R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix'e Rakip Oluyor: TikTok'tan Abonelik Tabanlı Komedi Dizisi

  TikTok dizisi nasıl izlenir? Dizi izlemek için yeni platform TikTok mu? TikTok yeni komedi dizisini paylaştı.

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  04.06.2022 17:21 2080 2 dk okuma süresi
  Netflix'e Rakip Oluyor: TikTok'tan Abonelik Tabanlı Komedi Dizisi
  Son Düzenleme:

  TikTok Netflix ile rekabet edecek mi? Sosyal medya platformu, dizi yayınına başlıyor. Kullanıcılar, platformda özel olarak yayınlanan bir komedi belgeselini keşfedebilecekler. Ancak bunun için yine de para ödemek gerekecek.

  TikTok, kullanıcılarının içeriklerden para kazanmanın yollarını giderek daha fazla geliştiriyor. Çinli sosyal ağ, sekiz bölümden oluşan bir çizgi roman belgeselini ortaya çıkararak dizi dünyasına dahil oldu. 

  30 dakikalık bölümleri içerecek olan "Finding Jericho" adlı dizide içerik yaratıcısı Jericho Mencke yer alacak. The Hollywood Reporter'a göre dizi; mizah, hobiler ve hatta özgüven gibi çeşitli konuları keşfetmek için farklı karakterlerle röportajlar yapacak.

  Komedi dizisinin bölümleri TikTok'un alışılmış video formatından farklı olacak. Rapora göre her bölüm 30 dakika uzunluğu için ayarlandı. Bu durum ise daha fazla kullanıcının uygulamada daha uzun süre kalmasına fırsat tanıyacak.

  TikTok dizisi nasıl izlenir?

  TikTok dizisi nasıl izlenir?

  TikTok hizmetlerini genişletmeye devam ediyor. Çinli sosyal medya şirketi, direkt uygulama üzerinden komedi dizisi yayınlamak için abonelik hizmeti başlattı. Bu, içerik oluşturucularına yeni bir para kazanma süreci getirecek.

  Ortaya çıkan son raporlar, TikTok'un platforma özel bir dizi üzerinde çalıştığını gösterdi. Jericho Mencke isimli bir fenomenle çalışan uygulama, ilk sezon için 4,99 dolarlık abonelik üzerinden sekiz bölümlük yeni komedi dizisini sunacak.

  2 Haziran'da uygulamada ilk bölüm yayınlandı. Bir sonraki, 8 Haziran Çarşamba günü canlı olarak yayınlanacak. TikTok kullanıcıları ilk iki bölüme ücretsiz olarak erişebiliyorsa, sonraki altı bölümü keşfetmek için 4.99 dolar ödemek zorunda.

  Bölümler, içeriği üreten Jericho Mencke ve Pearpop'un hesaplarında her Salı ve Perşembe günü yayınlanacak.

  Bu, TikTok'un doğrudan platformunda bir dizi yayınladığı ilk sefer değil. 2021'de Prime Video ve TikTok, Fransız sanatçı Abd Al Malik tarafından oluşturulan bir mini dizi olan "Cités" in yayınlanması için iş birliği yaptı.

  TikTok'tan nasıl para kazanılır?

  Son zamanlarda TikTok, yalnızca 1.000'den fazla takipçisi olan belirli içerik oluşturucular için ücretli üyelikler başlattı. 

  İçerik oluşturucular ve kullanıcılar arasında platformda doğrudan para kazanmanın ve avantajlar sunmanın bir yolu olarak öne çıkıyor.  Twitter ve Instagram zaten doğrudan para kazanma sistemine girişti.

  Siz TikTok hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung, Vision Pro’ya Rakip VR Başlığını Bu Yıl İçinde Tanıtabilir!

  Samsung, Apple Vision Pro'ya rakip yeni VR başlığını yıl bitmeden tanıtmaya hazırlanıyor. Ekim ayında geliştiricilere sunulması ve satışa çıkması planlanıyor.

  Microsoft, Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geliyor!

  Microsoft, Xbox Game Pass abonelik ücretlerine zam yapıyor. Game Pass Ultimate, PC Game Pass ve Core için yeni fiyatlar 10 Temmuz 2024'te yürürlüğe girecek.

  Netflix Abonelik Ücretleri Zamlandı: İşte Yeni Fiyatlar!

  Netflix Türkiye abonelik ücretlerine %25 zam yaptı. Temel Plan 149,99 TL, Standart Plan 229,99 TL ve Özel Plan 299,99 TL oldu.

  TurkNet Yeni İnternet Abonelik Fiyatlarını Açıkladı: %25 Zam Geldi!

  TurkNet, yeni internet abonelik fiyatlarını açıkladı. Firma, fiyatları 399 TL'den 499,90 TL'ye yükseltti, yeni fiyatlar 15 Temmuz 2024'ten itibaren geçerli olacak.

  Netflix'e Rakip Oluyor: TikTok'tan Abonelik Tabanlı Komedi Dizisi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et