R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple AirPods Pro 2 Bu Yıl Gelecek! Beklenen Özelliğe Sahip Olmayacak!

  İlk versiyonu 2019’da çıkan ve uzun süredir ikinci versiyonu beklenen AirPods Pro’nun 2.modeli 2022 sonuna kadar tanıtılacak.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 25.05.2022 15:52 1483 2 dk okuma süresi
  Apple AirPods Pro 2 Bu Yıl Gelecek! Beklenen Özelliğe Sahip Olmayacak!
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple, tüm dünyada çok sevilen AirPods Pro’nun ikinci versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İlk kez 2019 yılında piyasaya sürülen AirPods Pro, kullanıcı cephesinde çok beğenilmişti. Ancak aradan geçen 3 yıllık sürede Apple’nin diğer tüm ürünlerinde her yıl getirdiği yeni modeller AirPods Pro için gelmemişti. 

  Şirketten gelen son açıklamalar merakla beklenen AirPods Pro 2 modelinin 2022 yılı sonuna kadar geleceğini gösteriyor. Apple, 2022 bitmeden pek çok yeni amiral gemisiyle birlikte AirPods Pro 2’nin de tanıtımını gerçekleştirmeyi hedefliyor.

  Apple, ABD-Çin arasındaki ekonomik savaş nedeniyle fabrikalarını Vietnam’a taşımıştı. Bu nedenle AirPods Pro 2 seri üretiminin ancak bu yılın Temmuz ayından sonra başlayacağı belirtiliyor.

  AirPods Pro 2 Lightning Girişli Olacak

  Apple AirPods Pro 2

  Apple cihazları mimarisi ve teknolojisi bakımından her zaman diğer şirketlerin ürünlerinden farklı yapıya sahip olmuştu. Bu durum çoğu zaman güvenlik ve performans kalitesi getirse de kimi zamanda kullanım pratiğinde çeşitli problemlerle Apple kullanıcılarının sıkça karşılaşmasına neden olmuştu. Bu yüzden ilk modelinde de Lightning giriş bulunan AirPods Pro 2’nin özellikle “Type-C” girişli olarak gelmesi bekleniyordu.

  Ancak Apple, beklentilere yanıt vermedi ve bu yıl tanıtacağı AirPods Pro 2’yi Lightning girişli olarak sunacak. İddia her ne kadar önemli bir isimden gelmiş olsa da çoğu kullanıcı Apple’nin AirPods Pro 2 resmi tanıtımına kadar Type-C girişi seçeneği beklentisi olduğu da bir gerçek.

  Apple, iPhone 15 modelinde Type-C girişi için denemelerini sürdürüyor. Buna karşın Apple ürünlerinde Type-C girişi seçeneğinin kullanılmaya başlanacağı zaman hale net değil.

  Apple’nin Lightning giriş konusundaki ısrarıyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Lightning giriş mi? Type-C giriş mi daha iyi? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2022 Yılının En İyi Android Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  Google Play, 2022 yılının en iyi oyun ve uygulamalarını açıkladı. Yayınlanan listede kullanıcılar tarafından beğenilen uygulama ve oyunlar yer aldı.

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  Apple AirPods Pro 2 Bu Yıl Gelecek! Beklenen Özelliğe Sahip Olmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et