekibi kurabilmek için epey bir çabalamanız gerekir. Pro Clubs ile oyunun sosyal yönüne göz atabilir ve aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Ayrıca Lionel Messi'nin oyunda en yüksek değere sahip olan oyuncu olduğunu hatırlatmak gerek.

  FIFA 23 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın FIFA 23 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse FIFA 23 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  FIFA 23 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5 6600K veya AMD Ryzen 5 1600
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon RX 570
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 100 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  FIFA 23 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7 6700 veya AMD Ryzen 7 2700X
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 veya AMD Radeon RX 5600 XT
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama alanı: 100 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  FIFA 23 fiyatı ne kadar?

  FIFA 23 oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Stadia ve Nintendo Switch platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  FIFA 23, EA tarafından geliştirilen son FIFA oyunu olacak. Bunu aklınızda bulundurarak oyuna bir şans vermek isteyebilirsiniz. Pek çok mod geliştirilmiş durumdadır. Önceki oyunlara aşinaysanız pek yabancılık çekmezsiniz. FIFA 23 oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Minecraft Sistem Gereksinimleri

  Minecraft, oyunculara çevreleriyle etkileşim kurabilme imkanı tanıyan üç boyutlu bir sandbox oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Minecraft sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

  Genshin Impact, açık dünya tarzı fantastik bir evrende geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Genshin Impact sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri

  Baldur's Gate: Dark Alliance II, tehlikeli maceraları içinde barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  FIFA 23 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et