R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp uygulamasında telefon zorunluluğu kalkıyor!

  WhatsApp yayınladığı yeni uygulaması ile birlikte telefonsuz kullanmayı mümkün kılıyor. WhatsApp masaüstü uygulaması beta sürümünden çıkarak tüm kullanıcılara açıldı.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 17.08.2022 16:19 1247 1 dk okuma süresi
  WhatsApp uygulamasında telefon zorunluluğu kalkıyor!
  Son Düzenleme:

  Yenilenen WhatsApp masa üstü uygulaması artık kullanıcılara daha fazla özellik ve daha sade bir tasarım sunuyor. Web üzerinden veya masa üstü uygulaması üzerinden ulaşılabilen WhatsApp uygulaması, artık telefonuzla senkron olmadan da çalışabilecek. 

  Telefonunuzun bağlı olması gerekmiyor

  WhatsApp beta sürümünde telefona bağlı olmadan da mesajlaşma imkanı veren uygulama artık tüm kullanıcılara bu özelliği sunarak telefon ile uygulamanın bağlı olma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Telefondan internetiniz kesilse bile uygulama ve web sürümü üzerinden mesaj gönderme imkanınız bulunuyor. 

  WhatsApp Çoklu Cihaz özelliği herkese açılıyor

  Uygulamanın beta sürümünden çıkması ile birlikte diğer beklenen bir özellik de Çoklu cihaz özelliği oldu. Çoklu cihaz özelliği tüm kullanıcıların kullanımına yeni güncelleme ile birlikte sunuldu. WhatsApp hesabınızı en fazla 4 cihaza bağlayarak istediğiniz yerden kullanabileceksiniz. Şu an için sadece bilgisayarda hesaplarınızı bağlamaya destek veriyor fakat yakın zamanda tabletlerde de çoklu cihaz desteğini ekleyeceğini söyledi. 

  Windows cihazınıza Whatsapp uygulamasını Store üzerinden buradan indirebilirsiniz.


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yedek Silme Nasıl Yapılır?

  WhatsApp'da yedeklenmiş sohbetleri silmek son derece basittir. WhatsApp yedek silme işleminden sonra telefonlarda hafıza genişler ve telefonlar hızlanır.

  WhatsApp’tan Acil Güncelleme Çağrısı! Bilgiler Ele Geçirilebilir!

  WhatsApp, güvenlik açığına neden olan bir saldırıdan dolayı kullanıcılarından güncelleme yapmasını talep etti.

  WhatsApp Görüşmelerine Link ile Katılma Desteği Gelecek!

  Meta, yeni WhatsApp güncellemeleriyle kullanım deneyimini arttırmaya devam ediyor. Şirket son olarak WhatsApp Call Link özelliğini duyurdu. İşte grup sohbetlerine yeni deneyim getirecek özelliğin detayları!

  WhatsApp Bundan Sonra Android Tablet ve iPad'lerde Kullanılabilecek!

  Meta yeni güncelleme yaparak WhatsApp'ı Android tablet ve iPad'lere uygun hale getiriyor. Kullanıcılar artık kolaylıkla WhatsApp'ı SIM kartsız kullanacaklar.

  WhatsApp uygulamasında telefon zorunluluğu kalkıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et