R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!

  Dünyaca ünlü içerik platformu HBO Max, uzun süredir Türkiye'ye geleceği haberleri ile gündemdeyken şok bir iddia geldi: Yeni dönemde Türkiye'de faaliyetlere başlamaktan vazgeçmiş olabilir!

  Ecem Ecem 03.07.2022 02:56 1735 2 dk okuma süresi
  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!
  Son Düzenleme:

  Dünya çapında oldukça büyük bir ilgi ile karşılanan içerik platformu olarak bilinen HBO Max, son zamanlarda kafaları karıştırmaya devam ediyor. Şirket tarafından da yapılan açıklamalara göre bu yıl içerisinde Türkiye’de hizmet vereceği ifade edilmişti.

  HBO Max Türkiye çalışma sistemi hakkında pek çok yeni gelişme ortaya çıkmıştı. Çalışmalar devam ederken içerik platformunun Türkiye CEO’su da belli olmuştu. 2022 yılı bitmeden içerik platformunun Türkiye’de hizmet vereceği öğrenilmişti. Ancak konu hakkında ortaya atılan bazı iddialar merakla bekleyen pek çok kişiyi şimdiden hayal kırıklığına uğrattı. 

  HBO Max Türkiye’ye gelmeyebilir!

  HBO Max uzun süredir Türkiye’ye adım atabilmek için çalışmalara devam ediyordu. Hatta yerli projelerin de sürece dahil edilmesi için işe alım süreçleri de gerçekleşmişti. Bu durum platformun ülkemizde büyük umutlar yeşertmesine neden olmuştu. Ancak platformun aldığı yeni bir karara göre bazı ülkelerde faaliyetlerini süresiz olarak askıya aldıkları öğrenildi. 

  HBO Max yatırımlarının karşılığını almayacağını düşünüyor

  HBO Max’ın neden böyle bir karar verdiği henüz bilinmiyor. Karşı taraftan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak tahminlere bakıldığı zaman yapılacak yatırımların karşılığının alınamayacak olma ihtimali ön plana çıkıyor. 

  Henüz Türkiye’de süresiz olarak tüm faaliyetlerini askıya alıp almadığı da bilinmiyor. Ortaya çıkan bilgiler sadece bir iddia olarak ifade ediliyor. Ancak ilerleyen günlerde konu hakkında net ve resmi bir açıklamanın geleceği düşünülüyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  Ford Focus 2022 Ekim Ayında Şok Etkisi Yaratacak Zamlar Aldı!

  Ford Focus araç modelleri, 2022 Ekim ayında yine zamlandı. Buna göre Ford Focus fiyatları, 1 milyona yaklaştı!

  Call of Duty Modern Warfare 2 İçin Şok Eden Karar!

  Activision, çevrimiçi oyunlarda yaşanan hile ve benzer sorunların önüne geçmek için yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor. Bu çerçevede kısa süre önce çıkan Overwatch 2 ve yakında çıkacak COD: Modern Warfare 2 için yeni bir şart getirdi. İşte o şart!

  VPN Kullanımlarında Şok Eden Artışlar: %17.000 Artış Görülen Ülkeler Var!

  VPN kullanımları dünya genelinde yaygınlaşıyor. Yapılan son araştırmalara göre bazı ülkelerde VPN kullanımı %17000 oranında artış gösterdi.

  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et