R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix Şifre Paylaşan Kullanıcılar Yüzünden Milyarlar Kaybediyor!

  Netflix şifrelerini paylaşan kullanıcıları yüzünden milyarlar kaybediyor. Bu durumu çözeceklerini açıklayan Netflix’in planı belli.

  unnamed unnamed 21.04.2022 14:56 397 1 dk okuma süresi
  Netflix Şifre Paylaşan Kullanıcılar Yüzünden Milyarlar Kaybediyor!
  Son Düzenleme:

  Netflix’in aylık abonelik fiyatlarındaki artıştan sonra kullanıcılar tasarruflu bir yol aramaya başladı. Çareyi şifre paylaşmakta bulan kullanıcılar durumdan gayet memnundu.

  Netflix, açıklanan bir rapora göre yasadışı şifre paylaşımları yüzünden yıllık 6.25 milyar dolar zarar ediyor.

  TogetherPrice benzeri paylaşıma dayalı siteler, Netflix’i çok ucuza satabiliyor. Durum böyle olunca Netflix bir karar alarak bununla savaşacağını belirtti.

  Geçen aylarda belli bölgeler için geçerli olan, ücretli bir şekilde birini ekleyebilme özelliğini sunan Netflix, şifre paylaşanları uyarmaya başlamıştı.

  Hatta bu yılın başlarında şifrelerini paylaşan kullanıcılardan ek ücret alacağını duyurmuştu. Kullanıcılar tepkilerini geciktirmemiş, tweetler atarak protesto etmişti.

  Pandemi başlayınca bu tarz dijital hizmetlere ilgi arttı. Netflix de diğer rakipleri gibi gelen bu insan yükünü kaldırabilmek için yatırımlara imza attı.

  En Pahalısı Belli, Netflix!

  Tabii yapılan yatırımların sonucunda abonelik fiyatları da arttı. Temel abonelik 37,99 TL iken Standart abonelik 57,99 TL ve Özel abonelik ise 77,99 TL oldu.

  Güncel fiyatlara göre en pahalı dijital içerik servisi şu anda Netflix’e ait. En ucuzu ise Prime Video olarak görünüyor. Prime Video ise 7,99 TL gibi bir sabit fiyatla yerini koruyor.

  Düşüncelerinizi yorum atarak belirtmeyi unutmayın!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android Telefon Kullanıcıları Artık “Arşiv” Özelliğinden Yararlanabilecekler!

  Google, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği daha duyurdu. Buna göre Play Store merkezli 'Arşiv' özelliği kullanıcılara sunulacak.

  Apple Safari'deki Problemi Çözdü: Kullanıcılar Bu Kelimeleri Tekrar Aratabilecek!

  Apple Safari uygulaması, belirli arama terimleri girildiğinde çökerek ilginç bir hata vermeye başlamıştı. Ancak Apple yetkilileri, kısa sürede sorunu çözdü.

  Twitter iPhone Kullanıcılarını Üzen Güncelleme Yayınlıyor

  Twitter, iPhone kullanıcılarını üzecek bir güncellemeye yer veriyor. Yayınlanacak güncellemeyle beraber artık 'iPhone tarafından gönderildi' etiketi olmayacak.

  WiFi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

  WiFi şifresini değiştirmek, çoğu zaman kullanıcıların zahmetli olduğunu düşündüğü bir iştir. Ancak modem şifresini değiştirmek, aksine son derece kolaydır.

  Netflix Şifre Paylaşan Kullanıcılar Yüzünden Milyarlar Kaybediyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et