R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resmi Duyuru Geldi: Netflix’te Hesap Paylaşımı Resmen Sonlandı!

  Netflix, Türkiye dahil olmak üzere tüm ülkelerde bugünden itibaren şifre paylaşımını kısıtlamaya başladı. Artık Netflix'te hesap paylaşımı resmi olarak sona erdi!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.07.2023 15:44 1946 1 dk okuma süresi
  Resmi Duyuru Geldi: Netflix’te Hesap Paylaşımı Resmen Sonlandı!
  Son Düzenleme:

  Netflix, kullanıcılarına yönelik bir duyuru yaptı: Hesap paylaşımının resmi olarak sonlandığını bildirdi. Bu kısıtlama, Netflix'in bazı ülkelerde bir süredir uyguladığı bir politikaydı. 

  Netflix, Hindistan ve diğer ülkelerdeki abonelerine, bugünden itibaren hesaplarındaki şifre paylaşımını kısıtladığını bildirdi. Türkiye'deki aboneler de konu hakkında e-posta ile bilgilendirildi.

  Netflix, Hesap Paylaşımını Neredeyse Her Ülkede Kısıtlıyor

  Netflix, Perşembe gününden itibaren geri kalan ülkelerinde de hesap paylaşımını kısıtlamaya başlayacağını duyurdu. Bir zamanlar hesap şifresi paylaşımını destekleyen Netflix, bu uygulamanın ticari açıdan sorunlar oluşturduğunu belirtiyor.

  Netflix, geçtiğimiz yıl hesap paylaşımı kısıtlamasını test etmeye başladı ve bu uygulamayı 2023 yılında Kanada, Yeni Zelanda, Portekiz, İspanya ve Amerika gibi bir dizi ülkeyi de kapsayacak şekilde genişletti. Şifre paylaşımı yapmak isteyen kullanıcıların ek ücret ödemesi gerektiği belirtildi.

  Netflix, yeni kısıtlama politikası gereği hesap paylaşımını kısıtlayacağı ülkelerdeki aboneler için ek bir üyelik seçeneği sunmayacak.

  Hesap Paylaşımı Kısıtlaması Netflix Abone Sayısını Artırdı!

  Şifre paylaşımı kısıtlaması, Netflix’in abone sayısını büyük ölçüde artırdı. Şirket, geçen yılın aynı çeyreğinde yaklaşık 1 milyon abone kaybetmişti, yeni uygulamayla 6 milyon abone kazandı. 

  Bu artış, büyük ölçüde platformu artık ücretsiz olarak paylaşamayan ve kendi hesapları için ödeme yapmayı seçen kullanıcılardan kaynaklanıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Superman Filminin Logosu Resmen Tanıtıldı!

  James Gunn, yeni Superman filminin logosunu paylaştı. David Corenswet'in başrolde olduğu film, 11 Temmuz 2025'te vizyona girecek.

  Samsung Galaxy Ring Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Samsung, Galaxy Ring akıllı yüzüğü tanıttı. 399 dolar fiyatla satışa sunulan yüzük, sağlık takibi ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

  NBA 2K25 Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

  NBA 2K25, 6 Eylül 2024'te çıkıyor. PS5, Xbox Series X/S ve PC'de yeni nesil özellikler sunacak. Fiyatı 2.900 TL, Steam'de 69.99 dolar.

  Kredi Kartı Gecikme Faizi Hesaplama - 2024

  Kredi kartı gecikme faizi 2024'te nasıl hesaplanır? %4,55 faiz oranıyla örnek hesaplamalar ve gecikme faizini azaltmanın yolları bu yazıda.

  Resmi Duyuru Geldi: Netflix’te Hesap Paylaşımı Resmen Sonlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et