R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Arma 3 Sistem Gereksinimleri

  Arma 3 açık dünya merkezli taktiksel izler taşıyan tarzda bir nişancı oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. ArmA 3 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 23.09.2022 20:31 1143 3 dk okuma süresi
  Arma 3 Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Arma 3, tamamen kurgusal bir senaryoya sahiptir ve serinin yakın geleceği konu alan ilk nişancı oyunudur. Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2013 yılında yayınlanmış ve ardından diğer platformlarda çıkarılmıştır. Oyun PC (Windows), OS X ve Linux platformlarında oynanır.

  Oyun, Operation Black Gauntlet olayından yaklaşık 20 yıl sonrasını konu alır. Hikayesi Republic of Altis and Stratis adını taşıyan bir adada geçer. Akdeniz'in ortalarında yer alan adada devlete ait özel kuvvetler ile NATO ortaklara tatbikat düzenlerler. Tatbikatın hedefi FIA adını taşıyan organizasyona karşı yürütülecek operasyonlardır.

  Arma 3 nasıl bir oyun?

  Arma 3 seriye estetik bir anlam katar. Araçlar için belirlenmiş yeni fiziksel koşullar oldukça iyidir. Geliştirilmiş olan sesler ve göz seviyesindeki ayrıntılar önemlidir. Ancak haritanın oluşumunda aynı ayrıntıları bulamayabilirsiniz. Oyunun en iyi yanı ise mücadele kısmında hislerinize biraz daha hitap edebilmesidir.

  Serinin diğer oyunlarında yer alan problemlerin devam ettiği söylenebilir. Grafiksel açıdan oyundan çok bir şey beklememeniz gerekir. Hikayeye göre ilerlemek sizin için önemliyse vaktinizi ayırmak mantıklı olabilir. Envanteri yönetmek artık biraz daha modüler bir yapıdadır ve gerçeğe biraz daha yakındır.

  Oyunun en sinir bozucu yanı ise kesinlikle çok fazla taktiksel karar almak zorunda olmanızdır. Ekibinizdekileri yönlendirmek tamamen sizin görevinizdir. Bazı noktalarda yapay zekanın sorun çıkarabildiğini görebilirsiniz. Özellikle çok fazla karakterin yer aldığı görevlerde problem yaşayabilirsiniz.

  Arma 3 bir nişancı oyunu olarak fazlasıyla karmaşık yapıdadır. Oyuna tam anlamıyla hakim olmak zaman alıcıdır. Sürekli sizi baskı altında tutan senaryosu sebebiyle taktiksel kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Haritayı incelediğinizde karşınıza çıkacak çok az detaylara takılmazsanız keyifle oynanabilir bir oyundur.

  Arma 3 sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Arma 3 çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Arma 3 sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Arma 3 minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core 2 Duo E8400
  Ekran kartıAMD Radeon HD 5670
  Bellek4 GB RAM
  Depolama alanı32 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Arma 3 önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-4460
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 660
  Bellek6 GB RAM
  Depolama alanı35 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Arma 3 fiyatı ne kadar?

  Outlast oyunu Windows, OS X ve Linux platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Arma 3 size çok fazla sorumluluk yükleyen bir taktiksel nişancı oyunudur. Askeri mücadeleyi ön plana çıkaran sandbox tarzı bir oyun olduğunu söylemek daha doğru olabilir. İçeriği oldukça geniştir ve saatlerinizi oyuna ayırmanız gerekebilir. Arma 3 oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Adidas'ın Kablosuz Kulaklıkları Artık Türkiye'de de Satışta! İşte 3 Farklı Model ile Piyasaya Giren Kulaklıkların Özellikleri ve Fiyatları!

  Adidas kablosuz kulaklıkları, artık Türkiye'de de satışa çıkacak. Adidas kablosuz kulaklık fiyatları ise modellerine göre değişecek.

  Satisfactory Sistem Gereksinimleri

  Satisfactory, ilk olarak 2019 yılında yayınlanan eğlenceli bir fabrika simülasyon oyunudur. Mod desteğine de sahip olan bu oyun, Unreal Engine 4 oyun motoru ile üretilmiştir.

  Deadpool 3 Filminin Vizyon Tarihi Sürpriz Bir Şekilde Açıklandı! 'Wolverine' Karakterinin Filmde Yer Alacağı Yine Seyircilerle Paylaşıldı!

  Deadpool 3 filminin vizyon tarihi açıklandı. Buna göre Deadpool 3 filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona giriyor. Filmde ayrıca Wolverine karakteri yer alacak.

  Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

  Samsung, 2022 yılı sona ermeden evvel, özellikle üst segment cihazlarına Android 13 tabanlı "One UI 5.0" kararlı sürüm güncellemesi gönderecek. İşte yeni One UI 5.0 kararlı sürüm güncellemesi alacak Samsung modelleri!

  Arma 3 Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et