R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Windows 12 Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Microsoft'un gelecek işletim sistemi olan Windows 12 ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. 2024 yılında piyasaya sürülme ihtimali, Intel'in son açıklamalarıyla daha da ağırlık kazandı. İşte bu konudaki son bilgiler!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  09.10.2023 14:04 1913 1 dk okuma süresi
  Windows 12 Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!
  Son Düzenleme:

  Bildiğiniz gibi Windows 11 piyasaya çıkalı iki yıl oldu, ancak hala Windows 10'un elde ettiği pazar payına erişebilmiş değil. Son dönemde Microsoft'un Windows 12'nin üzerinde çalıştığına dair dedikodular artmaya başladı. Özellikle Intel'den yapılan son açıklamalar, bu iddiaları destekler nitelikte!

  2024 Yılı Windows 12 için Kritik Olabilir

  Intel CFO’su David Zinsner'ın yakın zaman önceki kazanç toplantısındaki ifadeleri oldukça dikkat çekiciydi. Zinsner, 2024 yılının yeni bir Windows sürümü nedeniyle tüketiciler için oldukça olumlu geçebileceğini belirtti. Bu noktada Windows 12'nin Windows 11'den sonraki sürüm olacağına dair ortaya atılan iddialar güçleniyor.

  Daha önce de Windows 12 çıkış tarihi ve özellikleri hakkında çeşitli sızıntılar ortaya çıkmıştı. Bu sızıntılar, Microsoft'un yeni işletim sistemini 2024'ün sonlarına doğru tanıtarak 2025'te kullanıcılara sunabileceğini işaret ediyor. Intel'in Meteor Lake işlemcileri ve Windows 12'nin birlikte çalışabileceğine dair belirtiler de var.

  Yeni Windows 11 23H2 güncellemesi, yapay zeka fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Intel'in Meteor Lake işlemcileri de bu yapay zeka motorlarıyla destekleniyor. GPU teknolojisindeki ilerlemelerle birleştirildiğinde kullanıcılara performansta büyük bir sıçrama vaat ediliyor. Tüm bu gelişmeler ışığında Windows 12'nin CPU Nedir? ve işletim sistemi entegrasyonuyla devrim yaratabileceği düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Windows 12 Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et