R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Logitech'ten Yeni Set: Simülasyon Yarışı Sevenleri Mest Edecek!

  İsviçre merkezli bilgisayar ve dijital platform parçası üreticisi Logitech, simülasyon yarışı severleri mest edecek bir seti satışa çıkardı. Detaylar haberimizde!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  23.09.2022 21:44 2040 2 dk okuma süresi
  Logitech'ten Yeni Set: Simülasyon Yarışı Sevenleri Mest Edecek!
  Son Düzenleme:

  İsviçre merkezli Logitech, G PRO direksiyon ve pedal setiyle, yarış severlere hem profesyonel hem de en gerçekçi deneyimi sunacak. En küçük hareketleri bile algılayan hassas sensörler ile baskıyı ve gerçekliği en ince ayrıntısına kadar simülasyona aktarıyor.  

  Yarış simülasyonlarını seveler için Logitech, bu yeni direksiyon ve pedal setiyle çıtayı oldukça yukarı çıkardı. Bununla birlikte yarış simülasyonlarında tecrübeye önemli katkısı olan Logitech G PRO seti, bir hayli de yüksek fiyatlı.  

  Profesyonel yarışçılarla geliştirilmiş!  

  Logitech G PRO Racing Wheel seti, markanın tanıtım videosuna göre profesyonel simülasyon yarışçılarıyla geliştirildi. Yani markanın çıkardığı bu yeni direksiyon ve pedal seti, adeta bir profesyonel kalitesinde.  

  Logitech G PRO Racing Wheel  

  Direksiyon, simülasyon ve yarışçı arasındaki gecikmeyi en aza indirmeyi amaçlıyor. Teknik detaylarda baktığımızda ise bugüne kadar gördüğümüz 8 Nm’lik güç, Logitech’le birlikte 11 Nm’ye çıkıyor. Yani, direksiyon çok daha gerçekçi bir fiziki tepki veriyor.  

  Logitech G PRO Racing Wheel’daki tuş ve kontrol tekerleri de kullanıcının kolayca ulaşabileceği şekilde ayarlanmış. Anlık olarak kontrollerin yanı sıra debriyaj ve vites pedalları da oldukça etkili. Ek olarak en hızlı tepkiyi vermek adına düşük gecikmeyi hedefliyor.  

  Mekanik anlamda da gerçek bir araba hissiyatını sağlayan Logitech G PRO set, ayrı ayrı satılıyor. Yani, direksiyon ve pedal setine ayrı ayrı fiyatlar belirlenmiş. Yukarıda sizlere bahsettiğimiz Logitech G PRO Racing Wheel, 1.099 euro fiyata sahip.  

  Logitech G PRO Racing Pedals  

  Logitech’in simülasyon yarışı severlere özel piyasaya sürdüğü setin pedalları da yine direksiyonu kadar iddialı. Yukarıda bahsettiğimiz gibi profesyonel simülasyon yarışçılarıyla üretilen sette, pedallar da oldukça gerçekçi. 

  Boyutunun ve görünümünün yanı sıra hassasiyet son derece gelişmiş seviyede. Gerçekçi fren ve baskı algılama özelliği sayesinde tüm kontrol, oyuncunun elinde. Ayrıca açısının da özelleştirilebildiği Logitech G PRO Racing Pedals, en iyi kullanım için daha yatay konumda da ayarlanıyor.  

  Teknik özellikleri ve sunduğu deneyim açısından çıtayı oldukça yükselten Logitech G PRO Racing Pedals'ın fiyatı ise 349 euro olarak belirlenmiş.  

  Standartların üzerinde özelliklere sahip bu set, simülasyon yarışı sevenler için oldukça başarılı. Ancak ulaşılabilirliği konusu, ne yazık ki pek olumlu değil. Hatta Türkiye’deki kullanıcılar için düşünürsek, satın alması oldukça zor bir ürün.  

  Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce Logitech’in Direct Drive'a girişinde açıkladığı bu direksiyon-pedal seti nasıl olmuş? 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Logitech'ten Yeni Set: Simülasyon Yarışı Sevenleri Mest Edecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et