R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Yerel Sohbet Aktarımı Özelliği ile Kolaylık Sağlayacak!

  Yeni bir cihaza WhatsApp uygulamasını yüklerken, artık bulut hesabı üzerinden sohbetlerin aktarılmasına ihtiyaç duyulmayacak. İki cihaz arasında doğrudan sohbet transferi gerçekleştirebilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  30.04.2023 14:10 1267 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Yerel Sohbet Aktarımı Özelliği ile Kolaylık Sağlayacak!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, sohbetlerinizi yeni bir cihaza aktarmanızı kolaylaştırmak için yerel sohbet transferi özelliğini başlatıyor. Artık Google Drive kullanmaya gerek kalmadan, iki cihaz arasında sohbet aktarımı mümkün olacak.

  Yeni Özellik: WhatsApp Yerel Sohbet Aktarımı

  WhatsApp 2.23.9.19 beta sürümünde keşfedilen yeni özellik, kullanıcıların iki cihaz arasında sohbet aktarımlarını daha rahat gerçekleştirmelerini sağlıyor. Bu sayede, sıkça cihaz değişimi yapan kullanıcılar için Google Drive bağımlılığı sona eriyor.

  Sohbet Transferi Nasıl Gerçekleşiyor?

  İki cihaz arasındaki sohbet transferi, QR kod okutulması ile başlıyor. Detaylar tam olarak netleşmemiş olsa da aktarımların Wi-Fi Direct teknolojisi üzerinden gerçekleştirildiği ve medya eklentilerinin de aktarıma dahil olduğu düşünülüyor. Özellik henüz beta aşamasında olduğu için, ne zaman kullanıma sunulacağı kesin olarak bilinmiyor.

  WhatsApp Yerel Sohbet Aktarımının Avantajları Neler?

  Yeni WhatsApp yerel sohbet aktarımı özelliği, kullanıcıların sohbetlerini ve medya dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yeni cihazlarına aktarmalarına olanak tanıyor. 

  Bu, özellikle de sık cihaz değişikliği yapan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca Google Drive kullanımına olan bağımlılığın ortadan kalkması, kullanıcıların verilerini daha güvende tutmalarına yardımcı olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Baseus M2s Pro Geliyor: Güçlü Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip!

  Baseus M2s Pro, 52dB gürültü engelleme, Hi-Res ses kalitesi ve 35 saat batarya ömrü sunuyor. 45$ fiyatıyla mükemmel bir değer teklifi, müzikseverler için ideal.

  TikTok’a Ses Klonlama Özelliği Geliyor: 10 Saniyede Ses Klonlanabilecek!

  TikTok, yapay zeka ile kullanıcıların seslerini 10 saniyede klonlayacak. Böylece videolarda gerçek ses yerine AI oluşturulan seslerin kullanılması sağlanacak.

  WhatsApp Artık Anında Görsel Üretebilecek: Meta'dan Yapay Zeka Hamlesi

  WhatsApp kullanıcıları için Meta, gerçek zamanlı yapay zeka ile görsel oluşturma özelliğini tanıttı. Artık sohbetler, çok daha görsel ve etkileyici olacak.

  WhatsApp’a Yeni Güncelleme Geliyor: Yakın Zamanda Çevrimiçi Olanlar Görülebilecek!

  WhatsApp yeni güncellemesiyle beraber kullanıcıların kişiler listesinden yakın zamanda çevrimiçi olanları görmelerini sağlayarak iletişim kolaylığı sunacak.

  WhatsApp Yerel Sohbet Aktarımı Özelliği ile Kolaylık Sağlayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et