R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple AirPods Pro 2 Bu Yıl Gelecek! Beklenen Özelliğe Sahip Olmayacak!

  İlk versiyonu 2019’da çıkan ve uzun süredir ikinci versiyonu beklenen AirPods Pro’nun 2.modeli 2022 sonuna kadar tanıtılacak.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  25.05.2022 15:52 2033 2 dk okuma süresi
  Apple AirPods Pro 2 Bu Yıl Gelecek! Beklenen Özelliğe Sahip Olmayacak!
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple, tüm dünyada çok sevilen AirPods Pro’nun ikinci versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İlk kez 2019 yılında piyasaya sürülen AirPods Pro, kullanıcı cephesinde çok beğenilmişti. Ancak aradan geçen 3 yıllık sürede Apple’nin diğer tüm ürünlerinde her yıl getirdiği yeni modeller AirPods Pro için gelmemişti. 

  Şirketten gelen son açıklamalar merakla beklenen AirPods Pro 2 modelinin 2022 yılı sonuna kadar geleceğini gösteriyor. Apple, 2022 bitmeden pek çok yeni amiral gemisiyle birlikte AirPods Pro 2’nin de tanıtımını gerçekleştirmeyi hedefliyor.

  Apple, ABD-Çin arasındaki ekonomik savaş nedeniyle fabrikalarını Vietnam’a taşımıştı. Bu nedenle AirPods Pro 2 seri üretiminin ancak bu yılın Temmuz ayından sonra başlayacağı belirtiliyor.

  AirPods Pro 2 Lightning Girişli Olacak

  Apple AirPods Pro 2

  Apple cihazları mimarisi ve teknolojisi bakımından her zaman diğer şirketlerin ürünlerinden farklı yapıya sahip olmuştu. Bu durum çoğu zaman güvenlik ve performans kalitesi getirse de kimi zamanda kullanım pratiğinde çeşitli problemlerle Apple kullanıcılarının sıkça karşılaşmasına neden olmuştu. Bu yüzden ilk modelinde de Lightning giriş bulunan AirPods Pro 2’nin özellikle “Type-C” girişli olarak gelmesi bekleniyordu.

  Ancak Apple, beklentilere yanıt vermedi ve bu yıl tanıtacağı AirPods Pro 2’yi Lightning girişli olarak sunacak. İddia her ne kadar önemli bir isimden gelmiş olsa da çoğu kullanıcı Apple’nin AirPods Pro 2 resmi tanıtımına kadar Type-C girişi seçeneği beklentisi olduğu da bir gerçek.

  Apple, iPhone 15 modelinde Type-C girişi için denemelerini sürdürüyor. Buna karşın Apple ürünlerinde Type-C girişi seçeneğinin kullanılmaya başlanacağı zaman hale net değil.

  Apple’nin Lightning giriş konusundaki ısrarıyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Lightning giriş mi? Type-C giriş mi daha iyi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  Apple AirPods Pro 2 Bu Yıl Gelecek! Beklenen Özelliğe Sahip Olmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et