R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Doğrulandı: Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmleri Geliyor!

  Warner Bros. Discovery CEO'su David Zaslav'ın yaptığı açıklamaya göre Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit kitaplarına dayanan yeni filmler gelecek.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  24.02.2023 15:03 1313 2 dk okuma süresi
  Doğrulandı: Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmleri Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Warner Bros ve New Line Cinema, Yüzüklerin Efendisi hayranlarını sevindirecek yeni filmler için anlaşma yaptı. Warner Bros CEO’su David Zaslav tarafından duyurulan anlaşmaya göre, Yüzüklerin Efendisi evreninde birden fazla yeni film yolda. Henüz filmlerin konusu veya çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı ancak iki şirket, The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim adlı animasyon filmi üzerinde çalışıyor ve bu içeriğin 2024 yılında yayınlanması planlanıyor.

  Bu gelişme, Embracer şirketinin kısa süre önce Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit’in haklarını satın almasıyla birlikte, Orta Dünya evreni için heyecan verici bir gelecek vaat ediyor. Embracer, şu anda beş tane Orta Dünya oyunu üzerinde çalıştıklarını ve önümüzdeki 24 ay içerisinde bu oyunların piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu oyunlar arasında, Warner Bros tarafından yayınlanacak olan The Lord of the Rings: Gollum da yer alıyor.

  Orta Dünya Evreni Yeniden Beyaz Perdede

  Geçtiğimiz yılın en çok beklenen televizyon dizilerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi, Amazon tarafından hazırlanmıştı. Amazon, Prime Video özelinde hazırladığı dizi için 500 milyon dolardan fazla bir bütçe ayırmıştı ve dizi beş yıllık bir sürede tamamlanacaktı. Dizinin ilk sezonu beğeniyle karşılanırken, eleştirmenlerden de olumsuz eleştiriler almıştı. Ancak, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri olarak da bilinen dizi, ikinci sezonu için çalışmalarına başladı. İkinci sezonun çekimlerinin, Ekim ayında başlaması planlanıyor ve sezonun tamamlanması için birkaç yıl süre gerekeceği belirtiliyor. Dizinin ikinci sezonunun 2024 yaz aylarında yayınlanması bekleniyor.

  Yüzüklerin Efendisi evrenindeki yeni projelerin yanı sıra, kitapları okumayanlar için evrenin tarihini anlatan Orta Dünya Koleksiyonu gibi uygulamalar ve oyunlar da bulunuyor. Orta Dünya Koleksiyonu, evrende yer alan hikayeleri ve karakterleri keşfetmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor.

   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yeni Masaüstü Uygulaması: Hız, Güvenlik ve Gelişmiş Özellikler

  WhatsApp, Windows için yenilikçi masaüstü uygulamasını duyurarak kullanıcı deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Bu güncelleme sayesinde, artan hızlar, daha güçlü güvenlik önlemleri ve gelişmiş arama özellikleriyle tanışacağız.

  iPhone 15 Serisi Ekranları Canlı Görüntülerle Ortaya Çıktı: İşte Yenilikçi Tasarım Detayları

  Apple iPhone 15 serisine dair bilgiler günden güne artmaya devam ediyor. iPhone 15, iPhone 15 Pro ve Pro Max ekranlarının görüntüleri ortaya çıktı işte detaylar...

  iPhone 15 Serisinde Yenilikçi Tasarım: Ses ve Sessize Alma Tuşları Değişiyor

  16 yıllık iPhone tarihi boyunca ilk kez Ses açma tuşunun işlevi değişecek ve kullanıcılar için farklı bir deneyim sunacak.

  Microsoft Onayladı: Yeni Mobil Uygulama Mağazası Geliyor

  Microsoft, mobil cihazlar için özel bir uygulama mağazası üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu yeni mağaza, Apple App Store ve Google Play Store ile rekabet edebilir.

  Doğrulandı: Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmleri Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et