R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Telegram’da Hikayeler Özelliği Ücretsiz Oldu: İşte Detaylar!

  Telegram, 10. kuruluş yıldönümünde kullanıcılarını sevindiren bir sürpriz yaptı. Yenilikçi bir özellik olan "Telegram Hikayeler"i tüm kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunarak bu özel günü daha da anlamlı kıldı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  15.08.2023 14:01 1241 1 dk okuma süresi
  Telegram’da Hikayeler Özelliği Ücretsiz Oldu: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Telegram, 10. yıl dönümünde kullanıcılarına bir sürpriz yaptı ve Telegram Hikayeler özelliğini herkese ücretsiz sundu. Bu, uygulama içinde fotoğraflar ve videolar paylaşma imkanı tanıyan bir özelliktir.

  Telegram Hikayeler Özelliği Ne İşe Yarar?

  Telegram Hikayeler, kullanıcılarına fotoğraf ve video ekleyerek sınırlı bir süre içinde paylaşımda bulunma olanağı sunuyor. Hikayelerde kullanılan içeriklere emoji yanıtları vermek mümkün. Ayrıca çift kamera modu sayesinde hem ön hem de arka kamera ile eş zamanlı kayıt olanağı da bulunuyor. 

  Kullanıcılar, hikayelerine konum, başlık ve çıkartma ekleyebiliyor. Hangi kullanıcıların hikayeyi görebileceği ve ekran görüntüsü alınıp alınamayacağı da belirlenebiliyor. Bu hikayeler, kullanıcının profil sayfasında ya da uygulamanın üst kısmında beliren bir satırda görülebiliyor.

  Bu güncellemeyle birlikte Telegram, kullanıcı deneyimini bir adım daha ileri taşımayı hedefliyor ve kullanıcılarının uygulama içerisinde daha fazla vakit geçirmelerini teşvik ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy S24 Ultra Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri!

  Galaxy S24 Ultra, Samsung'un son teknolojiyle buluşturduğu tasarımı ve öne çıkan özellikleriyle ön plana çıkıyor. Düz ekranı ve güçlü kamerasıyla fark yaratıyor!

  Xiaomi, Black Shark S1 İsimli Akıllı Saatini Tanıttı: İşte Detaylar!

  Xiaomi bünyesindeki Black Shark, yeni bir akıllı saat modeli tanıttı. Black Shark S1, kullanıcılara 100'ün üzerinde spor modu ve uzun batarya ömrü sunuyor.

  Raspberry Pi 5 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Detaylar!

  Raspberry Pi 5, eşsiz işlemci gücü ve inovatif bileşenleri ile teknoloji meraklıları için yeni kapılar açıyor. Bu güçlü model, Ekim ayında piyasada olacak!

  Amazon Prime Gaming Ekim Ayı Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu: 1.250 TL Değerinde Heyecan Dolu 6 Oyun Geliyor!

  Amazon Prime Gaming'in Ekim 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Prime Gaming kütüphanesi, bu ay toplam 1250 TL değerindeki 6 yeni oyunu kullanıcılara sunacak!

  Telegram’da Hikayeler Özelliği Ücretsiz Oldu: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et