R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Far Cry 3 Sistem Gereksinimleri

  Far Cry 3, Far Cry serisinin 3. parçasıdır ve serinin hikayesini devam ettiren bir FPS oyunudur. Dunia Engine 2 motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Far Cry 3 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  02.06.2022 20:53 2102 2 dk okuma süresi
  Far Cry 3 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Far Cry 3, aksiyon ve macera stillerini yansıtan bir FPS (first person shooter) oyunudur. Ubisoft Montreal, Ubisoft Massive, Ubisoft Red Storm ve Ubisoft Shanghai işbirliğiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2012 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun PC (Windows), Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir.

  Far Cry 3, Rook Islands adı verilen tropikal bir bölgede geçer. Jason Brody hapsedilen arkadaşlarını kurtararak adadan kaçmaya çalışır. Adanın yerli halkıyla işbirliği yapar. Hedefini yerine getirebilmek için yerli halkı tehdit eden korsanlardan ve adayı işgal eden özel güçlerden geri almaya çalışır.

  Far Cry 3 nasıl bir oyun?

  Far Cry 3 açık bir dünyada geçer. Yemyeşil bir ormanın içerisinde yolunuzu bulmaya çalışırsınız. FPS yapısında olduğu için her noktayı özel olarak kontrol etmeniz ve karşılaşacağınız olaylarda maceranın tadını çıkarabilmeniz gerekir. Oyunun yapısı size bu konuda destek olacaktır.

  Grafiklerin işleniş biçimi sizi hemen hemen her noktayı keşfetmeye iter. Çeşitli arazilerden geçerken detaylara hayran kalabilirsiniz. Ormanda en ufak çıtırtının kaynağını bulmak için can atabilirsiniz. Ancak bu seslerin her zaman arkadaş canlısı olmasını beklemeyin.

  Far Cry 3 oynanabilirlik açısından pek çok farklı detay sunar. Yan görevler ve yan olaylar hikayeden kopmadan ilerlemenizi sağlar. Önceki oyunlara göre çok daha keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz. Standart bir ada macerasından çok daha fazlasını deneyimleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

  Far Cry 3 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Far Cry 3 çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Far Cry 3 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Far Cry 3 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6700
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8500 GT
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 15 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Far Cry 3 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 8500 GT
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama alanı: 15 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Far Cry 3 şiddetin hüküm sürdüğü bir adada hayatta kalma macerasına atılmanızı sağlar. Adayı keşfetmek ve adadan kaçmak için düşmanlarla kıyasıya bir mücadele içerisine girmeniz gerekir. Mücadelenizin büyük bir kısmının yeşil alanlarda olacağını unutmayın. Far Cry 3 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Şarj Teknolojilerinde Yeni Dönem: 300W Hızlı Şarj Geliyor!

  Realme, 300W hızlı şarj teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu yenilikle telefonlar 5 dakikada tam şarj olacak.

  Redmi A3x Tanıtıldı: Uygun Fiyatıyla Ön Plana Çıkıyor!

  Xiaomi'nin yeni Redmi A3x modeli, 90Hz ekran, 5000mAh pil ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Cihaz, 68 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

  Herkesin Ayağı Yerden Kesilecek: Sıfır Otomobil Sadece 367.500 TL

  Sıfır kilometre araç piyasasında yaşanan zorluklar, otomobil firmalarını yeni satış stratejileri geliştirmeye itiyor.

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Far Cry 3 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et