R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix'e Rakip Oluyor: TikTok'tan Abonelik Tabanlı Komedi Dizisi

  TikTok dizisi nasıl izlenir? Dizi izlemek için yeni platform TikTok mu? TikTok yeni komedi dizisini paylaştı.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 04.06.2022 17:21 1695 2 dk okuma süresi
  Netflix'e Rakip Oluyor: TikTok'tan Abonelik Tabanlı Komedi Dizisi
  Son Düzenleme:

  TikTok Netflix ile rekabet edecek mi? Sosyal medya platformu, dizi yayınına başlıyor. Kullanıcılar, platformda özel olarak yayınlanan bir komedi belgeselini keşfedebilecekler. Ancak bunun için yine de para ödemek gerekecek.

  TikTok, kullanıcılarının içeriklerden para kazanmanın yollarını giderek daha fazla geliştiriyor. Çinli sosyal ağ, sekiz bölümden oluşan bir çizgi roman belgeselini ortaya çıkararak dizi dünyasına dahil oldu. 

  30 dakikalık bölümleri içerecek olan "Finding Jericho" adlı dizide içerik yaratıcısı Jericho Mencke yer alacak. The Hollywood Reporter'a göre dizi; mizah, hobiler ve hatta özgüven gibi çeşitli konuları keşfetmek için farklı karakterlerle röportajlar yapacak.

  Komedi dizisinin bölümleri TikTok'un alışılmış video formatından farklı olacak. Rapora göre her bölüm 30 dakika uzunluğu için ayarlandı. Bu durum ise daha fazla kullanıcının uygulamada daha uzun süre kalmasına fırsat tanıyacak.

  TikTok dizisi nasıl izlenir?

  TikTok dizisi nasıl izlenir?

  TikTok hizmetlerini genişletmeye devam ediyor. Çinli sosyal medya şirketi, direkt uygulama üzerinden komedi dizisi yayınlamak için abonelik hizmeti başlattı. Bu, içerik oluşturucularına yeni bir para kazanma süreci getirecek.

  Ortaya çıkan son raporlar, TikTok'un platforma özel bir dizi üzerinde çalıştığını gösterdi. Jericho Mencke isimli bir fenomenle çalışan uygulama, ilk sezon için 4,99 dolarlık abonelik üzerinden sekiz bölümlük yeni komedi dizisini sunacak.

  2 Haziran'da uygulamada ilk bölüm yayınlandı. Bir sonraki, 8 Haziran Çarşamba günü canlı olarak yayınlanacak. TikTok kullanıcıları ilk iki bölüme ücretsiz olarak erişebiliyorsa, sonraki altı bölümü keşfetmek için 4.99 dolar ödemek zorunda.

  Bölümler, içeriği üreten Jericho Mencke ve Pearpop'un hesaplarında her Salı ve Perşembe günü yayınlanacak.

  Bu, TikTok'un doğrudan platformunda bir dizi yayınladığı ilk sefer değil. 2021'de Prime Video ve TikTok, Fransız sanatçı Abd Al Malik tarafından oluşturulan bir mini dizi olan "Cités" in yayınlanması için iş birliği yaptı.

  TikTok'tan nasıl para kazanılır?

  Son zamanlarda TikTok, yalnızca 1.000'den fazla takipçisi olan belirli içerik oluşturucular için ücretli üyelikler başlattı. 

  İçerik oluşturucular ve kullanıcılar arasında platformda doğrudan para kazanmanın ve avantajlar sunmanın bir yolu olarak öne çıkıyor.  Twitter ve Instagram zaten doğrudan para kazanma sistemine girişti.

  Siz TikTok hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix’in Uygun Fiyatlı Reklamlı Abonelik Paketi Kullanıcılara Sunuldu!

  Dijital yayın platformu Netflix, önemli bir yeniliğe gitti. Bu yeniliğe göre reklamlı abonelik sayesinde daha uygun fiyat ile platforma erişim imkanı sunuldu.

  Netflix Reklamlı Abonelik Fiyatı İle İlgili Resmi Açıklama Yaptı! Reklamlı Abonelik Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Netflix reklamlı abonelik ile ilgili resmi açıklama yaptı. Buna Netflix reklamlı abonelik servisini 3 Kasım'da kullanıcılara sunacak. Fiyat 6.99 dolar olacak!

  Musk'ın Kardeşiyle Konuşmaları Ortaya Çıktı: Blockchain Tabanlı Bir Twitter Hayal Edin!

  Twitter ile Elon Musk arasındaki dava sürüyor. Blockhain tabanlı Twitter hayal eden Elon Musk ile kardeşi Kimbal Musk arasında geçen konuşmalar halka sunuldu.

  Sandisk Ultra Dual Drive Luxe Kapasitesi ile Rakiplerini Gölgede Bıraktı!

  Sandisk Ultra Dual Drive Luxe, kullanıcılardan takdir aldı. Şık metal tasarımıyla dikkat çeken marka, çeşitli kapasite türleriyle her kesime hitap ediyor.

  Netflix'e Rakip Oluyor: TikTok'tan Abonelik Tabanlı Komedi Dizisi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et