R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!

  Google, klasikleşmiş Youtube masaüstü tasarımını tamamıyla değiştiriyor. Kullanıcılar artık videoların yorumlarına alt kısımdan ulaşamayacak!

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 25.05.2022 14:11 1163 1 dk okuma süresi
  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!
  Son Düzenleme:

  Google, Youtube’nin masaüstü sürümünde yenilikler getirmeye devam ediyor. Uzun süredir gelen güncellemelerle önemli değişikliklerin yaşandığı Youtube masaüstünde bu sefer büyük bir değişiklik geliyor. Youtube’de artık kullanıcıların videoya bıraktıkları yorumlar videonun altında değil sağ kısmında çıkacak. Ayrıca yorumlar sayfada küçük bir önizleme olarak yer alacak ve kullanıcılar isterlerse önizlemeye tıklayarak, tüm yorumları videonun sağ kısmında açabilecek.

  Google, Youtube masaüstündeki yorumlar için gelen bu yeni özellik, tıpkı Youtube mobil uygulamasıyla benzer çalışma mantığında olacak.

  Youtube Yorumlarının Sağa Geçmiş Görüntüsü Ortaya Çıktı

  Youtube masaüstünde klasik tasarımda köklü değişikliğe yol açan yeni güncellemeyle ilgili detaylar “Creator Insider” isimli Youtube kanalı tarafından paylaşıldı.

  Youtube tasarımında köklü değişikliğe yol açan yorumlar kısmındaki bu önemli güncelleme, Youtube web’deki eski stile tamamen bırakma anlamına gelmiyor. Çünkü yeni tasarımda bahsedilen yorum önizleme kısmı yine eskisi gibi videonun açıklama kısmının hemen altında yer alacak. Kullanıcılar yeni tasarımda bu ön izlemeye tıkladıklarında yorumlar videonun sağ kısmında açılacak.

  Youtube, kullanıcıların eskiden video yorumlarına bakmak için videoyu izlemeyi durdurmak zorunda kalması sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Çünkü bu yeni yorum tasarımı sayesinde artık hem yorumlara bakılabilecek hem de video izlenmeye devam edilebilecek.

  Youtube’nin yorumlar kısmı için getirdiği bu yenilik hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Dacia Duster’ın 2022 Fiyatları Belli Oldu! Bu Fiyatlarla Artık Bütçe Dostu Olamayacak

  Marka kimliğinde önemli yeniliklere giden Dacia, yeni "Dacia Duster" için versiyon ve paket özellikleri ile güncel fiyatları açıkladı.

  Netflix Games Beklentilerin Altında Kaldı

  Netflix tarafından hizmete açılan Netflix Games servisi şirketin hedeflerine yanıt veremedi. Daha ilk yılını tamamlayamayan servis istatistikleri olumsuz seyrediyor.

  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et