R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resmi Duyuru Geldi: Netflix’te Hesap Paylaşımı Resmen Sonlandı!

  Netflix, Türkiye dahil olmak üzere tüm ülkelerde bugünden itibaren şifre paylaşımını kısıtlamaya başladı. Artık Netflix'te hesap paylaşımı resmi olarak sona erdi!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.07.2023 15:44 1548 1 dk okuma süresi
  Resmi Duyuru Geldi: Netflix’te Hesap Paylaşımı Resmen Sonlandı!
  Son Düzenleme:

  Netflix, kullanıcılarına yönelik bir duyuru yaptı: Hesap paylaşımının resmi olarak sonlandığını bildirdi. Bu kısıtlama, Netflix'in bazı ülkelerde bir süredir uyguladığı bir politikaydı. 

  Netflix, Hindistan ve diğer ülkelerdeki abonelerine, bugünden itibaren hesaplarındaki şifre paylaşımını kısıtladığını bildirdi. Türkiye'deki aboneler de konu hakkında e-posta ile bilgilendirildi.

  Netflix, Hesap Paylaşımını Neredeyse Her Ülkede Kısıtlıyor

  Netflix, Perşembe gününden itibaren geri kalan ülkelerinde de hesap paylaşımını kısıtlamaya başlayacağını duyurdu. Bir zamanlar hesap şifresi paylaşımını destekleyen Netflix, bu uygulamanın ticari açıdan sorunlar oluşturduğunu belirtiyor.

  Netflix, geçtiğimiz yıl hesap paylaşımı kısıtlamasını test etmeye başladı ve bu uygulamayı 2023 yılında Kanada, Yeni Zelanda, Portekiz, İspanya ve Amerika gibi bir dizi ülkeyi de kapsayacak şekilde genişletti. Şifre paylaşımı yapmak isteyen kullanıcıların ek ücret ödemesi gerektiği belirtildi.

  Netflix, yeni kısıtlama politikası gereği hesap paylaşımını kısıtlayacağı ülkelerdeki aboneler için ek bir üyelik seçeneği sunmayacak.

  Hesap Paylaşımı Kısıtlaması Netflix Abone Sayısını Artırdı!

  Şifre paylaşımı kısıtlaması, Netflix’in abone sayısını büyük ölçüde artırdı. Şirket, geçen yılın aynı çeyreğinde yaklaşık 1 milyon abone kaybetmişti, yeni uygulamayla 6 milyon abone kazandı. 

  Bu artış, büyük ölçüde platformu artık ücretsiz olarak paylaşamayan ve kendi hesapları için ödeme yapmayı seçen kullanıcılardan kaynaklanıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Raspberry Pi 5 Resmi Olarak Tanıtıldı: İşte Detaylar!

  Raspberry Pi 5, eşsiz işlemci gücü ve inovatif bileşenleri ile teknoloji meraklıları için yeni kapılar açıyor. Bu güçlü model, Ekim ayında piyasada olacak!

  DJI Mini 4 Pro Resmi Olarak Tanıtıldı: Çok Yönlü Engel Algılama Özelliğiyle Geliyor!

  DJI, koleksiyonuna yeni bir yıldız ekledi. Hafif yapısı, kamera kabiliyeti ve etkileyici pil süresiyle dikkat çeken DJI Mini 4 Pro, 759 dolarlık fiyatla karşınızda!

  Müjde Geldi: Galaxy S24 Serisinin Çıkış Tarihi Netleşti!

  Samsung Galaxy S24 serisinin tanıtım tarihi nihayet ortaya çıktı. Peki, Galaxy S24 serisi ne zaman çıkacak?

  Üzücü Haber Geldi: Xbox Game Pass Fiyatlarına Yine Zam Geliyor!

  Xbox Game Pass, sektörün en prestijli abonelik hizmetlerinden biri olsa da Microsoft için maliyet yükü oluşturuyor. Yakında yeni bir fiyat artışı bekleniyor!

  Resmi Duyuru Geldi: Netflix’te Hesap Paylaşımı Resmen Sonlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et