R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!

  Google, klasikleşmiş Youtube masaüstü tasarımını tamamıyla değiştiriyor. Kullanıcılar artık videoların yorumlarına alt kısımdan ulaşamayacak!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 25.05.2022 14:11 1224 1 dk okuma süresi
  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!
  Son Düzenleme:

  Google, Youtube’nin masaüstü sürümünde yenilikler getirmeye devam ediyor. Uzun süredir gelen güncellemelerle önemli değişikliklerin yaşandığı Youtube masaüstünde bu sefer büyük bir değişiklik geliyor. Youtube’de artık kullanıcıların videoya bıraktıkları yorumlar videonun altında değil sağ kısmında çıkacak. Ayrıca yorumlar sayfada küçük bir önizleme olarak yer alacak ve kullanıcılar isterlerse önizlemeye tıklayarak, tüm yorumları videonun sağ kısmında açabilecek.

  Google, Youtube masaüstündeki yorumlar için gelen bu yeni özellik, tıpkı Youtube mobil uygulamasıyla benzer çalışma mantığında olacak.

  Youtube Yorumlarının Sağa Geçmiş Görüntüsü Ortaya Çıktı

  Youtube masaüstünde klasik tasarımda köklü değişikliğe yol açan yeni güncellemeyle ilgili detaylar “Creator Insider” isimli Youtube kanalı tarafından paylaşıldı.

  Youtube tasarımında köklü değişikliğe yol açan yorumlar kısmındaki bu önemli güncelleme, Youtube web’deki eski stile tamamen bırakma anlamına gelmiyor. Çünkü yeni tasarımda bahsedilen yorum önizleme kısmı yine eskisi gibi videonun açıklama kısmının hemen altında yer alacak. Kullanıcılar yeni tasarımda bu ön izlemeye tıkladıklarında yorumlar videonun sağ kısmında açılacak.

  Youtube, kullanıcıların eskiden video yorumlarına bakmak için videoyu izlemeyi durdurmak zorunda kalması sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Çünkü bu yeni yorum tasarımı sayesinde artık hem yorumlara bakılabilecek hem de video izlenmeye devam edilebilecek.

  Youtube’nin yorumlar kısmı için getirdiği bu yenilik hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  YouTube Shorts’da Artık Ürün Satışlarına İzin Verilecek!

  YouTube Shorts, 2023'ten itibaren kullanıcıların alışveriş linki paylaşmalarına imkan tanıyacak. Böylece ürün satışlarının gerçekleştirilmesinde izin verilecek.

  WhatsApp “Eşlikçi” Özelliği Kullanılmaya Başlandı! Artık WhatsApp Hesapları Aynı Anda Farklı Cihazlarda Kullanılabilecek!

  WhatsApp, uzun süredir beklenen eşlikçi özelliğini kullanıma sundu. Artık kullanıcılar, WhatsApp hesaplarını aynı anda birden fazla cihazda kullanabilecekler.

  YouTube Üzerinden Artık Ortak Canlı Yayın Yapılabilecek!

  YouTube, içerik oluşturucuların canlı yayınlarına konuk almalarına olanak tanıyacak. Yeni bir özellik ile artık ortak olarak canlı yayın yapmak mümkün olacak.

  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et