R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Farming Simulator 19 Sistem Gereksinimleri

  Farming Simulator 19 çiftçilikle ilgili tüm işlemlerin yapılabildiği bir simülasyon oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Farming Simulator 19 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  27.08.2022 20:28 1721 3 dk okuma süresi
  Farming Simulator 19 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Farming Simulator 19, Amerika ve Avrupa topraklarında çiftçilik yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Giants Software tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Mac OS, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Stadia platformunda oynanır.

  Oyunda yapabilecekleriniz oldukça nettir. Modern bir çiftçiye dönüşmek için tüm ekipmanları kullanırsınız. Hayvanları beslersiniz veya tarlaların bakımını yaparsınız. Birbirinden farklı ve gerçekçi traktörlere binersiniz. Çiftliğinizi büyütmek için diğer oyuncularla işbirliği yapma şansınız vardır.

  Farming Simulator 19 nasıl bir oyun?

  Farming Simulator 19 gerçekçi olmak isterken bunu biraz abartan oyunların başında gelir. Grafiklerdeki ve oyun miktarındaki ayrıntılar bazen boğucu bir hal alır. Simülasyon oyunlarını sevseniz bile oyun size çok ağır gelebilir. Çünkü görevleri yerine getirmek için aşırı uğraş göstermelisiniz.

  Oyunda yeni grafik motorunun kullanılmış olması hemen fark edilir. Serinin önceki oyunlarına göre epey bir değişim söz konusudur. Ancak, tarlaların içerisine dalış yaptığınızda hepsinin biraz birbirine benzediğini fark edebilirsiniz. Odaklanmanız nokta ise lisanslı olarak sunulan araç çeşitliliğidir.

  Simülasyon oyunlarından hoşlanan biriyseniz yapılan iyileştirmeler sizi fazlasıyla memnun edecektir. Bazı noktalarda ise belirli karakteristik unsurların veya dokuların eksikliğini hemen fark edebilirsiniz. Oyunun bu haliyle simülasyon oyunu oynayan herkesi bu yöne doğru çekmek kolay değildir.

  Farming Simulator 19 kesinlikle tarım makineleriyle ön plana çıkar. Önceki oyunlardan en önemli farkı budur. Online oynanabilirlik sayesinde arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmenizi sağlar. Saatlerce yapacağınız görevlerin oldukça monoton hale geldiklerini görebilirsiniz. Oyunun en önemli dezavantajı budur.

  Farming Simulator 19 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Farming Simulator 19 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Farming Simulator 19 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Farming Simulator 19 minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i3-2100T
  Ekran kartıAMD Radeon HD 7770
  Bellek4 GB RAM
  Depolama alanı20 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Farming Simulator 19 önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i3-2100T
  Ekran kartıAMD Radeon HD 7770
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı20 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Farming Simulator 19 fiyatı ne kadar?

  Farming Simulator 19 oyunu sadece Windows, Mac OS, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Stadia platformunda oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Steam100,00 TL
  Epic Store100,00 TL
  PlayStation Store259,00 TL
  Xbox178,75 TL
  Stadia29,99 USD

  Farming Simulator 19 serinin en detaylı oyunlarından biridir. Kapsamlı tarım araçları listesi oldukça dikkat çekicidir. Bunun dışında simülasyon görevlerini büyük oranda iş gücüne yönlendirdiğinden biraz vakit alıcıdır. Farming Simulator 19 oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Twitch, Yenileniyor: 2019'dan Bu Yana En Büyük Güncelleme Geliyor!

  Twitch, 2019'dan bu yana en büyük güncellemeyi alacak. Mobil uygulama yenileniyor, topluluk kuralları güncelleniyor ve kullanıcı deneyimi zenginleştiriliyor.

  Farming Simulator 19 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et