R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

  Dying Light 2 Stay Human açık dünyada geçen korku temalı bir hayatta kalma oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 22.09.2022 19:42 1139 3 dk okuma süresi
  Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Dying Light 2 Stay Human, virüs bulaşmış olan insanları kurtarırken hayatta kalmanızı zorunlu kılan bir oyundur. Techland tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanır.

  Oyunda Aiden Caldwell isimli karakteri kontrol edersiniz. Caldwell kız kardeşini bulmak için çabalayan biridir. Virüsün hakim olduğu dünyada çeşitli insan gruplarına yardım etmeyi tercih edersiniz. Serinin bir önceki oyununa göre kontroller daha iyidir ve en önemlisi oyuncunun kararlarıyla görevler çeşitlilik gösterir.

  Dying Light 2 Stay Human nasıl bir oyun?

  Dying Light 2 Stay Human insanlığın başındaki en önemli belaya ışık tutar. Açgözlülük, şehvet ve ihanet insanlığın sonunu getirmek üzeredir. Dünyanın büyük bir kısmını ele geçiren virüs hızla yayılmaya devam eder. Oyuncuya düşen görev ise hayatta kalmak ve mümkünse hayatta kalmaya çalışanlara olabildiğince yardım etmektir.

  Oyunda çeşitli bulmacalar çözmek durumunda kaldığınızda bir anda hikayeden koparsınız. Çünkü ana hikayeyi destekleyici tüm unsurlar gerçekten detaylıdırlar. Bu detayların içinde kaybolursunuz. Oyunun karanlık yapısı atmosferle olabildiğince desteklenmiştir. Ancak bu aydınlık ortamların olmadığı anlamına gelmemelidir.

  Bir hayatta kalma oyununda duyacağınız en ufak çıtırtı sesi hayatınızı kurtarabilir. Bu tür sesleri es geçerseniz düşmana kolayca yem olursunuz. Sesler iyi bir şekilde oluşturulmuştur ve onlara dikkat etmelisiniz. Bazı kalabalık ortamlarda hepsini seçmek zor olabilir. Sessizlik hakim olduğunda ise fırtına yakın demektir.

  Dying Light 2 Stay Human ilgi çekici bir oyundur. İnsanın güç kazanma serüveninde neler yapabileceğinin kanıtıdır. Oyunda alacağınız her karar gidişatı etkiler. Sadece size sunulanlarla yetinmemelisiniz. Kontrol ettiğiniz karaktere vurgu yapacak hemen hemen her şeyi düşünmek zorundasınız.

  Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Dying Light 2 Stay Human çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Dying Light 2 Stay Human minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i3-9100
  Ekran kartıAMD Radeon RX 560
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı60 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Dying Light 2 Stay Human önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-8600K
  Ekran kartıAMD Radeon RX Vega 56
  Bellek16 GB RAM
  Depolama alanı60 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Dying Light 2 Stay Human fiyatı ne kadar?

  Dying Light 2 Stay Human oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Dying Light 2 Stay Human hikayesiyle sizi boğucu bir maceraya yönlendirir. Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüzde bile sorun yaşarsınız. Oynanış sistemi iyi düşünülmüştür ve mücadelelerden keyif alacağınız kesindir. Dying Light 2 Stay Human oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Note 12 Serisi Hakkında Beklenen Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

  Xiaomi'nin yeni serisi olan Redmi Note 12 ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Buna göre firma, Redmi Note 12 çıkış tarihini öne aldı!

  Elif 1013

  Samsung S23 Serisi Şarj Gücüyle Beklentileri Karşılayamayacak!

  Samsun, 2023 yılında piyasaya süreceği Galaxy S23 seri için hazırlıklara başladı. Sızıntılara göre Samsung Galaxy S23 şarjı, kullanıcıları üzecek!

  Elif 1010

  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!

  Apple, AirPods Pro 2 için ilk güncellemeyi yayınladı. Güncellemenin en büyük nedeninin, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri olduğu duyuruldu.

  M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Modellerinde Yeni Gelişme! Tanıtım Tarihi Çok Yakın!

  Apple'nin 7 Eylül'de tanıtması beklenen M2 Pro ve M2 Max yongalı yeni nesil 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte M2 Pro ve M2 Max tanıtım tarihi!

  Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et