R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!

  Dünyaca ünlü içerik platformu HBO Max, uzun süredir Türkiye'ye geleceği haberleri ile gündemdeyken şok bir iddia geldi: Yeni dönemde Türkiye'de faaliyetlere başlamaktan vazgeçmiş olabilir!

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  03.07.2022 02:56 3095 2 dk okuma süresi
  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!
  Son Düzenleme:

  Dünya çapında oldukça büyük bir ilgi ile karşılanan içerik platformu olarak bilinen HBO Max, son zamanlarda kafaları karıştırmaya devam ediyor. Şirket tarafından da yapılan açıklamalara göre bu yıl içerisinde Türkiye’de hizmet vereceği ifade edilmişti.

  HBO Max Türkiye çalışma sistemi hakkında pek çok yeni gelişme ortaya çıkmıştı. Çalışmalar devam ederken içerik platformunun Türkiye CEO’su da belli olmuştu. 2022 yılı bitmeden içerik platformunun Türkiye’de hizmet vereceği öğrenilmişti. Ancak konu hakkında ortaya atılan bazı iddialar merakla bekleyen pek çok kişiyi şimdiden hayal kırıklığına uğrattı. 

  HBO Max Türkiye’ye gelmeyebilir!

  HBO Max uzun süredir Türkiye’ye adım atabilmek için çalışmalara devam ediyordu. Hatta yerli projelerin de sürece dahil edilmesi için işe alım süreçleri de gerçekleşmişti. Bu durum platformun ülkemizde büyük umutlar yeşertmesine neden olmuştu. Ancak platformun aldığı yeni bir karara göre bazı ülkelerde faaliyetlerini süresiz olarak askıya aldıkları öğrenildi. 

  HBO Max yatırımlarının karşılığını almayacağını düşünüyor

  HBO Max’ın neden böyle bir karar verdiği henüz bilinmiyor. Karşı taraftan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak tahminlere bakıldığı zaman yapılacak yatırımların karşılığının alınamayacak olma ihtimali ön plana çıkıyor. 

  Henüz Türkiye’de süresiz olarak tüm faaliyetlerini askıya alıp almadığı da bilinmiyor. Ortaya çıkan bilgiler sadece bir iddia olarak ifade ediliyor. Ancak ilerleyen günlerde konu hakkında net ve resmi bir açıklamanın geleceği düşünülüyor.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro ve Pro Max Çerçeve Boyutları Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

  Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 16 Pro ve Pro Max modelleri, daha büyük ekran ve daha ince çerçevelerle dikkat çekiyor!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max: İki Yeni Kamera ile Geliyor!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max, iki yeni kamera sensörü ile geliyor. 48MP Sony IMX903 sensörlü bu yeni modeller, gelişmiş fotoğraf özellikleriyle piyasaya sürülecek.

  Galaxy S24 Ultra vs. iPhone 15 Pro Max: Hangisi Daha Güçlü?

  Samsung'un Galaxy S24 Ultra modeli, iPhone 15 Pro Max ve diğer rakipleriyle yapılan pil ömrü karşılaştırmasında üstün performans sergiliyor.

  Çin Merkezli Elektrikli Otomobil Yudo Türkiye'ye Geliyor: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Çinli elektrikli otomobil Yudo, yenilikçi tasarımı ve yüksek teknolojik özellikleri ile Türkiye pazarına geliyor. İşte fiyatı ve özellikleri!

  HBO Max Hakkında Şok İddia: Türkiye'ye Gelmeyebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et