R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus Beklenen Hamleyi Yaptı: Percy Jackson Fragmanı Yayımda!

  Uzun süredir merakla beklenen Percy Jackson isimli dizinin ilk fragmanı yayımlandı. Yunan mitolojisini konu alan dizinin şimdilik ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor. Ancak fragman oldukça iddialı..

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  12.09.2022 04:36 1415 1 dk okuma süresi
  Disney Plus Beklenen Hamleyi Yaptı: Percy Jackson Fragmanı Yayımda!
  Son Düzenleme:

  Disney’in D23 Expo etkinliği son hızla devam ederken, milyonlarca kullanıcının uzun süredir beklediği Percy Jackson isimli dizinin fragmanı sonunda yayımlandı.  

  Pixar, Star Wars, Marvel ve Disney’in dizi, film ve oyunlarının tanıtıldığı D23 Expo etkinliğinde heyecan verici detaylar yayımlanmaya başladı. Uzun süredir merakla beklenen Percy Jackson isimli dizinin fragmanı sonunda yayımlandı.  

  9 Eylül 2022 Cuma günü başlayan ve bu gece itibariyle son bulacak olan D23 etkinliği, gündemde büyük bir etki yarattı. Etkinliğin ilk gününde pek de heyecan verici gelişmelere yer vermeyen Disney, sonunda bekleneni yaptı.  

  Uzun süredir herhangi bir haberin yer almadığı Percy Jackson isimli dizinin ilk fragmanı dünkü lansmanda paylaşıldı. Ancak dizinin ne zaman yayımlanacağı şimdilik bilinmiyor.  

  Disney Plus’da yayımlanacak olan dizinin ilk fragmanı ise şöyle:   

  Percy Jackson’un konusu ne? 

  The Adam Project’ten tanıdığımız Walker Scobell’in başrolünde yer aldığı dizi, Yunan mitolojisini konu alıyor. 12 yaşındaki yarı tanrı Percy Jackson, Zeus’un yıldırımını çalmakla suçlanıyor. Dizi ise bu suçlama sebebiyle sürgün edilen Jackson’un, Olympus’a geri dönebilmek için yıldırımı bulmaya çalışmasını ve maceralarını anlatıyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Playstation Plus 1000 TL’lik Oyun Veriyor!

  PlayStation Plus, Şubat ayına özel 1.002 TL değerindeki 4 yeni oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyunlar arasında Mafia gibi büyük yapımlar yer alıyor!

  Windows 11 Beklenen O Özelliğe Sonunda Kavuşuyor!

  Microsoft, Windows 11 kullanıcılarının uzun süredir beklediği ve alternatif olarak üçüncü taraf yazılımlarını kullandığı o özelliği sonunda getirdi. Artık üçüncü taraf yazılımları kullanmadan da Windows 11'de o işlem yapılabilecek!

  OnePlus’ın İlk Android Tabletinin Özellikleri Sızdırıldı! İşte OnePlus Pad Özellikleri!

  OnePlus, 2-3 yıldır geleceği bilinen ilk Android tablet bilgisayarını 2023'te piyasaya sürecek. Resmi lansmanı yakında yapılacak OnePlus Pad özellikleri sızdırıldı. İşte OnePlus Pad teknik özellikleri!

  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!

  Apple TV Plus, reklamlı abonelik hizmeti sunabilir! Henüz resmi açıklama gelmese de firmanın, reklamlı abonelik üzerinde çalıştığı düşünülüyor.

  Disney Plus Beklenen Hamleyi Yaptı: Percy Jackson Fragmanı Yayımda!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et