R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!

  Dünyaca ünlü içerik platformu HBO Max, uzun süredir Türkiye'ye geleceği haberleri ile gündemdeyken şok bir iddia geldi: Yeni dönemde Türkiye'de faaliyetlere başlamaktan vazgeçmiş olabilir!

  Elif Elif 03.07.2022 02:56 1684 2 dk okuma süresi
  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!
  Son Düzenleme:

  Dünya çapında oldukça büyük bir ilgi ile karşılanan içerik platformu olarak bilinen HBO Max, son zamanlarda kafaları karıştırmaya devam ediyor. Şirket tarafından da yapılan açıklamalara göre bu yıl içerisinde Türkiye’de hizmet vereceği ifade edilmişti.

  HBO Max Türkiye çalışma sistemi hakkında pek çok yeni gelişme ortaya çıkmıştı. Çalışmalar devam ederken içerik platformunun Türkiye CEO’su da belli olmuştu. 2022 yılı bitmeden içerik platformunun Türkiye’de hizmet vereceği öğrenilmişti. Ancak konu hakkında ortaya atılan bazı iddialar merakla bekleyen pek çok kişiyi şimdiden hayal kırıklığına uğrattı. 

  HBO Max Türkiye’ye gelmeyebilir!

  HBO Max uzun süredir Türkiye’ye adım atabilmek için çalışmalara devam ediyordu. Hatta yerli projelerin de sürece dahil edilmesi için işe alım süreçleri de gerçekleşmişti. Bu durum platformun ülkemizde büyük umutlar yeşertmesine neden olmuştu. Ancak platformun aldığı yeni bir karara göre bazı ülkelerde faaliyetlerini süresiz olarak askıya aldıkları öğrenildi. 

  HBO Max yatırımlarının karşılığını almayacağını düşünüyor

  HBO Max’ın neden böyle bir karar verdiği henüz bilinmiyor. Karşı taraftan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak tahminlere bakıldığı zaman yapılacak yatırımların karşılığının alınamayacak olma ihtimali ön plana çıkıyor. 

  Henüz Türkiye’de süresiz olarak tüm faaliyetlerini askıya alıp almadığı da bilinmiyor. Ortaya çıkan bilgiler sadece bir iddia olarak ifade ediliyor. Ancak ilerleyen günlerde konu hakkında net ve resmi bir açıklamanın geleceği düşünülüyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix’e Milyon Dolarlık Tazminat Şoku!

  Netflix, yayınladığı 216 filmindeki senaristlerin ödemelerine ilişkin tutumundan dolayı 42 Milyon Dolar tazminat ödeyecek. İşte detaylar!

  iPhone 14 Pro Hakkında Yeni Sızıntı: Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı!

  iPhone 14 serisi büyük bir heyecanla beklenirken, güvenilir bir kaynak tarafından gelen sızıntıya göre iPhone 14 Pro ekran koruyucu tasarımı kafadaki soru işaretlerini giderecek gibi görünüyor.

  Elif 1212

  Internet Explorer'da Şok Hamle! Ortadan Kalkmayı Reddediyor

  Internet Explorer Windows 11 işletim sistemli cihazlarda yeniden varsayılan tarayıcı olarak görüldü.

  Apple'dan Kötü Haber: iPhone 14 Max Üretimdeki Sorunlar Birlikte Gecikebilir

  Apple'nin son dönemde yaşadığı tedarik problemleri yakında tanıtılacak iPhone 14 serisini olumsuz etkileyebilir. İddialara göre iPhone 14 Max gelmeyebilir. İşte detaylar!

  Elif 1139
  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et