R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Last of Us Dizisinden Yeni Görüntüler Geldi

  The Last of Us dizisinin set görüntüleri sızdırıldı. Dizinin arka planını keşfeden yeni sahneler, hikaye hakkında bazı detaylar sağlıyor.

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  07.05.2022 20:30 1751 2 dk okuma süresi
  The Last of Us Dizisinden Yeni Görüntüler Geldi
  Son Düzenleme:

  2023'te HBO Max'te yayınlanacak olan The Last of Us dizisinden bazı görüntüler sızdırıldı. Şu ana kadar çok fazla detay doğrulanmadı ve serinin hayranları hikayenin neye odaklanacağını merak ediyor. Bu yeni sızdırılmış görüntü, hayranlara ne bekleyecekleri konusunda bazı fikirler verebilir.

  The Last of Us serisinden yayınlanan görüntüler Calgary şehir merkezinde çekildi ve şehrin sokaklarında ilerleyen askeri güçleri gösteriyor. 

  Kamyonlar sokaklarda ilerlerken, yakınlardaki birkaç binadan kırmızı işaret fişekleri patlamaya başlıyor, bazı silah sesleri duyuluyor. Ancak en büyük ipucu, “Özgürlük” ve “Kahrolsun FEDRA” diye bağıran figüranlardan geliyor.

  The Last of Us dizisi konusu ne?

  Calgary'den gelen set görüntüleri, Karantina Bölgesi'ni Avcılar (The Last of Us'ta başka bir hayatta kalanlar grubu) tarafından ele geçirilmeden ve The Last of Us'ta Federal Afet Müdahale Teşkilatı (F.E.D.R.A.) devirmeden öncesini izleyeceğimizi gösteriyor.

  Oyunların hayranları için The Last of Us serisinden bu görüntü, epeyce fikir üretebilir. Klipler, bu sahnenin Pittsburgh Karantina Bölgesi'ni The Last of Us olaylarından önce tasvir etmeye çalışacağını ele alıyor ki bu, Avcılar'ın FEDRA'yı devirdiği ve bölgenin ele geçirilmesine yol açan zaman civarını işaret ediyor. 

  HBO Max serisinden sızdırılan bazı görüntüler, Bella Ramsey'in (Ellie'yi canlandırıyor) kendisini çok küçük bir boşluktan sıkıştırmaya çalıştığını gösteriyor. 

  Ardından onu hızla döndürmeye ve Pedro Pascal'ın canlandırdığı Joel'in içeri girmesi için bir kapı açmaya çalıştığını ortaya koyuyor. Bu, orijinal oyunda yaygın bir olaydı ve bunu görmek harika.

  Kesinlikle oyun hayranlarını meraklandıran görüntüler ve HBO'nun oyuna sadık kalma potansiyeli var. Açıkçası The Last of Us dizisi için kesin bir çıkış tarihi yok, ancak HBO Max'in 2023'ü düşündüğü ortaya çıktı.

  Siz The Last of Us dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  HyperOS Güncellemesi Tüm Xiaomi Mi 10 Serisine Geldi!

  Xiaomi'nin Mi 10 serisi, HyperOS güncellemesi ile yenileniyor. Yeni özellikler ve gelişmiş güvenlik sunan bu güncelleme, kullanıcı deneyimini artırıyor.

  Xiaomi'den Açık Hava Etkinliklerine Özel Yeni Bluetooth Hoparlör: Uygun Fiyatıyla Ön Plana Çıkıyor!

  Xiaomi, açık hava etkinlikleri için özel olarak tasarlanmış yeni bir Bluetooth hoparlör modeli olan Outdoor Bluetooth Speaker Camp Edition'ı piyasaya sürdü.

  Philips’ten Yeni AirFryer Modeli: Starfish 4 Series Plus Tanıtıldı!

  Philips'in yeni Airfryer modeli Starfish 4 Series Plus, 360 derece hava sirkülasyonu ve 6.2 litre hacimle sağlıklı pişirme sunuyor, fiyatı ise sadece 75 dolar.

  PlayStation Oyunları iOS'a Geliyor: Yeni Emülatör Yakında Yayınlanacak!

  Apple, PlayStation oyunlarını iPhone ve iPad'de çalıştırabilecek "Provenance" emülatörünü yakında piyasaya sürecek.

  The Last of Us Dizisinden Yeni Görüntüler Geldi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et