R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp uygulamasında telefon zorunluluğu kalkıyor!

  WhatsApp yayınladığı yeni uygulaması ile birlikte telefonsuz kullanmayı mümkün kılıyor. WhatsApp masaüstü uygulaması beta sürümünden çıkarak tüm kullanıcılara açıldı.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  17.08.2022 16:19 1381 1 dk okuma süresi
  WhatsApp uygulamasında telefon zorunluluğu kalkıyor!
  Son Düzenleme:

  Yenilenen WhatsApp masa üstü uygulaması artık kullanıcılara daha fazla özellik ve daha sade bir tasarım sunuyor. Web üzerinden veya masa üstü uygulaması üzerinden ulaşılabilen WhatsApp uygulaması, artık telefonuzla senkron olmadan da çalışabilecek. 

  Telefonunuzun bağlı olması gerekmiyor

  WhatsApp beta sürümünde telefona bağlı olmadan da mesajlaşma imkanı veren uygulama artık tüm kullanıcılara bu özelliği sunarak telefon ile uygulamanın bağlı olma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Telefondan internetiniz kesilse bile uygulama ve web sürümü üzerinden mesaj gönderme imkanınız bulunuyor. 

  WhatsApp Çoklu Cihaz özelliği herkese açılıyor

  Uygulamanın beta sürümünden çıkması ile birlikte diğer beklenen bir özellik de Çoklu cihaz özelliği oldu. Çoklu cihaz özelliği tüm kullanıcıların kullanımına yeni güncelleme ile birlikte sunuldu. WhatsApp hesabınızı en fazla 4 cihaza bağlayarak istediğiniz yerden kullanabileceksiniz. Şu an için sadece bilgisayarda hesaplarınızı bağlamaya destek veriyor fakat yakın zamanda tabletlerde de çoklu cihaz desteğini ekleyeceğini söyledi. 

  Windows cihazınıza Whatsapp uygulamasını Store üzerinden buradan indirebilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!

  WhatsApp'ın Mac Beta sürümü, kullanıcılara sunuldu. Açık beta süreci boyunca artık Mac kullanıcıları, WhatsApp’ı kullanabilecekler.

  Resmî Açıklama Geldi: WhatsApp Fotoğraf Kalitesi Artık Bozulmayacak!

  WhatsApp fotoğraf kalitesi için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Buna göre artık fotoğraflar, sıkıştırılmadan orijinal bir şekilde gönderilebilecek.

  WhatsApp İki Adımlı Doğrulama Nasıl Açılır?

  WhatsApp iki adımlı doğrulama eşsiz bir ek güvenlik katmanıdır. İki adımlı doğrulamayı açarak hesabınızın güvenliğini artırabilirsiniz.

  WhatsApp Süreli Mesajlar için Tasarım Değişikliğine Gidiyor!

  WhatsApp, arayüzü iyileştirmek amacıyla süreli mesajlar özelliğini yenileme karar aldı. Özelliğin yakın dönemde erişime açılacağı düşünülüyor!

  WhatsApp uygulamasında telefon zorunluluğu kalkıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et