R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus Beklenen Hamleyi Yaptı: Percy Jackson Fragmanı Yayımda!

  Uzun süredir merakla beklenen Percy Jackson isimli dizinin ilk fragmanı yayımlandı. Yunan mitolojisini konu alan dizinin şimdilik ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor. Ancak fragman oldukça iddialı..

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  12.09.2022 04:36 1742 1 dk okuma süresi
  Disney Plus Beklenen Hamleyi Yaptı: Percy Jackson Fragmanı Yayımda!
  Son Düzenleme:

  Disney’in D23 Expo etkinliği son hızla devam ederken, milyonlarca kullanıcının uzun süredir beklediği Percy Jackson isimli dizinin fragmanı sonunda yayımlandı.  

  Pixar, Star Wars, Marvel ve Disney’in dizi, film ve oyunlarının tanıtıldığı D23 Expo etkinliğinde heyecan verici detaylar yayımlanmaya başladı. Uzun süredir merakla beklenen Percy Jackson isimli dizinin fragmanı sonunda yayımlandı.  

  9 Eylül 2022 Cuma günü başlayan ve bu gece itibariyle son bulacak olan D23 etkinliği, gündemde büyük bir etki yarattı. Etkinliğin ilk gününde pek de heyecan verici gelişmelere yer vermeyen Disney, sonunda bekleneni yaptı.  

  Uzun süredir herhangi bir haberin yer almadığı Percy Jackson isimli dizinin ilk fragmanı dünkü lansmanda paylaşıldı. Ancak dizinin ne zaman yayımlanacağı şimdilik bilinmiyor.  

  Disney Plus’da yayımlanacak olan dizinin ilk fragmanı ise şöyle:   

  Percy Jackson’un konusu ne? 

  The Adam Project’ten tanıdığımız Walker Scobell’in başrolünde yer aldığı dizi, Yunan mitolojisini konu alıyor. 12 yaşındaki yarı tanrı Percy Jackson, Zeus’un yıldırımını çalmakla suçlanıyor. Dizi ise bu suçlama sebebiyle sürgün edilen Jackson’un, Olympus’a geri dönebilmek için yıldırımı bulmaya çalışmasını ve maceralarını anlatıyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  GAİN de Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı: İşte Yeni Fiyatlar!

  GAİN, abonelik ücretlerine yüzde 450 zam yaparak fiyatını 149 TL'ye çıkardı. Yerli platform, sektördeki rekabete ayak uyduruyor.

  Disney+ Türkiye Fiyatlarına Rekor Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Disney+ Türkiye, abonelik fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam sonucunda platformun aylık kullanım bedeli, en düşük 134,99 TL olarak belirlendi.

  Disney+, Şifre Paylaşımını Engellemeye Başladı: İşte Detaylar!

  Disney+'ın hesap paylaşımını kısıtlama planları bir süredir gündemdeydi. Şimdi platform, ABD'deki kullanıcılarına bu konuda uyarı mesajları yollamaya başladı.

  Universal Music Dev Hamleyi Yaptı: Milyonlarca Şarkıyı TikTok'tan Kaldırdı!

  TikTok, Universal Music Group ile yaşadığı anlaşmazlık sonucunda Taylor Swift, The Weeknd ve Harry Styles gibi ünlülerin şarkılarını içeren videoları kaldırdı.

  Disney Plus Beklenen Hamleyi Yaptı: Percy Jackson Fragmanı Yayımda!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et