R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!

  Google, klasikleşmiş Youtube masaüstü tasarımını tamamıyla değiştiriyor. Kullanıcılar artık videoların yorumlarına alt kısımdan ulaşamayacak!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  25.05.2022 14:11 1496 1 dk okuma süresi
  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!
  Son Düzenleme:

  Google, Youtube’nin masaüstü sürümünde yenilikler getirmeye devam ediyor. Uzun süredir gelen güncellemelerle önemli değişikliklerin yaşandığı Youtube masaüstünde bu sefer büyük bir değişiklik geliyor. Youtube’de artık kullanıcıların videoya bıraktıkları yorumlar videonun altında değil sağ kısmında çıkacak. Ayrıca yorumlar sayfada küçük bir önizleme olarak yer alacak ve kullanıcılar isterlerse önizlemeye tıklayarak, tüm yorumları videonun sağ kısmında açabilecek.

  Google, Youtube masaüstündeki yorumlar için gelen bu yeni özellik, tıpkı Youtube mobil uygulamasıyla benzer çalışma mantığında olacak.

  Youtube Yorumlarının Sağa Geçmiş Görüntüsü Ortaya Çıktı

  Youtube masaüstünde klasik tasarımda köklü değişikliğe yol açan yeni güncellemeyle ilgili detaylar “Creator Insider” isimli Youtube kanalı tarafından paylaşıldı.

  Youtube tasarımında köklü değişikliğe yol açan yorumlar kısmındaki bu önemli güncelleme, Youtube web’deki eski stile tamamen bırakma anlamına gelmiyor. Çünkü yeni tasarımda bahsedilen yorum önizleme kısmı yine eskisi gibi videonun açıklama kısmının hemen altında yer alacak. Kullanıcılar yeni tasarımda bu ön izlemeye tıkladıklarında yorumlar videonun sağ kısmında açılacak.

  Youtube, kullanıcıların eskiden video yorumlarına bakmak için videoyu izlemeyi durdurmak zorunda kalması sorununu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Çünkü bu yeni yorum tasarımı sayesinde artık hem yorumlara bakılabilecek hem de video izlenmeye devam edilebilecek.

  Youtube’nin yorumlar kısmı için getirdiği bu yenilik hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  MediaTek Dimensity 9400’ün İlk Sonuçları Paylaşıldı: Beklentilerin Altında Kaldı!

  MediaTek Dimensity 9400, Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 4'üne kıyasla performans testlerinde geride kaldı.

  Samsung, Akıllı Televizyon Modellerinde Artık Google Asistan’ı Kullanmayacak!

  Samsung, akıllı televizyon serilerinden Google Asistan desteğini kademeli olarak çıkaracağını duyurdu. Bu değişiklik, 1 Mart'tan itibaren etkili olacak!

  Youtube Tasarımını Yeniliyor! Yorumlar Artık Videonun Altında Değil!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et