R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Last of Us Dizisinden Yeni Görüntüler Geldi

  The Last of Us dizisinin set görüntüleri sızdırıldı. Dizinin arka planını keşfeden yeni sahneler, hikaye hakkında bazı detaylar sağlıyor.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 07.05.2022 20:30 1214 2 dk okuma süresi
  The Last of Us Dizisinden Yeni Görüntüler Geldi
  Son Düzenleme:

  2023'te HBO Max'te yayınlanacak olan The Last of Us dizisinden bazı görüntüler sızdırıldı. Şu ana kadar çok fazla detay doğrulanmadı ve serinin hayranları hikayenin neye odaklanacağını merak ediyor. Bu yeni sızdırılmış görüntü, hayranlara ne bekleyecekleri konusunda bazı fikirler verebilir.

  The Last of Us serisinden yayınlanan görüntüler Calgary şehir merkezinde çekildi ve şehrin sokaklarında ilerleyen askeri güçleri gösteriyor. 

  Kamyonlar sokaklarda ilerlerken, yakınlardaki birkaç binadan kırmızı işaret fişekleri patlamaya başlıyor, bazı silah sesleri duyuluyor. Ancak en büyük ipucu, “Özgürlük” ve “Kahrolsun FEDRA” diye bağıran figüranlardan geliyor.

  The Last of Us dizisi konusu ne?

  Calgary'den gelen set görüntüleri, Karantina Bölgesi'ni Avcılar (The Last of Us'ta başka bir hayatta kalanlar grubu) tarafından ele geçirilmeden ve The Last of Us'ta Federal Afet Müdahale Teşkilatı (F.E.D.R.A.) devirmeden öncesini izleyeceğimizi gösteriyor.

  Oyunların hayranları için The Last of Us serisinden bu görüntü, epeyce fikir üretebilir. Klipler, bu sahnenin Pittsburgh Karantina Bölgesi'ni The Last of Us olaylarından önce tasvir etmeye çalışacağını ele alıyor ki bu, Avcılar'ın FEDRA'yı devirdiği ve bölgenin ele geçirilmesine yol açan zaman civarını işaret ediyor. 

  HBO Max serisinden sızdırılan bazı görüntüler, Bella Ramsey'in (Ellie'yi canlandırıyor) kendisini çok küçük bir boşluktan sıkıştırmaya çalıştığını gösteriyor. 

  Ardından onu hızla döndürmeye ve Pedro Pascal'ın canlandırdığı Joel'in içeri girmesi için bir kapı açmaya çalıştığını ortaya koyuyor. Bu, orijinal oyunda yaygın bir olaydı ve bunu görmek harika.

  Kesinlikle oyun hayranlarını meraklandıran görüntüler ve HBO'nun oyuna sadık kalma potansiyeli var. Açıkçası The Last of Us dizisi için kesin bir çıkış tarihi yok, ancak HBO Max'in 2023'ü düşündüğü ortaya çıktı.

  Siz The Last of Us dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 14 Canlı Tanıtımını Bekleyenlere Kötü Haber Geldi!

  Apple tarafından Eylül ayında yapılacak etkinliğin detayları belli olmaya başladı. Etkinliği canlı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

  Elif 1030

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

  The Witcher 3: Wild Hunt birbirinden farklı bölgelerde geçen bir hikayeye sahip aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  The Last of Us Dizisinden Yeni Görüntüler Geldi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et