R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri

  Battlefield 5 dünyaca ünlü bir seride yer alan FPS oyunudur. Oyun, Frostbite oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Battlefield 5 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 26.07.2022 10:26 1070 3 dk okuma süresi
  Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Battlefield 5 aynı isimli seride çıkarılan on altıncı oyundur ve seriyi tekrardan İkinci Dünya Savaşı dönemine götürür. DICE, DICE LA ve Criterion Games işbirliğiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında yayınlanmıştır. Oyun sadece PC (Windows), Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir.

  Oyunda İkinci Dünya Savaşı dönemindeki az bilinen mücadelelerde yer alırsınız. Savaşın her yönünü en yakından hissedersiniz ve hikayede ilerlerken sürükleyici bir deneyim yaşarsınız. Serinin önceki oyunlarına göre pek çok değişiklik mevcuttur. Oyuncuya oyun içerisinde daha fazla etkileşimde bulunma fırsatı sunulur.

  Battlefield 5 nasıl bir oyun?

  Battlefield 5 seriyi tekrardan İkinci Dünya Savaşı dönemine götürür. Önceki oyunlardan farklı olarak yeni bir hizmet modelini dener. Zaman içerisinde daha fazla içeriğe sahip olmanız söz konusudur. İçeriği sayesinde İkinci Dünya Savaşı döneminde geri planda kalmış olan çetin mücadelelere tanıklık edebilirsiniz.

  Grafiksel açısından oyundan ne tür bir beklentiniz varsa bunun yerine geleceğini düşünebilirsiniz. Çeşitli manzaraları fark ettiğinizde bir anlık savaşı unutup seyre dalabilirsiniz. Rakiplerinizle mücadele ederken grafikler size ekstra bir oyun deneyimi sunacaktır. Özellikle seslerle birleştirildiğinde farklı bir hisse sahip olabilirsiniz.

  Sesler bir savaş oyununda olması gerektiği gibidir. En ufak bir silah hareketinin dahi sesini duyabilirsiniz. Fırlatılan roketlerin çıkardığı gürültülerden imha olmalarına kadar her detayı yakalayabilirsiniz. Sesler konusunda diğer FPS oyunlarından aşina olduğunuz rakiplerin ayak seslerini dinleme bu oyunda pek işe yaramaz.

  Battlefield 5 seriye bambaşka bir oynanabilirlik getirir. Rakiplerinizle mücadele ederken her zaman farklı seçeneklerle karşılaşma şansınız olabilir. Zorlayıcı mücadelelerin içerisinde biraz terleyebilirsiniz. Savaşın çok kolay bir şey olmasını beklememelisiniz. Ayrıca çeşitli silah oyunlarına alışmalısınız.

  Battlefield 5 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Battlefield 5 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Battlefield 5 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Battlefield 5 minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-6600K
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 50 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  Battlefield 5 önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-4790
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama alanı: 50 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Battlefield 5 fiyatı ne kadar?

  Battlefield 5 oyunu Windows, PlayStation 4 ve Xbox platformunda yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Battlefield 5 dönemine göre yenilikçi sayılmaz. Çünkü hedefi serinin oynanabilirliğini yeniden inşa etmektir. Sürekli yeni içeriklerle karşılaşabileceğinizden oyun deneyiminiz sekteye uğramayacaktır. Bu nedenle oyunda epey vakit harcayabilirsiniz. Battlefield 5 oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

  The Witcher 3: Wild Hunt birbirinden farklı bölgelerde geçen bir hikayeye sahip aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

  Red Dead Redemption 2, kurgusal Vahşi Batı'da geçen aksiyon ve macera oyunudur. Oyun RAGE oyun motoru ile geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri nelerdir?

  Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

  Farming Simulator 22 ekonomi yönetimine odaklanan simülasyon tarzı bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Farming Simulator 22 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Android 13 Tabanlı One IU 5 Beta Sürümünü Galaxy S22’de Deniyor!

  Samsung Android 13 Tabanlı One UI 5 Beta sürümü sonunda Galaxy S22 modeline de geldi. İşte Galaxy S22'deki Samsung Android 13 Tabanlı One UI 5 Beta sürümünün ortaya çıkan ilk özellikleri!

  Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et